23 Kasım 2016, Çarşamba 11:07:42

Samsunlular TAV'ı örnek gösteriyor

Samsun Çarşamba Havalimanı'nın, pistte yapılacak 3 aylık tadilat boyunca kapalı kalmasına tepki gösteren Samsunlular, şimdi de TAV'ın pist tadilatını örnek gösterdi.
  • Kıyaslama yapmak için önce araştırmak lazım ki elmayla armut karışmasın. Eline sağlık TAV, elinize sağlık Erdoğan Bey ve ekibi.Başarılarınızın devamını dilerim.
  • Erdogan Bey , TAV insaat kisminda bir cok projede cesitli posizyonlarda ekip yonetici olarak cok sevilen ve basarili bir muhendis. Eski TAV ci denilen kizilderililerden. Tuttugunu koparan ve sevilen nasir proje yoneticilerinden. Bir baska proje yonetici olsa 90 gunde halen nasil yapilacak, hangi dokuman lazim, proje cikmazdi.. tebrikler Erdogan tebrikler TAV insaat Abu Dhabi
  • Havalimanı işlerken yapılan pist tadilat işini ilk yapan firma 2004-2005 yıllarında Frankfurt havalimanındaki 07/25 parallel pistlerini her gece 23-05 arası 50 mt'lik bölümler halinde önce eskisini kırıp sonra ArGe departmanlarıca geliştirilen özel bir beton ile kaplayıp sabah 06 da yine uçuş trafiğine açıyorlardı. Bu kısma dikkatinizi çekmek isterim: O sene Frankfurt havalimanı dünyanın en yoğun ilk 8 havalimanından birisi ve günlük uçuş trafiği en az 1200 iniş kalkış, 2016 yılındaki Tiflis havalimanından bahsetmiyoruz!!!
  • Samsunlular bu videoyu izlesin, sanırım iyice kahrolurlar, neyse sadrazamın sol billuru da olmak iyidir! https://www.youtube.com/watch?v=LW8hYQzxyEA

Samsun Çarşamba Havalimanı, pistte yapılacak tadilat nedeniyle 3 ay boyunca kapalı kalacak olmasına tepkiler devam ediyor.

Havalimanının kapanması konusu Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne de girmişti. Şimdi ise Samsunlular TAV'ın pist tadilatını örnek gösteriyor.

Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen havalimanı işleticilerinden TAV'ın Gürcistan'ın başkenti Tiflis'teki havalimanı pistini 90 günlük sürede havalimanı kapatılmadan yapılması, Samsunlular için bir ışık oldu.

TAV Havalimanları, Tiflis'teki pist tadilatını kısa bir belgesel şeklinde Youtube hesabından yayınlamıştı.

İşte Samsunlular'ın örnek gösterdiği o video;

Samsunlular TAV'ı örnek gösteriyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Okan Özdemir SAW ~ 2 yıl önce
Kıyaslama yapmak için önce araştırmak lazım ki elmayla armut karışmasın. Eline sağlık TAV, elinize sağlık Erdoğan Bey ve ekibi.Başarılarınızın devamını dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TAV ~ 2 yıl önce
Erdogan Bey , TAV insaat kisminda bir cok projede cesitli posizyonlarda ekip yonetici olarak cok sevilen ve basarili bir muhendis. Eski TAV ci denilen kizilderililerden. Tuttugunu koparan ve sevilen nasir proje yoneticilerinden. Bir baska proje yonetici olsa 90 gunde halen nasil yapilacak, hangi dokuman lazim, proje cikmazdi.. tebrikler Erdogan tebrikler TAV insaat Abu Dhabi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu İşi İlk Defa TAV Yapmadı ~ 2 yıl önce
Havalimanı işlerken yapılan pist tadilat işini ilk yapan firma 2004-2005 yıllarında Frankfurt havalimanındaki 07/25 parallel pistlerini her gece 23-05 arası 50 mt'lik bölümler halinde önce eskisini kırıp sonra ArGe departmanlarıca geliştirilen özel bir beton ile kaplayıp sabah 06 da yine uçuş trafiğine açıyorlardı. Bu kısma dikkatinizi çekmek isterim: O sene Frankfurt havalimanı dünyanın en yoğun ilk 8 havalimanından birisi ve günlük uçuş trafiği en az 1200 iniş kalkış, 2016 yılındaki Tiflis havalimanından bahsetmiyoruz!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MZH ~ 2 yıl önce
Samsunlular bu videoyu izlesin, sanırım iyice kahrolurlar, neyse sadrazamın sol billuru da olmak iyidir! https://www.youtube.com/watch?v=LW8hYQzxyEA

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000