27 Aralık 2010, Pazartesi 17:39:59

"İŞTEN ÇIKARTMA İKAZI YAPILMADI"

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda bugün yaşanan "Noel Şapkası" krizine TAV'dan açıklama geldi.
  • izmirden istanbuldaki arkadaslara dik durusları yüzünden tebrikler
  • Olmamis. Bu haberin yakinlarinda bir de Sabiha Gokcen'i pazarlayacaktiniz (dunyaca unlu hamburger zinciri Sabiha'ya geliyor, Sabiha yeni havayollarina doymuyor vb.) ki, kaymakli olsun, tadindan yenmesin!!
  • çok güzel diye bir yorum gelmiş, lütfen aynanın karşısına geçin, takım elbise giyin, kravat takın ve üstüne de noel şapkası takın bakalım, neye benzeyeceksiniz? tav zaten başından beri personele düşman tavırlar sergiliyor, hepimiz şikayetçiyiz.
  • gecsinler bunları kendileri öyle söylüyor fırsat versinler o tehdit edilenlere bir konuşsunlar ondan sonra görelim kim yalancı
TAV'dan yapılan açıklama şu şekilde;

Bazı haber ajanslarının, yılbaşı kutlamalarında, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki yabancı uyruklu yolcularla ilgilenen yaklaşık 20 personelin kıyafetlerine ilişkin olarak yaptıkları haberlerine istinaden bilgileri görüşlerinize sunmak isteriz.

İstanbul Atatürk Havalimanı, uluslararası bir havalimanı niteliğinde olup 55 ülkeden gelen misafirleri terminallerde ağırlamaktadır.

Yılbaşı kutlamaları çerçevesinde havalimanımızı ziyaret eden birçok yabancı misafirimizin bu özel gününde sabit bazı noktalarda özel kıyafetle karşılama uygulaması gerçekleştirilmiştir.

Bununla birlikte, söz konusu uygulamaya istinaden personelin iş akdinin feshine yönelik herhangi bir uyarıda da bulunulmamıştır.


Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

TAV İşletme Hizmetleri A.Ş.
"İŞTEN ÇIKARTMA İKAZI YAPILMADI"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 7 yıl önce
izmirden istanbuldaki arkadaslara dik durusları yüzünden tebrikler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Olmamis. Bu haberin yakinlarinda bir de Sabiha Gokcen'i pazarlayacaktiniz (dunyaca unlu hamburger zinciri Sabiha'ya geliyor, Sabiha yeni havayollarina doymuyor vb.) ki, kaymakli olsun, tadindan yenmesin!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
çok güzel diye bir yorum gelmiş, lütfen aynanın karşısına geçin, takım elbise giyin, kravat takın ve üstüne de noel şapkası takın bakalım, neye benzeyeceksiniz? tav zaten başından beri personele düşman tavırlar sergiliyor, hepimiz şikayetçiyiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
gecsinler bunları kendileri öyle söylüyor fırsat versinler o tehdit edilenlere bir konuşsunlar ondan sonra görelim kim yalancı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000