19 Temmuz 2011, Salı 10:40:23

ICF’İN YENİ GENEL MÜDÜRÜ KİM?

Antalya Havalimanı işletmecisi ICF Ferda Yakar’dan boşalan genel müdürlük makamına yeni genel müdürü buldu. Uzun süredir merak edilen bu atama için kiminle anlaşıldı. İşte ayrıntılar…
  • Gelen gideni aratır derler ama inşallah ferdaya benzemez.Adam soyadı gibi yakıyodu çünkü.Kendisini saygıyla ve sevgiyle anıyoruz,şirket politikasını acayip değiştirdi.Priştinada çalışanlara allah yardım etsin yandılar çünkü.
  • Her şey Tunusta inşaatı yapıp bırakıp gitmekle olmuyor , orada çalışan Türk kardeşlerimizin ruh halini bilmek gerekiyor , bunu bilen Patron ce CEO olabiliyor günümüz profosyonel idareciliğinde , Yeni göreviniz hayırlı olsun , bunuda başaravağınızdan kuşkumuz yoktur Ersel Bey , saygılar , Beşiktaşlılar...
  • Büyük olasılıkla Tunusa dayanamadı ersel bey. Sanırım TAV yakında tunusa adam bulamayacak.
  • Ferda bey neden gitti acaba ??????????
Havayolu şirketlerinden alışık olduğumuz transfer haberine bu kez havalimanı işletmecileri arasında yaşandı. IC Holding ve Fraport ortaklığı tarafından işletilen Antalya Havalimanı Terminalleri Türk Genel Müdürlüğü görevine Ersel Göral atandı.
 
Sır gibi saklanan bu atamanın ayrıntılarına AirportHaber ulaştı. Uzun süredir boş bulunan Genel Müdürlük görevine Ferda Yakar’dan sonra Hüseyin Dönmez atanmış ama görevine başlamadan istifa etmişti.
 
Genel müdür arayışında acele davranmayarak ince eleyip sık dokuyan IC grubu sonunda aradığı genel müdürü buldu. TAV Havalimanları Holding tarafından işletilen Tunus Enfidha Zine El Abidine Ben Ali Uluslararası Havalimanı Genel Müdürü Ersel Göral ile el sıkışıldı. Ersel Göral kendi şirketi ile anlaşarak Eylül ayında göreve başlamak üzere ICF’in teklifini kabul etti.
 
Böylece Ferda Yakar’dan boşalan Genel Müdürlük makamına artık Ersel Göral oturacak.

AirportHaber Özel
ICF’İN YENİ GENEL MÜDÜRÜ KİM?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Misafir ~ 7 yıl önce
Gelen gideni aratır derler ama inşallah ferdaya benzemez.Adam soyadı gibi yakıyodu çünkü.Kendisini saygıyla ve sevgiyle anıyoruz,şirket politikasını acayip değiştirdi.Priştinada çalışanlara allah yardım etsin yandılar çünkü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Her şey Tunusta inşaatı yapıp bırakıp gitmekle olmuyor , orada çalışan Türk kardeşlerimizin ruh halini bilmek gerekiyor , bunu bilen Patron ce CEO olabiliyor günümüz profosyonel idareciliğinde , Yeni göreviniz hayırlı olsun , bunuda başaravağınızdan kuşkumuz yoktur Ersel Bey , saygılar , Beşiktaşlılar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Büyük olasılıkla Tunusa dayanamadı ersel bey. Sanırım TAV yakında tunusa adam bulamayacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ferda bey neden gitti acaba ??????????

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000