11 Mayıs 2010, Salı 17:01:53

TAV DAHA HIZLI ÇIKTI

Fransa’daki forumda Güney Avrupa kategorisinde ‘Yüksek Övgüye Değer Ödülü’nün bir diğer sahibi Sabiha Gökçen Havalimanı, TAV ile aynı ödülü paylaştı. Ancak TAV’ın basın bültenini Kurumsal İletişim Departmanı daha erken duyurunca Sabiha Gökçen’in ödülü gölgede kaldı.
  • SAW ALDIĞI BU ÖDÜLLERLE BİZLERİ GURURLANDIRIR SADECE. DUYURMAYA İLAN ETMEYE GEREK YOK SİZ O KADAR ELEŞTİRİYORSUNUZ Kİ SAYENİZDE KENDİLİĞİNDEN DUYURULUYOR ZATEN. EH! REKLAMIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZMIŞ.
  • Skanduilll :)
  • SAW a neden vermişler ? Çok şikayet edilen havalimanı diye mi ?
  • ISG 2 yılda bu ödüle haklı olarak layık görüldü siz matematiksel bakın, 5 aylık terminal ve işletme 1.5 yıllık şirket %100 artış AHL deki gibi transiti istatistikte dahil ederek sunni artış sağlanmıyor DHMİ de buna alet oluyor.
Forumda bu yıl bir ilk yaşandı. TAV İstanbul ve Adnan Menderes Havalimanları ile Sabiha Gökçen Havalimanı ilk 4 arasına girdi.

Sabiha Gökçen Havalimanı ve Atatürk Havalimanı bu alanda ipi göğüsledi. Ancak TAV Havalimanları, ödül haberini ilk önce duyurunca Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ödülü gölgede kaldı.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yapılan açıklamada şöyle denildi:

Fransa’nın Toulouse kentinde, 9-11 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Routes’ta, 280 havalimanı oylandı. İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı adına ödülü, İSG Ticari Havacılık Müdürü Asiyat Khasanova aldı. İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı projeleri ve forumdaki standı ile havacılık sektörünün en önemli etkinliği olarak gösterilen Routes’ta ilgi odağı oldu.

Ödül ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan İSG CEO’su Gökhan Buğday, “İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın; Avrupa’nın pek çok önemli havalimanını geride bırakarak kazandığı bu ödül, havayollarına sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetin ve doğru pazarlama stratejimizin en büyük kanıtıdır. 2009 yılını rekor yolcu artışı ile kapatarak 6.5 milyon yolcuya hizmet verdik. Hedefimiz, 2010 yılında 11 milyon yolcuya ulaşmak olacaktır. Almış olduğumuz ödül motivasyonumuzu daha da arttırarak, bizlere; kısa sürede ne kadar doğru işler yaptığımızı gösterdi’’ şeklinde konuştu.”
TAV DAHA HIZLI ÇIKTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
SAW ALDIĞI BU ÖDÜLLERLE BİZLERİ GURURLANDIRIR SADECE. DUYURMAYA İLAN ETMEYE GEREK YOK SİZ O KADAR ELEŞTİRİYORSUNUZ Kİ SAYENİZDE KENDİLİĞİNDEN DUYURULUYOR ZATEN. EH! REKLAMIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZMIŞ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Skanduilll :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
SAW a neden vermişler ? Çok şikayet edilen havalimanı diye mi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ISG 2 yılda bu ödüle haklı olarak layık görüldü siz matematiksel bakın, 5 aylık terminal ve işletme 1.5 yıllık şirket %100 artış AHL deki gibi transiti istatistikte dahil ederek sunni artış sağlanmıyor DHMİ de buna alet oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000