14 Ocak 2015, Çarşamba 16:19:09

EN YÜKSEK NOTU TAV ALDI

TKYD’nin beşincisini bu yıl düzenlediği ödüllerde TAV Havalimanları Türkiye’de “Yönetim Kurulu” kategorisinde en yüksek nota sahip şirket oldu.
  • TAV in nasil. Kuruldugunu ben bilirim cunku cunku o tarihte ordaidim. THY. De Calisiyordum .kisa zamanda boyle Bir atilim ve. Sayili marka, lar arasina girmesi. Gurur verici Tebrik ediyorum. Yolun acik olsun.
  • TAV i. Tebrik ediyorum. Boyle Dunyada sayili bir marka Haline geldi . Milletimizin gururu . Yolun acik olsun TAV
  • Her zaman sektöre yön veren, tüm grup şirketleriyle büyük başarılara koşan TAV'a alkışlar. İyi ki bu sektörde böyle büyük bir kuruluş var...
  • Tebrikler TAV.

Havalimanı işletmeciğinde Türkiye’nin dünyadaki lider markası TAV Havalimanları, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği (TKYD) tarafından beşincisi bu yıl düzenlenen ödüllerde “Yönetim Kurulu” kategorisinde en yüksek nota sahip şirket ödülünü aldı. TAV, 5. Kurumsal Yönetim Ödülleri’nde ayrıca en yüksek kurumsal yönetim derecelendirme notuna sahip şirketler arasında üçüncü sırada gösterildi.

TAV Havalimanları Yatırımcı İlişkileri Direktörü Nursel İlgen, “Son beş yıldır Borsa İstanbul Kurumsal Yönetim Endeksi’nin zirvesinde yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kurumsal Yönetim anlayışının şirketler tarafından kurum kültürü olarak benimsenmesi, şirketin paydaşları ve menfaat sahipleri arasında bağları güçlendirirken, diğer yandan şirketin geleceğine yön veren yönetim kurullarının karar alma mekanizmasını etkilemektedir. Yönetim Kurulu’nun performans değerlendirmesi, yeni seçilen Yönetim Kurulu Üyelerine uygulanan adaptasyon programı ile beraber etkin ve verimli çalışan Yönetim Kurulu Komiteleri bu alandaki gelişimimizi destekleyerek, Yönetim Kurulu kategorisindeki notumuzu zirveye taşıdı” dedi.

TKYD tarafından kurumsal yönetim ilkelerinin yaygınlık kazanması amacıyla verilen ödüllerde zirvede yer almayı başaran TAV Havalimanları, 9,17 olan Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notu’nu 2014’de 9,41 seviyesine çıkarttı.

TAV Havalimanları Holding, aynı zamanda Borsa İstanbul Sürdürülebilirlik endeksindeki 15 şirket arasında yer alıyor.EN YÜKSEK NOTU TAV ALDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
TAV in nasil. Kuruldugunu ben bilirim cunku cunku o tarihte ordaidim. THY. De Calisiyordum .kisa zamanda boyle Bir atilim ve. Sayili marka, lar arasina girmesi. Gurur verici Tebrik ediyorum. Yolun acik olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
TAV i. Tebrik ediyorum. Boyle Dunyada sayili bir marka Haline geldi . Milletimizin gururu . Yolun acik olsun TAV

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tebrikler ~ 3 yıl önce
Her zaman sektöre yön veren, tüm grup şirketleriyle büyük başarılara koşan TAV'a alkışlar. İyi ki bu sektörde böyle büyük bir kuruluş var...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali Numan ~ 3 yıl önce
Tebrikler TAV.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000