02 Ekim 2010, Cumartesi 08:40:31

AHL'ye yeni sigara odası geliyor...

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'ne yapılan yeni sigara odasıyla birlikte sigara içme alan sayısı ikiye çıkartılıyor.
  • bu konuda geç bile kalındı. istanbul atatürk havalimanına her gittiğimde illa bir kez aklıma geliyor. 2007 yılında kanada'daydım. orada halihazırda bir sigara odası vardı. bu gerçekten gerekli bir şey. düşünüp uygulamaya koyanları tebrik ederim. saygılarımla çelebi/ops-e
  • Ne kadar zavallı ve bilinçsizce yazılmış bir yazı. Uygar ülkelerde yomuş. Sanırım sen arabistandan başka bir yere gitmemişin.(Orada herşey yasak) Dünyanın bütün gelişmiş ülkelerinde sigara içme yeri var. Bağnazlar ve geri kafalılar öğrensin. Esas yuh zavallı düşünmeden yazı yazanlara.
  • Gordugum en genis ve konforlu sigara odasi az gelismis !!!! Japonyanin Osaka havalimanindaydi.
  • FRANSA,İSPANYA,ALMANYA,JAPONYA,SİNGAPUR,HOLLANDA,ÇİN HALK CUMHURİYETİ, vs vs vs liste uzar da gider.gelişmiş toplum herkesin birbirine saygılı oldugu toplumdur.ve baskalarına hakaret eden insanların o toplumda yerleri yoktur.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ndeki arındırılmış salonda bulunan BTA'ya ait SKY Restaurant'ın terasında geçtiğimiz yıl kanunlara uygun olarak sigara içilebilir bir alan açılmıştı.

TAV bu sefer de Dış Hatlar Terminali’nde pasaport geçişi öncesi sigara içme alanı oluşturuluyor. Yeni yapılacak alanda yolcu olmayanlarında yararlanabileceği öğrenildi.

Yapımı devam eden yeni sigara içme alanının iki hafta içinde hizmete açılacağı belirtildi.

AHL'ye yeni sigara odası geliyor...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
bu konuda geç bile kalındı. istanbul atatürk havalimanına her gittiğimde illa bir kez aklıma geliyor. 2007 yılında kanada'daydım. orada halihazırda bir sigara odası vardı. bu gerçekten gerekli bir şey. düşünüp uygulamaya koyanları tebrik ederim. saygılarımla çelebi/ops-e

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ne kadar zavallı ve bilinçsizce yazılmış bir yazı. Uygar ülkelerde yomuş. Sanırım sen arabistandan başka bir yere gitmemişin.(Orada herşey yasak) Dünyanın bütün gelişmiş ülkelerinde sigara içme yeri var. Bağnazlar ve geri kafalılar öğrensin. Esas yuh zavallı düşünmeden yazı yazanlara.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Gordugum en genis ve konforlu sigara odasi az gelismis !!!! Japonyanin Osaka havalimanindaydi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
FRANSA,İSPANYA,ALMANYA,JAPONYA,SİNGAPUR,HOLLANDA,ÇİN HALK CUMHURİYETİ, vs vs vs liste uzar da gider.gelişmiş toplum herkesin birbirine saygılı oldugu toplumdur.ve baskalarına hakaret eden insanların o toplumda yerleri yoktur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000