26 Aralık 2012, Çarşamba 17:01:32

SANİ ŞENER'DEN İDDİALI AÇIKLAMALAR!

Kocaeli Sanayi Odası'nın aylık olağan meclis toplantısına TAV Havalimanları Holding İcra Kurulu Başkanı Sani Şener konuşmacı olarak katıldı...

TAV Havalimanları Holding İcra Kurulu Başkanı Sani Şener meclis toplantısında yaptığı konuşmada Cengiz Topel Havalimanı'nın yakın süreçte Türkiye'deki en iyi meydanlardan biri olacağını ifade etti.

Şener; '1999 ile 200 yılları arasında Türkiye'de vahşi bir kapitalizm yaşandı. Bu süreçte çok ciddi krizler oldu. Bunun sonlarına doğru özelleştirme çalışmaları başladı. Dünyada ve Türkiye'de yaşanan krizlerden sonra ikinci bir 10 yıl yaşıyoruz. Bu 10 yılda Türkiye'de çok ciddi bir büyüme gözüküyor. İşte bu hikayenin ortasında biz ortaya çıktık. 12 ya da 13 yıllık bir geçmişimiz var ancak şu anda dünyanın en büyük havalimanı işletmecisiyiz. 200 milyon yolcuya hizmet veriyoruz' dedi.

Havalimanı işletmeciliği konusunda büyük bir tecrübeye sahip olduklarının altını çizen Şener, bu anlamda dünyada çok önemli bir konumda olduklarını ve bunun gurur verici olduğunu belirtti.

Şener Türkiye'de 118 milyon kişinin uçtuğunu, bu rakamın giderek artacağını sözlerine ekledi.

SANİ ŞENER'DEN İDDİALI AÇIKLAMALAR!

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000