16 Kasım 2012, Cuma 17:59:02

ATATÜRK HAVALİMANI CAMİİ NE ZAMAN AÇILIYOR?

Atatürk Havalimanı’na yaptırılan iki bin kişilik Camii, yarın hizmete açılacak...
  • Sayın Mustafa Hocam, Allah sizden de razı olsun İNŞALLAH. Yorumunuz için teşekkür ederim.Amaç ve ihtiyaç belli gerisi bu işin asfalta bölümü ... Tüm müminlere hayırlı OLSUN...
  • Peygamberimiz ne güzel söylemiş. Camiler çoğaldıkça, sahtekarlık artar ve çöküş başlar. Bunlar Kur!an dininden uzaklaşmadır.
  • değerli yöneticiler ve camii imam hatibi bu camii için cuma namazlarından sonra vatandaşlardan yardım toplamadınızmı'da bu cami'yi sadece tav havalimanları yapmış gibi gösterip kapısına tav havalimanları reklamı yazdırmışsınız merak ettim herkese hayırlı olsun camimiz.
  • cami vardı ve cami yaptırmakla hacca gitmek diye yorum yapan kişileri çok merak ediyorum tapındıkları bir şey varmı? lütfen emeğe saygılı olun ve bir kez de şükretmeyi bilin.madem kul hakkı diyosun kardeşim bırak git başka yerde çalış hakkını yemeyen yerde! cami vardı ve kapasitesi yetmiyordu.sen hiç dışarda soğukta namaz kıldınmı orda?Allah sizlere hidayet nasip eylesin!...

Selçuklu mimarisi kullanılarak TAV grubu tarafından inşaa ettirilen Atatürk Havalimanı’ndaki Hezarfen Ahmet Çelebi Camii yarın hizmete girecek.


2011 yılı Ağustos ayında temeli atılan camiinin açılışını Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yapacak. Erdoğan, Mısır seyahati öncesinde yarın sabah saat 09:30’da VIP salonu yolu üzerindeki camiye uğrayarak açılışını gerçekleştirecek. 40 bin civarında çalışan bulunan Atatürk Havalimanı için önemli bir ihtiyaç olan Camii'de aynı anda 2 bin kişi ibadet edebilecek.

Bu arada Atatürk Havalimanı camiine, kendi geliştirdiği kanatlarla Galata Kulesi’nden Doğancılar’a uçan Hezarfen Ahmet Çelebi’nin ismi verildi.

Airporthaber.com

ATATÜRK HAVALİMANI CAMİİ NE ZAMAN AÇILIYOR?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

MU ~ 6 yıl önce
Sayın Mustafa Hocam, Allah sizden de razı olsun İNŞALLAH. Yorumunuz için teşekkür ederim.Amaç ve ihtiyaç belli gerisi bu işin asfalta bölümü ... Tüm müminlere hayırlı OLSUN...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Camiler çoğaldıkça ~ 6 yıl önce
Peygamberimiz ne güzel söylemiş. Camiler çoğaldıkça, sahtekarlık artar ve çöküş başlar. Bunlar Kur!an dininden uzaklaşmadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vatandaş ~ 6 yıl önce
değerli yöneticiler ve camii imam hatibi bu camii için cuma namazlarından sonra vatandaşlardan yardım toplamadınızmı'da bu cami'yi sadece tav havalimanları yapmış gibi gösterip kapısına tav havalimanları reklamı yazdırmışsınız merak ettim herkese hayırlı olsun camimiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
enteresan!! ~ 6 yıl önce
cami vardı ve cami yaptırmakla hacca gitmek diye yorum yapan kişileri çok merak ediyorum tapındıkları bir şey varmı? lütfen emeğe saygılı olun ve bir kez de şükretmeyi bilin.madem kul hakkı diyosun kardeşim bırak git başka yerde çalış hakkını yemeyen yerde! cami vardı ve kapasitesi yetmiyordu.sen hiç dışarda soğukta namaz kıldınmı orda?Allah sizlere hidayet nasip eylesin!...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
?? ~ 6 yıl önce
kul hakkından.hiç bir adem oğlu hesaba çekilmesin.camide,havrada,kilisede bu dünyalık.gıybet yapmayın.hesabını veremezsin.şayet adem oğluysan.??

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000