26 Nisan 2012, Perşembe 10:00:15

PİLOTLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

Bugün gökyüzü fatihlerinin günü...
  • BU MESLEK AŞK MESLEĞİDİR, SEVGİ MESLEĞİDİR . ZOR MESLEKTİR. HEMDE ÇOK ZOR . DİSİPLİN İSTER , SORUMLULUK İSTER . GÖNÜLDEN BAĞLI OLMAK GEREKİR . CESUR VE DELİKANLI OLMAK GEREKİR . SAYMAKLA BİTMEZ BU MESLEĞİN ÖZELLİKLERİNİ. BU MESLEĞE GÖNÜL VERMİŞ HERkesin PİLOTLAR GÜNÜNