19 Haziran 2014, Perşembe 14:52:23

PRIMECLASS LOUNGE'DA DJ HAKAN KABİL PERFORMANSI

TAV İşletme Hizmetleri tarafından işletilen, İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali’nde bulunan primeclass Lounge’da, Cuma günleri tatile çıkanlara yönelik keyifli etkinlikler devam ediyor. primeclass Lounge’da “happy hour” etkinliği kapsamında 20 Haziran Cuma günü ünlü DJ Hakan Kabil performans sergileyecek.
  • Tav ın bugüne kadar yaptığı en arabesk uygulama. Fikir babası kimse zararlı biri olduğu kesin. Gereksiz anlamsız ve rahatsız edici. Yenilikçilik böyle olmaz. Havalimanlarında yapılan bir sürü aktivite var. Onlardan birini uyarlayın bari. Sizin yaptığınızı SAW bile yapmadı...
  • Ünleri bu cahil zenginlerin uğrak yeri mekanların kapısında biten çoluk çocuğu ünlü diye nitelemeniz epey komik olmuş. Koskoca TAV'ın müziğe buralardan ulaşması ise içler acısı. Daha başbakan çıksın IMF'ye borç veriyoruz desin, biz bu kafayla 50 sene geçse Avrupa'nın bugünkü kültürel seviyesine gelemeyiz, kendimizi kandırmayalım.
  • Lounge'a insanlar dinlenmeye gider, ya da 2 uçuş arasında saat farkına ayak uydurmaya çalışır. O yüzden de kaliteli bir lounge sessiz ve huzurlu olmalıdır. Zaten bu nedenle lounge'larda uçuş anonsları bile yapılmaz. Müzik dinlemek isteyen de kimseyi rahatsız etmeden kulaklığını takar dinler. Ancak gürültü kirliliğini hizmet zanneden alaturka kafalardan böyle ucube fikirler çıkar.

TAV İşletme Hizmetleri’nin işlettiği primeclass Lounge’da Cuma günleri, 15.00-21.00 saatleri arasında ünlü DJ’ler eşliğinde “happy hour” devam ediyor.

Bu haftaki etkinlikte, Lounge konukları ile Çeşme Solamare’nin ünlü DJ’i Hakan Kabil buluşacak ve performans gerçekleştirecek.

İlki 16 Mayıs’ta gerçekleşen ‘happy hour’ etkinliği kapsamında şimdiye kadar Hakan Kabil’in yanı sıra, isimleri Ship A Hoy ve Lucca ile özdeşleşmiş DJ’ler Metin Cansaray ve Cenk Niğdelioğlu da performans sergiledi.

Lounge konuklarına seyahatleri öncesinde keyifli anlar yaşatmayı hedefleyen "happy hour" etkinliği, yaz boyu devam edecek.

PRIMECLASS LOUNGE'DA DJ HAKAN KABİL PERFORMANSI

Facebook Yorum

Yorumlar

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Tav ın bugüne kadar yaptığı en arabesk uygulama. Fikir babası kimse zararlı biri olduğu kesin. Gereksiz anlamsız ve rahatsız edici. Yenilikçilik böyle olmaz. Havalimanlarında yapılan bir sürü aktivite var. Onlardan birini uyarlayın bari. Sizin yaptığınızı SAW bile yapmadı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ünleri bu cahil zenginlerin uğrak yeri mekanların kapısında biten çoluk çocuğu ünlü diye nitelemeniz epey komik olmuş. Koskoca TAV'ın müziğe buralardan ulaşması ise içler acısı. Daha başbakan çıksın IMF'ye borç veriyoruz desin, biz bu kafayla 50 sene geçse Avrupa'nın bugünkü kültürel seviyesine gelemeyiz, kendimizi kandırmayalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Lounge'a insanlar dinlenmeye gider, ya da 2 uçuş arasında saat farkına ayak uydurmaya çalışır. O yüzden de kaliteli bir lounge sessiz ve huzurlu olmalıdır. Zaten bu nedenle lounge'larda uçuş anonsları bile yapılmaz. Müzik dinlemek isteyen de kimseyi rahatsız etmeden kulaklığını takar dinler. Ancak gürültü kirliliğini hizmet zanneden alaturka kafalardan böyle ucube fikirler çıkar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000