07 Ekim 2009, Çarşamba 11:32:38

SİGARA ODASI AÇILDI

Atatürk Havalimanı'ndaki tartışmalı sigara odası kullanılmaya başlandı.
  • O odayı sigarayı bıkma odası olarak kullansınlar. Hiç değilse Daha faydalı olur. Bu ülkede daha sigarayı adam gibi içmesini bilmeyenlerle dolu her gün evimin balkonundan izmarit topluyorum.
  • Benim odaya girip girmemem sözkonusu değil sorun odadan dışarı sızan koku. Pasif sıgara içimi diye bir deyim vardır onu hatırlatmak istedim.
  • bence içmeyenler gibi içenleride düşünmek lazım adı üstünde sigara odası içmeyenin ne işi var bu odada.bazı arkadaşlar bunu idirak edemiyorlar heralde. yada okuma yazmaları yok
  • Sigara içmeyenler havalimanındaki sigara odasına (adı üstündü içmiyorsanız orada bir işiniz yok) girmezseniz sağlığınızdan olmazsınız. İçilmesine karşıyım demekle olmuyor. İçenleri yok mu? sayacağız. Ayrıca bende içmiyorum. Biraz saygı.

Atatürk Havalimanı'na işletmeci firma TAV tarafından yapılan ancak Sağlık Müdürlüğü'nün mevzuata aykırı yönünde rapor verdiği sigara odası kullanıma açıldı.

TAV yetkilileri o dönem sigara odasının açılmasının önünde mevzuat yönünden engel bulunmadığını açıklarken DHMİ ise konuyu yakından takip ettiğini, mevzuata aykırı sigara odasının kullanımına izin verilmeyeceğini açıklamıştı.

Aradan geçen bir aylık süreçte sigara odası mevzuata uygun hale getirildi ve sigara içenler tarafından kullanılmaya başlandı.

Sözkonusu sigara odasının yapılmasına, özellikle uzun uçuşlar yapan tiryaki transit yolcular bir hayli sevinecek.

Sigara Odası

AirportHaber.com

SİGARA ODASI AÇILDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 9 yıl önce
O odayı sigarayı bıkma odası olarak kullansınlar. Hiç değilse Daha faydalı olur. Bu ülkede daha sigarayı adam gibi içmesini bilmeyenlerle dolu her gün evimin balkonundan izmarit topluyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Benim odaya girip girmemem sözkonusu değil sorun odadan dışarı sızan koku. Pasif sıgara içimi diye bir deyim vardır onu hatırlatmak istedim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bence içmeyenler gibi içenleride düşünmek lazım adı üstünde sigara odası içmeyenin ne işi var bu odada.bazı arkadaşlar bunu idirak edemiyorlar heralde. yada okuma yazmaları yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sigara içmeyenler havalimanındaki sigara odasına (adı üstündü içmiyorsanız orada bir işiniz yok) girmezseniz sağlığınızdan olmazsınız. İçilmesine karşıyım demekle olmuyor. İçenleri yok mu? sayacağız. Ayrıca bende içmiyorum. Biraz saygı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000