21 Aralık 2011, Çarşamba 14:35:46

AHL'DEKİ GÖSTERİ RIO'YU ARATMADI

TAV Havalimanları’na bağlı olarak havalimanlarında yiyecek içecek hizmeti sunan BTA, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde yolculara yılbaşı vesilesiyle uçuş öncesinde keyifli bir gösteri hazırladı.
  • Şaşırtıcı ve çok güzel bir gösteriydi. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.
  • Bu güzel gösteriyi dekolte ve kadından ibaret görebilen beyincikleri tebrik etmek lazım. 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi. Müzik, espri, dans göremediyseniz yazık olmuş çünkü varolan şey buydu. (sizin aklınız kadın ve dekoltedeymiş ki fikriniz de bu olmuş)Türkiye'nin geldiği hale bak ya....
  • Allahtan TAV var da böyle çağdaş görüntüler ve danslar izleyebiliyoruz.
  • Gerçekten çok yaratıcı. Kim düşünüp organize ettiyse tebrik ediyorum...
Türk ve Dünya mutfaklarının farklı lezzetlerini, geleneksel Türk konukseverliğiyle birleştirerek sunan ve müşteri memnuniyeti bilinci ile çalışan BTA, hizmetteki en büyük farkı olan “insanları mutlu edebilme gücünü” yolculara Atatürk Havalimanı Dış Hatlar’da yer alan “foodcourt”ta sunduğu gösteri ile bir kez daha göstermiş oldu.
 
BTA üniforması ile yolculara servis yapan 14 kişilik Karnaval Turco perküsyon ve dans grubu, servis sonrası başladıkları şovları ile yolcuları şaşırtarak, onların keyifli dakikalar geçirmelerini sağladı. Yolcular tarafından beğeniyle karşılanan gösteri, çeşitli aralıklarla gün boyu sürdü.
 
BTA İcra Kurulu Başkanı Sadettin Cesur, misafir memnuniyetine verdikleri yüksek önemi vurgulayarak, ’Havalimanları artık yaşam alanları haline geldi. Biz de hizmet verdiğimiz havalimanlarında yolcu memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Yabancı yolcumuzun ağırlıklı olduğu transit bölgede de yılbaşı öncesi yolcuların seyahatlerine keyif katacak bir etkinlik düzenlemek istedik” diye konuştu.

 AHL'DEKİ GÖSTERİ RIO'YU ARATMADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 6 yıl önce
Şaşırtıcı ve çok güzel bir gösteriydi. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bu güzel gösteriyi dekolte ve kadından ibaret görebilen beyincikleri tebrik etmek lazım. 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi. Müzik, espri, dans göremediyseniz yazık olmuş çünkü varolan şey buydu. (sizin aklınız kadın ve dekoltedeymiş ki fikriniz de bu olmuş)Türkiye'nin geldiği hale bak ya....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Allahtan TAV var da böyle çağdaş görüntüler ve danslar izleyebiliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Gerçekten çok yaratıcı. Kim düşünüp organize ettiyse tebrik ediyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000