01 Aralık 2009, Salı 07:55:14

AHL'de "Hacı Trafiği" başladı...

Atatürk Havalimanı'ndaki esnaflar, hac dönüşü için dükkanlarının önünün demir bariyerle kapatılıp, iş yapmalarının engellenmesine tepki gösterdi. Esnaflar, bariyerlerin hac uçaklarının geliş saatleri dışında kaldırılmasını istedi.
  • PAŞAM SENİ SEVİYORUZ...
  • Bu paşa yalakalığı olayını anlamadım ben. Bu zat-ı muhterem şeyh falan herhalde.
  • BEN PAŞAMI AKADEMIDE TANIDIM KALBI TEMIZ ADELETLI BIR İNSAN BELKI ONUN GIBI BIR INSAN BIR DAHA THY.YÖNETİMİNE GELMEYECEK.SEVGİLİ PAŞAM ALLAH SİZİ BU İNSANLARIN ŞERRİNDEN KORUSUN ALLAH HER ZAMAN SİZİNLE OLSUN SAYGI ILE ÖNÜNÜZDE EGİLİYOR ELLERINIZDEN ÖPÜYORUM.
  • HAVACI DEGILİM AMA YORUMLARI OKUR HABERI BURADAN TAKIP EDERIM AİRPORT U BASARI BULURUM HERSEY VAR MAGAZIN HAVACILIK SPOR.BAKARIMDA YORUMLARINIZA NE KADAR CAHIL INSANLARSINIZ HERSEYIN ALTINDA BISEY ARIYORSUNUZ PASAYLA ARKADASLIK YAPMAK MENFAAT İÇİN Mİ SIZ CE BEN O ADAMIN ONUNDE SAYGI ILE EGILIRIM ONDAN OGERENDIGIM COK SEYLER OLDU THY.DA DOKTOR OLACAK OLSAYDIM BOYLE BIR MERAKIM OLSAYDI ATILLA PASAYI 1995 DEN BERI TANIRIM 2003 DEN 2007 YE KADAR THY DA GOREV YAPTI O ZMANALAR THY.DA CALISMAYA BASLARDIM GERCEKTEN YAZIK SIZE ACIYARAK BAKIYORUM EMINIM ATILLA PASANIN ISE ALDIRDIKLARINDANSINIZDIR HANI BIR SOZ VARDIR BESLE KARGA YI OYSUN GOZUNU DIYE

Havalimanı işletmecisi TAV Holding, Mülki İdare Amirliği talimatıyla, hac dönüşünde izdiham yaşanmaması için dış hatlar terminali geliş katının bazı noktalarını bariyerle kapattı. Bariyerlerin, hacılar ve karşılayıcılarının terminalin içi yerine çıkış kapısından sonra kavuşmalarını sağlayacak şekilde döşenmesi, buradaki esnafların tepkisini çekti.

Hacıların yakınları ile kucaklaşmasına kendilerinin de çok sevineceğini vurgulayan esnaflar, alınan bariyerli tedbirin kendilerinin yanı sıra hizmet almak isteyen turistleri de hacı dönüşlerinin tamamlanacağı 40 gün boyunca mağdur edeceğinden yakındı.

Hacı

AHL'de "Hacı Trafiği" başladı...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 9 yıl önce
PAŞAM SENİ SEVİYORUZ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu paşa yalakalığı olayını anlamadım ben. Bu zat-ı muhterem şeyh falan herhalde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
BEN PAŞAMI AKADEMIDE TANIDIM KALBI TEMIZ ADELETLI BIR İNSAN BELKI ONUN GIBI BIR INSAN BIR DAHA THY.YÖNETİMİNE GELMEYECEK.SEVGİLİ PAŞAM ALLAH SİZİ BU İNSANLARIN ŞERRİNDEN KORUSUN ALLAH HER ZAMAN SİZİNLE OLSUN SAYGI ILE ÖNÜNÜZDE EGİLİYOR ELLERINIZDEN ÖPÜYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
HAVACI DEGILİM AMA YORUMLARI OKUR HABERI BURADAN TAKIP EDERIM AİRPORT U BASARI BULURUM HERSEY VAR MAGAZIN HAVACILIK SPOR.BAKARIMDA YORUMLARINIZA NE KADAR CAHIL INSANLARSINIZ HERSEYIN ALTINDA BISEY ARIYORSUNUZ PASAYLA ARKADASLIK YAPMAK MENFAAT İÇİN Mİ SIZ CE BEN O ADAMIN ONUNDE SAYGI ILE EGILIRIM ONDAN OGERENDIGIM COK SEYLER OLDU THY.DA DOKTOR OLACAK OLSAYDIM BOYLE BIR MERAKIM OLSAYDI ATILLA PASAYI 1995 DEN BERI TANIRIM 2003 DEN 2007 YE KADAR THY DA GOREV YAPTI O ZMANALAR THY.DA CALISMAYA BASLARDIM GERCEKTEN YAZIK SIZE ACIYARAK BAKIYORUM EMINIM ATILLA PASANIN ISE ALDIRDIKLARINDANSINIZDIR HANI BIR SOZ VARDIR BESLE KARGA YI OYSUN GOZUNU DIYE

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000