04 Ekim 2012, Perşembe 16:05:43

TAV 'DAN YENİ AÇIKLAMA

TAV Havalimanları Holding HAVAŞ'ın tamamını aldığına ilişkin olarak KAP'a yeni bir açıklamada bulundu...
  • Kendi çalışanlarına 1000 TL maaşı çok gören TAV işte ...
  • TAV ARTIK TGS'NİNDE TAMAMINI ALSIN,THY ALTINDA EZİLİYORLAR TGS DE ÇALIŞAN HER PERSONEL BİZ THY PERSONELİYİZ DİYOR,ARTIK TGS YARISININ TAV AİT OLDUĞUNU ANLAMA ZAMANI GELDİDE GEÇİYOR,hAYDİ TAV YÖNETİMİ ANLASINLAR BİZİMDE ÇALISANIMIZ OLDUKLARINI

TAV Havalimanları Holding Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada HAVAŞ'ın (Havaalanları Yer Hizmetleri A.Ş.) yüzde yüzüne sahip olduğunu resmen açıkladı.

Daha önce HAVAŞ'ın tamamını aldığını duyuran TAV, sözkonusu satışa Rekabet Kurumu tarafından da onay verildiğini ve HAVAŞ'ın üzerinde bulunan yüzde 65 oranındaki hissenin yüzde 100'e çıkarıldığını açıkladı.

TAV'dan Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada:

03.10.2012 tarihinde saat 17:38'de Kamuyu Aydınlatma Platforumu'na yapılan açıklamamızın "Finansal Duran Varlık Edinilmesi Şablonu" kullanılarak tekrar gönderimidir.

03.10.2012 tarihinde saat 17:38'de Kamuyu Aydınlatma Platforumu'na iletilen açıklama aşağıda yeralmaktadır:

21 Eylül 2012 tarihli Özel Durum açıklamamızda, %65 oranında paya sahip olduğumuz Havaalanları Yer Hizmetleri A.Ş. (HAVAŞ) 'ın geri kalan %35 oranındaki hisselerinin tamamının satın alımına ilişkin olarak Rekabet Kurumu'nun gerekli onayı verdiği kamuya duyurulmuştu.

İlgili hisselere sahip şirketler olan HSBC Investment Bank Holdings Plc ve İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.'ye satış bedelinin tamamı nakden ve peşinen ödenmesi sonrasında %35 oranındaki hisselerin devri işlemi tamamlanmış olup, yeni durumda şirketimizin HAVAŞ' taki ortaklık payı %100 olmuştur.

TAV 'DAN YENİ AÇIKLAMA

Facebook Yorum

Yorumlar

Rezalet Tav ~ 4 yıl önce
Kendi çalışanlarına 1000 TL maaşı çok gören TAV işte ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS ~ 6 yıl önce
TAV ARTIK TGS'NİNDE TAMAMINI ALSIN,THY ALTINDA EZİLİYORLAR TGS DE ÇALIŞAN HER PERSONEL BİZ THY PERSONELİYİZ DİYOR,ARTIK TGS YARISININ TAV AİT OLDUĞUNU ANLAMA ZAMANI GELDİDE GEÇİYOR,hAYDİ TAV YÖNETİMİ ANLASINLAR BİZİMDE ÇALISANIMIZ OLDUKLARINI

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000