14 Şubat 2015, Cumartesi 09:01:11

SWISS AIR'DEN İZMİR KARARI

Swiss Air, yaz aylarında İzmir'e uçma kararı aldı. Havayolu, Mayıs ayından itibaren haftada 3 kez İzmir-Zürih seferleri düzenleyecek.
  • thyden uçuş beklemeyin boşuna. istanbul odaklı büyümeye devam ediyor ülkenin diğer bütün politikaları gibi sanki izmir ankara vs türkiyeden değilmişçesine devam. british gelsin londra seferleriyle bizi heathrowa bağlasın işte o zaman hem bağlantılı uçuşları hemde yolcu doluluğu ile kendimize geliriz. güney ve kuzey amerika bağlantıları içinde muhteşem aktarma noktası londra tam ortada :)
  • Sunexpress'e ağırlık vermek lazım. İzmirli Sunex'e iyi bakın.
  • Qatar da izmir den direk baslasa super olucak. Avrupaya az cok baglanti var ama uzak dogu tamamen yok. En azindan haftada 2-3 gun ile dolu olur
  • Swiss Air kimdir? Biri bana anlatsin...

Dış hat uçuşlarında bir türlü beklediği ivmeyi yakalayamayan İzmir'e Swiss Air'den müjde geldi. Alman Lufthansa'nın yan kolu olan İsviçre'nin en büyük havayolu şirketi Swiss Air, bu yaz sezonunda İzmir ile Zürih arasında seferlere başlıyor. Swiss Air'in talep doğrultusunda uçuş sayısını artırabileceği ya da İzmir'e yönelik yeni rotalar belirleyebileceği ifade ediliyor.

Ege'de Son Söz'den Sinan Doğan'ın haberine göre, TAV İzmir Genel Müdürü Erkan Balcı, geçen yıl 11 milyon yolcuya yaklaşan İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda bu yıl yeni hatlara uçuşların düzenleneceğini açıkladı. Balcı, "SunExpress yurtdışında çeşitli kentlere 5-6 yeni uçuş düzenleyecek. İzAir'in yeni uçuşları olacak. Yaz sezonunda ise Swissair, İzmir ile Zürih seferlerine başlıyor. İzmir-Zürih seferleri ilk başta haftada 3 kez düzenlenecek. Mayıs ayı gibi başlayacaklar.

Tatmin edici bir sayı olursa ya haftalık uçuş sayısı artar ya da başka rotalar aranır. Ayrıca nasıl diğer havayolu firmaları İstanbul Atatürk Havalimanı'nı aktarma merkezi olarak kullanıyorsa, SunExpress de Türkiye uçuşlarında İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nı aktarma havalimanı olarak kullanıyor. Biz de yeni terminalimizde iç hatlar ve dış hatlar arasında geçişler düzenleyerek aktarmayı kolaylaştırdık" dedi.

SWISS AIR'DEN İZMİR KARARI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

karşıyakalı ~ 3 yıl önce
thyden uçuş beklemeyin boşuna. istanbul odaklı büyümeye devam ediyor ülkenin diğer bütün politikaları gibi sanki izmir ankara vs türkiyeden değilmişçesine devam. british gelsin londra seferleriyle bizi heathrowa bağlasın işte o zaman hem bağlantılı uçuşları hemde yolcu doluluğu ile kendimize geliriz. güney ve kuzey amerika bağlantıları içinde muhteşem aktarma noktası londra tam ortada :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
izmir ~ 3 yıl önce
Sunexpress'e ağırlık vermek lazım. İzmirli Sunex'e iyi bakın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ghhh ~ 3 yıl önce
Qatar da izmir den direk baslasa super olucak. Avrupaya az cok baglanti var ama uzak dogu tamamen yok. En azindan haftada 2-3 gun ile dolu olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Swiss Air kimdir? Biri bana anlatsin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000