04 Aralık 2012, Salı 09:00:53

ATÜ DÜNYADAKİ İLK DENEYİMİN EV SAHİBİ OLDU

Chanel, ATÜ tarafından işletilen İstanbul Atatürk Havalimanı duty-free alanında kurduğu “Mystery Box” ile zamanın ötesine geçen parfümü No5’i yolcularla buluşturuyor. Dünyada ilk kez İstanbul’da gerçekleşen etkinlikte, özel satış ekibi ziyaretçilere özel bir deneyim sunacak.

Havalimanı işletmeciliğinde Türkiye’nin dünyadaki lider markası TAV Havalimanları’nın iştiraki ATÜ Duty-Free, 1 Aralık-15 Ocak tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki mağazasında moda devi Chanel’in efsanevi parfümü Chanel No5’in dünya lansmanı gerçekleştirilen “Mystery Box”a ev sahipliği yapıyor. Kampanya yüzü olarak ünlü oyuncu Brad Pitt’i seçen Chanel, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş mağazasında kurulan alanda ziyaretçilerin tüm duyularına hitap eden özel bir sunum gerçekleştiriyor. 50 metrekarelik alanda kurulan ve mücevher kutusunu andıran tasarımıyla Chanel No5 “Mystery Box”ta özel satış ekipleri görev yapacak ve ziyaretçilere sürpriz hediyeler verilecek. Lansman nedeniyle yapılan açılışa Chanel İthalat Direktörü Jean-Guillaume Trouvin ve ATÜ Duty-Free Genel Müdürü Ersan Arcan’ın aralarında olduğu çok sayıda isim katıldı.

ATÜ Duty-Free Genel Müdürü Ersan Arcan “Chanel moda evinin ilk parfümü olan ve tüm zamanların en fazla talep gören kokuları arasında yer alan No5 için gerçekleştirilen bu özel lansmana ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Chanel’in No5 için planladığı bu etkinliği dünyada ilk kez İstanbul Atatürk Havalimanı’nda ATÜ Duty-Free mağazasında yapmayı seçmesi önemli. Yılda yaklaşık 28 milyon yolcunun geçtiği İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali, dünyanın önde gelen transfer merkezlerinden biri durumunda. ATÜ olarak modern bir alanda yaklaşık 54 bin çeşit ürünü misafirlerimize sunuyoruz ve en kaliteli alışveriş deneyimini sağlamak üzere çalışıyoruz” dedi.

ATÜ DÜNYADAKİ İLK DENEYİMİN EV SAHİBİ OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000