24 Kasım 2011, Perşembe 08:15:52

ESENBOĞA'YA MODERN TAKSİ DURAĞI

Türkiye’nin ve Ankara’nın giriş kapısı konumunda bulunan Esanboğa Havalimanı’nda 1986’dan itibaren hizmet veren ve bugün 90 taksi ile 160 personeli bulunan modern taksi durağı, düzenlenen törenle hizmete açıldı.
  • Başta kooperatif başkanı sayın Savaş Özdemir'e ve tüm şöförlere yeni binalarının hayırlı olmasını diliyorum. İşini en iyi yapan disiplinli ve düzenli bir kadroya sahip olan taksi durağına kazasız ve bol kazançlı günler dilerim.
  • evet araçları mükemmel temiz ve bakımlı ben çok rahat yolculuk yapıyorum
  • Güzel olmuş ama ESB'ye bir de daha çok yurtdışı noktası açılsa.
  • İstanbuldakileride kökten değiştirseler fena olmayacak. Düan akşam saatlerinde yine bağıra bağıra kavga ediyorlardı tüm yolcuların önünde. Ne hikmetse dur diyende yok.
Esenboğa Havalimanı Taksi kooperatifi tarafından yapılan hizmet binasının açılışına Ankara Vali Yardımcısı ve Esenboğa Havalimanı Mülki İdare Amiri Hayrettin Balcıoğlu, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, Esenboğa Havalimanı Koruma Şube Müdürü Jandarma Yüzbaşı Bekir Var, Ankara Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner, Esenboğa Tav Genel Müdürü Nuray Demirer, Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Baş Müdürü Yılmaz Keleş, Minibüscüler Odası Başkanı Hacı Bekir Gani ile taksi durağı çalışanları katıldı.

Taksi Durağı Başkanı Savaş Özdemir açılışta yaptığı konuşmada, “Türkiye’mizin başkenti Ankara Esenboğa Havalimanı’nda ulaşım hizmeti veren kooperatifimiz bugüne kadar ciddi anlamda gelişme göstermiş olup, bundan sonra da yeniliklerle hizmetine devam edecektir. Şöför arkadaşlarımızın trafiğe çıkmadan önce daha iyi dinlenip, bakımlı olmaları için berber salonu, yemekhaneleri, ibadethaneleriyle son derece modern ve her türlü ihtiyacımızı karşılayacak olan hizmet binasına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

(Hürriyet)
ESENBOĞA'YA MODERN TAKSİ DURAĞI

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
Başta kooperatif başkanı sayın Savaş Özdemir'e ve tüm şöförlere yeni binalarının hayırlı olmasını diliyorum. İşini en iyi yapan disiplinli ve düzenli bir kadroya sahip olan taksi durağına kazasız ve bol kazançlı günler dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
evet araçları mükemmel temiz ve bakımlı ben çok rahat yolculuk yapıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Güzel olmuş ama ESB'ye bir de daha çok yurtdışı noktası açılsa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
İstanbuldakileride kökten değiştirseler fena olmayacak. Düan akşam saatlerinde yine bağıra bağıra kavga ediyorlardı tüm yolcuların önünde. Ne hikmetse dur diyende yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000