23 Mayıs 2008, Cuma 08:15:26

Gazipaşa'ya ilk uçak 29 Ekim'de iniyor!

TAV firması tarafından yap-işlet-devret modeliyle 25 yıllığına işletilecek olan Antalya'nın Gazipaşa ilçesindeki Gazipaşa Havaalanı beş ay sonra hizmete girecek.
  • Yorumunuz... Gazipaşa havalanı yılan hikayesine döndü. Yıllardır açıldı açılacak. Umarım bu sefer bir aksilik olmaz ve 29 ekimde açılır.
  • Özelleştirilsin..Bakın o zaman uçak inermi inmezmi. Ne siyaset, ne başka oyunlar işin içine girer. Denilecek çok şey var ama karar verecek olan bizler değiliz...
  • Bu kadar tartışmanın sonucu nasıl bir final olacak çok merak ediyorum..
  • DHMİ'ye parasını peşin ödeyen IC sayesinde pist uzatılamadan acılmak zorunda bırakılacak 737lerin bile inemediği bir alanı nası kullanırsanız kullanın !..

TAV firması tarafından yap-işlet-devret modeliyle 25 yıllığına işletilecek olan Antalya'nın Gazipaşa ilçesindeki Gazipaşa Havaalanı beş ay sonra hizmete girecek. AKP Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, "Havaalanı için gerekli adımların atıldığından kimsenin şüphesi olmasın " dedi. Gazipaşa Havaalanındaki çalışmaları yerinde inceleyen AKP Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, İşletme Müdürü Kemal Yenen'den bilgi aldı. Mevlüt Çavuşoğlu, Gazipaşa Havaalanı'na ilk uçağın 29 Ekim'de ineceğini bildirdi.

Gazipaşa'ya ilk uçak 29 Ekim'de iniyor!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

angora28 ~ 10 yıl önce
Yorumunuz... Gazipaşa havalanı yılan hikayesine döndü. Yıllardır açıldı açılacak. Umarım bu sefer bir aksilik olmaz ve 29 ekimde açılır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cenap ~ 10 yıl önce
Özelleştirilsin..Bakın o zaman uçak inermi inmezmi. Ne siyaset, ne başka oyunlar işin içine girer. Denilecek çok şey var ama karar verecek olan bizler değiliz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SkY ~ 10 yıl önce
Bu kadar tartışmanın sonucu nasıl bir final olacak çok merak ediyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
passenger ~ 10 yıl önce
DHMİ'ye parasını peşin ödeyen IC sayesinde pist uzatılamadan acılmak zorunda bırakılacak 737lerin bile inemediği bir alanı nası kullanırsanız kullanın !..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000