19 Mayıs 2008, Pazartesi 08:46:57

MUTLULUĞA UÇTULAR

Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amirliği hizmetinde çalışan Sibel Karakoç ile Tekstilci Varol Avcı geçtiğimiz akşam evlenerek dünya evine girdiler. Karakoç ile Avcı’nın hayat hikâyeleri birbirine benziyor. İşte iki dramı buluşturan evlilik.
  • Bir ömür boyu sevgi dolu mutluluklar diliyorum...
  • BİZE ANNE ŞEFKATİNİ BİRGÜN BİR ESİRGEMEYEN CANIM ABLAMA BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLİYORUM
  • bize anne şefkatini bir gün bile esirgemeyen biricik ablama bir ömür boyu mutlulıklar diliyorum
  • Sibelciğim, Nazar değmesim maaşallah!! ömür boyu sevgi ve huzur dolu bir beraberlik dilerim

Sibel Karakoç 4 çocuklu Ardahanlı bir ailenin kızı. 9 Yıl önce annesi vefat edince kardeşlerine annelik yapmak zorunda kaldı. Sibel hem çalıştı hem de kardeşlerinin bakımları ile uğraştı. Babası Aydın beyin zor günlerinde eli ayağı oldu. TAV’da çalışan Sibel Karakoç, eski Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amiri Saim Eskioğlu yanında görevlendirildi. Müftüoğlu’nun yanına ziyarete gelen Varol Avcı gönlünü Sibel Karakoç’a kaptırdı. Sibel öyle zor bir kız idi ki, tam iki yıl peşinden koşturduğu Varol Avcı’ya deyim yerinde ise kök söktürdü.

 

Yakışıklı damadın da geçmişinde hüzün ve acı dolu günler olduğu ortaya çıktı. Varol Avcı’nın da tıpkı Sibel Karakoç gibi annesinin olmadığı ortaya çıktı. Üstelik Varol Avcı’nın babası da hayatını kaybetmişti. Biri anneden diğeri annesinden ve babasından öksüz bu gençler hayatlarını birleştirirken dostları onları yalnız bırakmadı.

 

Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amiri Mehmet Ali Ulutaş’ın Özel Kalem Müdürlüğü’nü yapan Serap Topuz, Sibel Karakoç’un evlilik töreni için bir annenin yapabileceği her türlü özveriyi göstererek öncülük yaptı.

 

Eski Mülki İdare Amiri Saim Eskioğlu Sibel Karakoç’a şahitlik yaparken, Mehmet Ali Ulutaş’da damat Varol Avcı’ya şahitlik yaptı. Genç çiftin düğün törenine çok sayıda davetli katılarak onları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Düğün törenine, Atatürk Havalimanı Başmüdürü Celal Özuğur, TAV Havalimanları Genel Müdürü Kemal Ünlü, Yusuf Acıbiber, TAV Güvenlik Müdürü Türker Peker, Protokol Müdürü Gül Yılmaztürk ve USAŞ Müdürü Mustafa Doğan katıldı.

 

Genç çifte AirportHaber Ailesi olarak mutluluk diliyoruz.

Sibel Serap

Sibel Varol

Sibel Kına

Sibek kına

MUTLULUĞA UÇTULAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

FOLKLORE ~ 10 yıl önce
Bir ömür boyu sevgi dolu mutluluklar diliyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GÖKHAN ~ 10 yıl önce
BİZE ANNE ŞEFKATİNİ BİRGÜN BİR ESİRGEMEYEN CANIM ABLAMA BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLİYORUM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
bize anne şefkatini bir gün bile esirgemeyen biricik ablama bir ömür boyu mutlulıklar diliyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hasret GÖKÇEN ~ 10 yıl önce
Sibelciğim, Nazar değmesim maaşallah!! ömür boyu sevgi ve huzur dolu bir beraberlik dilerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000