28 Mart 2011, Pazartesi 16:26:41

SPOTTER'LARA İYİ HABER

Emniyet Genel Müdürlüğü ve Polis Akademisi tarafından düzenlenen 1.Özel Güvenlik Çalıştayı 24-27 Mart tarihleri arasında Antalya’da yapıldı. Toplantıda havacılık fotoğrafçılarını sevindiren bir de gelişme oldu.
  • Gözenle ne derdin var kardeşim
  • Gerekli kurumların yakın alakasına inanıyoruz teşekkürler
  • KİM DEMİŞ. =?
  • gözenin ne işi var orada yaa?????????????????????????????????? onlar güvenlikten ne anlarlar.
Antalya’da düzenlenen 1. Özel Güvenlik çalıştayında havalimanı güvenliği konusu ele alındı. Özel güvenlik temsilcileri ile resmi otoriteyi bir araya getiren çalıştaya ilgi oldukça yoğundu. Çalıştayda, güvenlik ve kolaylık dengesi, güvenlik maliyetlerinin temini(Security free), yetki karmaşasının giderilmesi, istihadam sorunu, mevzuat ve uyum koordinesinin sağlanması gibi önemli konular masaya yatırıldı.

Çalıştaya Koruma Daire Başkanlığı’ndan moderatör olarak İsmail Iğsız ve Atilla Çınar, TAV Özel Güvenilk Hizmetlerinden Genel Müdür Yardımcısı Turgay Şahan , TAV Özel Güvenlik Koordinatörü Mansur Güneş, İstanbul Sabiha Gökçen HAvalimanı Özel Güvenlik Müdürü Ahmet Beyhan, Gözen Güvenlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Çankaya ve Özel güvenlik Danışmanı Can Özkan katıldı.

Çalıştayda ele alınan bir konu da havaalanı çevresinde fotoğraf çeken ‘spotter’larla ilgiliydi. Aynı zamanda Airport Media Group bünyesindeki www.ucuyorum.com forumunun moderatörü olan Özel Güvenlik Danışmanı Can Özkan’ın gündeme getirdiği spotter’lik konusunda düzenleme yapılması için görüş birliğine varıldı.

Havacılığın geniş kitlelerce tanınması ve sevilmesi amacıyla çalışmalar yapılması gerektiğinin altı çikzilirken, havaalanı çevresinde fotoğraf çeken havacılık fotoğrafçılarına rahat çekim ortamı sağlanması konusunda fikir birliği sağlandı.SPOTTER'LARA İYİ HABER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 7 yıl önce
Gözenle ne derdin var kardeşim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Gerekli kurumların yakın alakasına inanıyoruz teşekkürler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
KİM DEMİŞ. =?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
gözenin ne işi var orada yaa?????????????????????????????????? onlar güvenlikten ne anlarlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000