04 Kasım 2008, Salı 11:51:39

BTA, Restro; Eat’n Fly’ı açtı

TAV Havalimanları Holding’e bağlı olarak havalimanlarında yiyecek içecek hizmeti sunan BTA Catering Services İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde hem göze hem damağa hitap eden yeni lezzet durağı Restro; Eat’n Fly’ı hizmete açtı.
  • cok dogru konulara degınmıssın ALTIN arkadasım.urunun fiyatına pahalı yada ucuz derken tum maliyetleri yuklemek lazım.sende bizi bu konuda aydınlattın zaten. sirketler kar etmek ıcın kurulur kar edemeyen sırkette ayakta kalamaz.verdigin ornek mekanlar da cok isabetli.bizde urunlerin pahalı oldugunu pek dusunmuyoruz artık en azından h.limanı ve BTA icin.
  • INSASANLAR KAPALI BIR MEKANDA YEMEK YERKEN ICECEK ICERKEN YALNIZCA O URUNE UCRET ODEMEZ.O URUNUN UCRETININ ICINDE SOYLENILDIGI GIBI KİRA,O URUNU HAZIRLAYAN VE SERVIS EDEN PERSONELIN GIDERI HATTA HATTA O URUN LERIN SERVIS EDILDIGI TABAK VE BARDAKLARIN TEMIZLIK GIDERLERI OTURULAN MASA SANDALYENİN AŞINMA PAYI DA VARDIR.BU GİDERLERİN HEPSİ İCİLEN O BİR FİNCAN ÇAYIN BİR TABAK YEMEĞİN ÜCRETINDEN KARSILANMAK ZORUNDADIR.HAVALİMANINDAKI BTA NOKTALARINI ŞEHİR İCİNDEKI AYNI AYARDA CESİTLİ RESTAURANT VE BARLARLA KARŞILASTIRDIGINIZDA BEN HİC Mİ HİC PAHALI OLDUGUNU DUSUNMUYORUM.KARSILASTIRMASI COK KOLAY EN YAKIN BAKIRKOY LUTFEN GIDIN İSTASYON KAFEYE. YEŞİL KAFEYE.FATİH GİDİN DİLEK PASTAHANESİNE.YEŞİLKOY GİDİN FLY İNN E ZEYTİNBURNU OLİVİUM O KAFE,KAFE ONE VS...DAHA COK ORNEK GOSTEREBİLİRİM.BİRCOK URUN AYNI TEMIZLIKTE, DEKORASYONDA VE SERVİS KALİTESİNDE BTA NIN ELİNE SU BİLE DOKEMEZLER ANCAK FİYATLAR HEMEN HEMEN AYNI BAZILARINDA DAHA YUKSEK.LUTFEN ONYARGILARI BIRYANA BIRAKALIM YİĞİDİ OLDURELIM AMA HAKKINI DA VERELİM.
  • Sadettin Bey'e ve BTA'ya yeniliklerden dolayı teşekkürler.Tüm dünyanın krizden etkilendiği bir dönemde biz dünyayı doyurmaya devam ediyoruz:)
  • Sadettin Bey'e ve BTA'ya yeniliklerden dolayı teşekkürler.Tüm dünyanın krizden etkilendiği bir zamanda biz dünyayı doyurmaya devam ediyoruz:)

Sadettin CesurTAV Havalimanları Holding’in işlettiği havalimanlarında yiyecek-içecek hizmetleri sunan BTA Catering Services, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde misafirlerine daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla hem göze hem damağa hitap eden yeni lezzet durağı; Restro-Eat’n Fly’ı hizmete açtı.

BTA Catering Services Genel Müdürü Sadettin Cesur, İstanbul Atatürk Havalimanı’nın yeni yüzü Restro–Eat’n Fly’da yarattıkları konsept ile misafirlerine daha ferah ve keyifli bir ortam sunmayı amaçladıklarını söyledi.

