25 Eylül 2014, Perşembe 10:30:14

HAVAŞ'IN OTOBÜS OPERASYONLARI ANKARA'DA DURDURULDU!

Havaş'ın Ankara'da düzenlediği otobüsle yolcu taşıma hizmetleri Danıştay kararına rağmen Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından durduruldu. Havalimanından otobüse binen yolcular aşağı indirildi.
  • Mahkeme-i kubrada nasıl hesap vereceksin ,o kadar kişinin ekmeğiyle oynayıp vicdanen nasıl rahat oluyosun anlamıyorum.ankara senin olsa ne yazar giderken ne goturecen .bu neyin hırsı bunu da anlamak çok zor.
  • boyle yillardir emek vermis bi kurumun kapanmasi adil degil.isteyen istedigi otobuse biner.acilmasini cani yurekten istiyoruz.
  • nedir bu koca dunyaya sigamama.kac kisi issiz kaldi her iki tarafta isini yapsa her iki tarafin calisani evine ekmek goturse.bu dunyaya sigamayan bir karis topraga nasil sigacak heleki magdur olanlarin gozyaslari akarken,uykulari kacarken.onlarin herseyi var ama orada calisanlarin belki hicbirseyi yok.adaletse evet Hakkin adaleti tecelli eder ve oyleki sahip olduklarini bile yiyemez hale gelirsin.mazlum uyanik ya evet bende uyumuyorum.umarim her iki tarafta isini yapar cunku hepimiz kardesiz
  • kuvvetliysen etme zulüm.Akibeti pişmanlıktir zulmün.Gözlerin uyur mazlum uyanıktır.Sana beddua eder Allah ta uyaniktir.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Danıştay kararına rağmen Havaş'ın yolcu taşıma hizmetlerini durdurdu. 

HAVAŞ'ın sahibi konumundaki TAV Havalimanları Holding'in İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, yaşanan durumu eleştirerek, Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nin konnuya el atması gerektiğini ifade etti.

Havaş, otobüslerinden indirilen yolcuların tranferi konusunda ne yapılacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

HAVAŞ'IN OTOBÜS OPERASYONLARI ANKARA'DA DURDURULDU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

yolcu ~ 3 yıl önce
Mahkeme-i kubrada nasıl hesap vereceksin ,o kadar kişinin ekmeğiyle oynayıp vicdanen nasıl rahat oluyosun anlamıyorum.ankara senin olsa ne yazar giderken ne goturecen .bu neyin hırsı bunu da anlamak çok zor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havasci ~ 3 yıl önce
boyle yillardir emek vermis bi kurumun kapanmasi adil degil.isteyen istedigi otobuse biner.acilmasini cani yurekten istiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havas ~ 3 yıl önce
nedir bu koca dunyaya sigamama.kac kisi issiz kaldi her iki tarafta isini yapsa her iki tarafin calisani evine ekmek goturse.bu dunyaya sigamayan bir karis topraga nasil sigacak heleki magdur olanlarin gozyaslari akarken,uykulari kacarken.onlarin herseyi var ama orada calisanlarin belki hicbirseyi yok.adaletse evet Hakkin adaleti tecelli eder ve oyleki sahip olduklarini bile yiyemez hale gelirsin.mazlum uyanik ya evet bende uyumuyorum.umarim her iki tarafta isini yapar cunku hepimiz kardesiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havas ~ 3 yıl önce
kuvvetliysen etme zulüm.Akibeti pişmanlıktir zulmün.Gözlerin uyur mazlum uyanıktır.Sana beddua eder Allah ta uyaniktir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000