22 Ağustos 2012, Çarşamba 08:37:39

ESENBOĞA'DA 'RICCIOTTİ' RÜZGARI...

Hollanda'nın yerinde duramayan seyyar sokak senfoni orkestrası Ricciotti Topluluğu'nun Türkiye turnesindeki ilk konserine Esenboğa Havalimanı ev sahipliği yaptı...
  • bir de yürüyen merdivenin önünde olmasaymış iyiymiş :D
  • herzaman ilk'lere imza atan Sayın MİA,miz Hayrettin Balcıoğlu'na,TAV İşlt.Esenboğa havalimanı Gen.Md.Sayın Nuray Demirer'e ve değerli TAV yöneticilerine bu güzel etkinlik için teşekkür ediyorum.
  • Çok çağdaş bir uygulama.

TAV Havalimanları tarafından işletilen Esenboğa Havalimanı'nda ilginç bir konsere sahne oldu. Hollanda'nın yerinde duramayan seyyar sokak senfoni orkestrası Ricciotti Topluluğu'nun Esenboğa Havalimanı'nda başlayan Türkiye turnesinin ilk konserinde yolcular topluluğa yoğun ilgi gösterdi.

Yolculara keyifli dakikalar yaşatan topluluğa sürpriz konserleri sonrasında, TAV Esenboğa tarafından türk kahvesi ikram edildi. Kırk coşkulu genç müzisyenden oluşan ve senfonik müziği canlı dinleme olanağı olmayan yerlere ulaşmayı hedefleyen seyyar bir senfonik orkestra olan Ricciotti Topluluğu, Türkiye ile Hollanda'nın 400 yıllık diplomatik ilişkilerini kutlamak amacıyla 11-26 Ağustos tarihleri arasında iki ülkede, her yerde ve herkes için verecekleri altmış konseri Türk ve Hollanda halklarına armağan ediyor.

Sahneye ihtiyacı olmayan ve eşsiz bir hareket yeteneğine sahip Ricciotti, iki dakikadan daha kısa bir süre içinde hazır olabilen ve müziklerini herkesle iç içe, içtenlikle kurduğu aktif bir iletişimle dinleyicisi ile bütünleşerek icra eden bir topluluk. Topluluk 20-26 Ağustos tarihleri arasında Ankara'dan yola çıkarak Kırşehir, Avanos, Göreme, Ürgüp, Bor, Niğde, Mersin ve İskenderun üzerinden Antakya, Altınözü, Tarsus ve Karsu köyüne kadar uzanan bir yolda 25 gösteri ile Türkiye sokaklarında olacak.

ESENBOĞA'DA 'RICCIOTTİ' RÜZGARI...

Facebook Yorum

Yorumlar

bir de ~ 6 yıl önce
bir de yürüyen merdivenin önünde olmasaymış iyiymiş :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A.K / S.K ~ 6 yıl önce
herzaman ilk'lere imza atan Sayın MİA,miz Hayrettin Balcıoğlu'na,TAV İşlt.Esenboğa havalimanı Gen.Md.Sayın Nuray Demirer'e ve değerli TAV yöneticilerine bu güzel etkinlik için teşekkür ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Budur ~ 6 yıl önce
Çok çağdaş bir uygulama.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000