27 Aralık 2013, Cuma 14:10:44

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA BAŞBAKAN ALARMI

Bu akşam saat 18.00'de Atatürk Havalimanı'na inecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı karşılamak için binlerce vatandaşın havalimanına gelecek olması nedeniyle olağanüstü önlemler alındı.
  • hangi akli basinda ulkenin basbakani havalimaninda bu sekilde karsilanir??? hangi basbakan buna izin verir veya boyle bir seyi ister??? havalimanlari siyasi konusma yapma yerimidir? millet yagcilik yapacak diye bir suru insan ucagini kacirirsa ne olacak??? guluyoruz aglanacak rezil halimize !!!!
  • Başbakanımıza canımız feda...
  • basbakanin havaalanindaki knusmasina laf atan arkadslar su anda chp havaalaninda bi mitinge baslio sanirim ama nasl izin verdiler acaba dusundurucu degil mi?
  • Umit Kim ne derse desin başbakan Recep Tayyip Erdoğan bu ülkenin Atatürk' ten sonra gelen en büyük lideri. Atatürkle kıyaslama yaparsak zaten kimseyi begenmemiz mümkün değil. Bundan önce hayat tarzı deniliyordu şimdi de rüşvet yarın bambaşka birşeyler denilecek. Ama kimse yapılan hizmetlerden bahsetmiyo.kimse 11 sene öncekiyle şimdiki Türkiyeyi kıyaslama zahmetine girmiyo. Başbakan istifa diyenler Allah aşkına soruyorum kime emanet etmeyi düşünüyorsunuz bu ülkeyi???

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı İstanbul'da karşılamak için binlerce vatandaşın Atatürk Havalimanı'na gelecek olması nedeniyle ekstra güvenlik önlemleri alındı.

Polis havalimanı çevresinde önlemlerini artırırken oluşabilecek yoğunluğun hem hava trafiğini hem de yolcuların havalimanına ulaşımasını engellemesi bekleniyor.

Yoğunluk sebebiyle oluşabilecek mağduriyeti önlemek için Atatürk Havalimanı işletmecisi TAV personelin çıkış saatini 15.30'a çekti.

Airporthaber.com

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA BAŞBAKAN ALARMI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (46)

rezalet !!! ~ 4 yıl önce
hangi akli basinda ulkenin basbakani havalimaninda bu sekilde karsilanir??? hangi basbakan buna izin verir veya boyle bir seyi ister??? havalimanlari siyasi konusma yapma yerimidir? millet yagcilik yapacak diye bir suru insan ucagini kacirirsa ne olacak??? guluyoruz aglanacak rezil halimize !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
istanbulli ~ 4 yıl önce
Başbakanımıza canımız feda...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
basbakanin havaalanindaki knusmasina laf atan arkadslar su anda chp havaalaninda bi mitinge baslio sanirim ama nasl izin verdiler acaba dusundurucu degil mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Umit Kim ne derse desin başbakan Recep Tayyip Erdoğan bu ülkenin Atatürk' ten sonra gelen en büyük lideri. Atatürkle kıyaslama yaparsak zaten kimseyi begenmemiz mümkün değil. Bundan önce hayat tarzı deniliyordu şimdi de rüşvet yarın bambaşka birşeyler denilecek. Ama kimse yapılan hizmetlerden bahsetmiyo.kimse 11 sene öncekiyle şimdiki Türkiyeyi kıyaslama zahmetine girmiyo. Başbakan istifa diyenler Allah aşkına soruyorum kime emanet etmeyi düşünüyorsunuz bu ülkeyi???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000