06 Temmuz 2012, Cuma 09:44:34

HAVAŞ MEDİNE'YE GİDİYOR...

Yer hizmetleri alanında 22 havalimanında faaliyet gösteren Havaş, yeni rotasını Medine olarak belirledi
  • EK gitsin anketine katılın havaşlılar,yoksa siz onu sevmiyormusunuz? Çok üzülür bakın lütfen,my adına mesajlar atın,ödül verin bakın gidince nasıl sevineceksiniz. lütfen my abisi,lütfen.
  • bu Medine işini EK'dan başkası yapamaz.O her ne kadar ADB veya DLM, BJV'yi istiyorsada ordaki abi ve ablalar o kadar onu istemiyor demek ki,onun için Medine olsun.Lütfen MY,ne olur Medineye EK giitsin.İNT ile beraber de olur,anlaşırlar!Onların anlaşması için şartlar hep aynıdır,onlar bu şartları bilirler.......
  • kesinlikle EK gitsin. Çok ünlü,bilgili,görgülü,havacılık duayeni,olmazsa olmazların tek hakimi. Lütfen o gitsin.lütfen MY abisi.O kadar olaya rağmen ESB ye gönderdin de Medine nedir ki? Lütfen MY abisi,lütfen.SŞ de sever onu,hep yanında.ESB ye sandık koyun oyların %100 ü gitsin çıkar,lütfen.Hadi kırmayın bu personeli.
  • İNT YAKIŞIR ORAYA........

22 havalimanında farklı boyutlarda yer hizmeti sunan Havaş, Medine'ye yatırım kararı aldı. TAV'ın yurtdışında ihale kazandığı noktalarda Havaş'ın var olmamasının düşünülemeyeceğini belirten Havaş Genel Müdürü Müjdat Yücel, "İlk etapta Medine'de olacağız" dedi.

Yurtiçi operasyonları kapsamında antrepo, yer ve ulaşım hizmetleri bulunduğunu söyleyen Yücel, ulaşımda 16 noktada 100'ün üzerinde hizmet araçları olduğunu, bu araçlardan 30'unun İstanbul'da bulunduğunu belirtti. Yücel, Avrupa operasyonlarına ise 2010 yılında başlayan Havaş'ın, yurtdışında Baltic Avation Systems'e (BAS) ait olan NHS'in yüzde 50 hissesini 2010 yılında satın alarak şirkete ortak olduğunu, Aralık 2011'de NHS'deki ortaklık oranını yüzde 66.7'ye çıkartarak şirketin marka adının Havaş Europe olarak değiştiğini açıkladı. Yurtdışında Havaş Europe çatısı altında büyümeyi planladıklarını dile getiren Yücel, şu anda Riga, Helsinki, Stockholm ve Almanya'da faaliyet gösterdiklerini söyledi. Kıbrıs Türk Havayolları ile yüzde 50 ortaklıkla Cyprus Airport Services (CAS) kurduklarını hatırlatan Müjdat Yücel, "Kıbrıs'ta izolasyonun kalkmasıyla birlikte havayolu operasyonu 3 misline çıkacak. Avrupa'dan yapılacak doğrudan uçuşlar başlayınca orada pazar büyüyecek. Biz de Kıbrıs'ta yeni yapılacak havalimanı ve terminal hizmet işletmesinde varlığımızı sürdüreceğiz" dedi.

HAVAŞ MEDİNE'YE GİDİYOR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

lütfen ~ 6 yıl önce
EK gitsin anketine katılın havaşlılar,yoksa siz onu sevmiyormusunuz? Çok üzülür bakın lütfen,my adına mesajlar atın,ödül verin bakın gidince nasıl sevineceksiniz. lütfen my abisi,lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İnanın ki ~ 6 yıl önce
bu Medine işini EK'dan başkası yapamaz.O her ne kadar ADB veya DLM, BJV'yi istiyorsada ordaki abi ve ablalar o kadar onu istemiyor demek ki,onun için Medine olsun.Lütfen MY,ne olur Medineye EK giitsin.İNT ile beraber de olur,anlaşırlar!Onların anlaşması için şartlar hep aynıdır,onlar bu şartları bilirler.......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu istasyona ~ 6 yıl önce
kesinlikle EK gitsin. Çok ünlü,bilgili,görgülü,havacılık duayeni,olmazsa olmazların tek hakimi. Lütfen o gitsin.lütfen MY abisi.O kadar olaya rağmen ESB ye gönderdin de Medine nedir ki? Lütfen MY abisi,lütfen.SŞ de sever onu,hep yanında.ESB ye sandık koyun oyların %100 ü gitsin çıkar,lütfen.Hadi kırmayın bu personeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yakışır ~ 6 yıl önce
İNT YAKIŞIR ORAYA........

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000