Servis hızlarını daha da artırabilmek için de yeni düzenlemeler yapıldığını belirten Cesur, “Global dünya düzeninde müşteri eğilimleri sürekli değişiklik gösteriyor, bu anlamda havalimanı içinde yer alan konseptleri zaman zaman yenilemek ve taleplere uygun paralellerde hizmet sunmak gerekiyor. Bu doğrultuda Restro–Eat’n Fly’ı hayata geçirdik. Konuklarımıza unutamayacakları tadları uluslararası standartlarda sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Havalimanı işletmesinde uluslararası bir marka olan TAV Havalimanları Holding’in işlettiği havalimanlarında yiyecek – içecek hizmeti veren BTA Catering Services Genel Müdürü Sadettin Cesur yiyecek-içecek sektöründeki tüm gelişmelerini izlediklerini ve misafirlerine dünya standartlarında kaliteli hizmet sunmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Her ayrıntısı yolcuların konforu düşünülerek projelendirilen Restro, a-la-carte bölümünde, İtalyan, Uzakdoğu mutfaklarından ızgara ve salata çeşitlerine ve de yöresel yemeklere kadar geniş seçenekleri ile hizmet sunacak.

Ekmek, pasta, unlu mamul, sandviç ve salatadan oluşan ürün gruplarında benzersiz lezzetler üreten ve dünyaca ünlü fast food ve kahve zincirlerinin de tercihi olan Cakes & Bakes de Restro içinde 1100 metrekarelik alanda hizmet verecek.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nin proje müellifi Yüksek Mimar Ebru Kantaşı tarafından tasarlanan, şık tasarımı ve yenilenen dekorasyonu ile dikkati çeken Restro ayrıca haftanın yedi günü 11.00–22.30 saatleri arasında 520 kişilik oturma kapasitesi ile self servis de hizmet verecek.

BTA

BTA

BTA

BTA, Restro; Eat’n Fly’ı açtı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

ATÜ ~ 9 yıl önce
cok dogru konulara degınmıssın ALTIN arkadasım.urunun fiyatına pahalı yada ucuz derken tum maliyetleri yuklemek lazım.sende bizi bu konuda aydınlattın zaten. sirketler kar etmek ıcın kurulur kar edemeyen sırkette ayakta kalamaz.verdigin ornek mekanlar da cok isabetli.bizde urunlerin pahalı oldugunu pek dusunmuyoruz artık en azından h.limanı ve BTA icin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ALTIN ~ 10 yıl önce
INSASANLAR KAPALI BIR MEKANDA YEMEK YERKEN ICECEK ICERKEN YALNIZCA O URUNE UCRET ODEMEZ.O URUNUN UCRETININ ICINDE SOYLENILDIGI GIBI KİRA,O URUNU HAZIRLAYAN VE SERVIS EDEN PERSONELIN GIDERI HATTA HATTA O URUN LERIN SERVIS EDILDIGI TABAK VE BARDAKLARIN TEMIZLIK GIDERLERI OTURULAN MASA SANDALYENİN AŞINMA PAYI DA VARDIR.BU GİDERLERİN HEPSİ İCİLEN O BİR FİNCAN ÇAYIN BİR TABAK YEMEĞİN ÜCRETINDEN KARSILANMAK ZORUNDADIR.HAVALİMANINDAKI BTA NOKTALARINI ŞEHİR İCİNDEKI AYNI AYARDA CESİTLİ RESTAURANT VE BARLARLA KARŞILASTIRDIGINIZDA BEN HİC Mİ HİC PAHALI OLDUGUNU DUSUNMUYORUM.KARSILASTIRMASI COK KOLAY EN YAKIN BAKIRKOY LUTFEN GIDIN İSTASYON KAFEYE. YEŞİL KAFEYE.FATİH GİDİN DİLEK PASTAHANESİNE.YEŞİLKOY GİDİN FLY İNN E ZEYTİNBURNU OLİVİUM O KAFE,KAFE ONE VS...DAHA COK ORNEK GOSTEREBİLİRİM.BİRCOK URUN AYNI TEMIZLIKTE, DEKORASYONDA VE SERVİS KALİTESİNDE BTA NIN ELİNE SU BİLE DOKEMEZLER ANCAK FİYATLAR HEMEN HEMEN AYNI BAZILARINDA DAHA YUKSEK.LUTFEN ONYARGILARI BIRYANA BIRAKALIM YİĞİDİ OLDURELIM AMA HAKKINI DA VERELİM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Psykhe ~ 10 yıl önce
Sadettin Bey'e ve BTA'ya yeniliklerden dolayı teşekkürler.Tüm dünyanın krizden etkilendiği bir dönemde biz dünyayı doyurmaya devam ediyoruz:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Psykhe ~ 10 yıl önce
Sadettin Bey'e ve BTA'ya yeniliklerden dolayı teşekkürler.Tüm dünyanın krizden etkilendiği bir zamanda biz dünyayı doyurmaya devam ediyoruz:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000