22 Şubat 2015, Pazar 15:10:37

CAFER AMCA'DA SÜRPRİZ GELİŞME

Atatürk Havalimanı'nda yıllardır çorap satışı yapan Cafer Amca'nın terminalden uzaklaştırılması üzerine başlatılan imza kampanyasına TAV Ceo'su Sani Şener açıklama geldi.
  • Bir zamanlar dışhatlarda çalışan polisden selam olsun Cafer amcaya ,,emekli polis memurudur. Sicili çok eski.. ilklerden diyebiliriz, eski bir kurum kimlik kartı var. Bizzat yakından tanıyorum bir nevi bizlere çok faydası oluyordu. Hırsız ,yankesici, it kopuk ve çevreden gelen olumsuz olaylarda... Bir nevi bizim canlı kameramız . Kendisine güvenebilirsiniz kalbinde hiç birşey yoktur sadece çorap satmak. Güleryüzü muhabbeti hoş bir insan. Onu anlamak için onu dinlemek gerekiyor. Karşıdan izlemek gerekiyor . Allah uzun ömürler versin denk gelirse Atatürk havalimanına bizzat kendisinden çorap almak istiyorum ..
  • kore değil Kıbrıs gazisi
  • Aynen eline torbasını alan gelip seyyar satıcılık yapacak artık.Bunu nasıl önleyeceksiniz? Madem bu kişiye bir banko ve havalimanı kartı verildi. Gitsin artık bankosunda dursun.Yine ayni yerine gelene gidene ''PRENSESİM...EN GÜZEL UÇUŞLAR SİZİN OLSUN... diye avaz avaz bağırıyor... Yandaki ofislerde çalışanlar sesten rahatsız oluyoruz...Yeter artık...Biraz da bu tarafından bakılsın ve yerinde satsın satacağı çorapları...
  • Poşeti kapan gelsin o zaman madem havalimanında seyyar saticilik serbest ne diye sokakta zabıta geliyomu diye telaslanalim dimi ya

Yıllardır Atatürk Havalimanı Dış Hatlar'da, çorap satışı yapan Cafer Amca'nın terminalden uzaklaştırılması üzerine Change.org sitesinde imza kampanyası başlatıldı.

İki gün önce başlatılan kampanya'yı AirportHaber de sitesi üzerinden duyurunca, Cafer Amca'ya destek çığ gibi büyümeye başladı. An itibariyla 4 bin 883 kişinin imzaladığı kampanya halen devam ediyor. 

TAV Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Sani Şener'den, AirportHaber yorumcularının beklemediği sürpriz bir açıklama geldi. 

Şener, AirportHaber'de yer alan habere yorum olarak yaptığı açıklamasında Çorapcı Cafer Amca'yı gayet iyi tanıdıklarını belirterek "Konu güvencemiz altındadır" dedi.

İŞTE SANİ ŞENER'İN AÇIKLAMASI

"Değerli arkadaşlar konudan dün haberimiz oldu. TAV yönetimi olarak biz kendisini iyi tanırız. Kore Gazisidir. Havalimanında bir dolu otorite var. Nedenini bir öğrenelim mutlaka çözeriz. Bizim gücümüz yetmezse, gücümüz yeten kısımda kendisine yer veririz, mağdur etmeyiz. Konu güvencemiz altındadır. Herkes rahat olsun. Ama bu vesileyle havalimanı paydaşlarının sosyal dayanışması ve bir Kore gazimize de sahip çıkması çok önemliydi. Herkese uyardıkları için teşekkürler"

CAFER AMCA'DA SÜRPRİZ GELİŞME

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (94)

Mahooocan ~ 3 yıl önce
Bir zamanlar dışhatlarda çalışan polisden selam olsun Cafer amcaya ,,emekli polis memurudur. Sicili çok eski.. ilklerden diyebiliriz, eski bir kurum kimlik kartı var. Bizzat yakından tanıyorum bir nevi bizlere çok faydası oluyordu. Hırsız ,yankesici, it kopuk ve çevreden gelen olumsuz olaylarda... Bir nevi bizim canlı kameramız . Kendisine güvenebilirsiniz kalbinde hiç birşey yoktur sadece çorap satmak. Güleryüzü muhabbeti hoş bir insan. Onu anlamak için onu dinlemek gerekiyor. Karşıdan izlemek gerekiyor . Allah uzun ömürler versin denk gelirse Atatürk havalimanına bizzat kendisinden çorap almak istiyorum ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 3 yıl önce
kore değil Kıbrıs gazisi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havaci ~ 3 yıl önce
Aynen eline torbasını alan gelip seyyar satıcılık yapacak artık.Bunu nasıl önleyeceksiniz? Madem bu kişiye bir banko ve havalimanı kartı verildi. Gitsin artık bankosunda dursun.Yine ayni yerine gelene gidene ''PRENSESİM...EN GÜZEL UÇUŞLAR SİZİN OLSUN... diye avaz avaz bağırıyor... Yandaki ofislerde çalışanlar sesten rahatsız oluyoruz...Yeter artık...Biraz da bu tarafından bakılsın ve yerinde satsın satacağı çorapları...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tayfun Ilgaz ~ 3 yıl önce
Poşeti kapan gelsin o zaman madem havalimanında seyyar saticilik serbest ne diye sokakta zabıta geliyomu diye telaslanalim dimi ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000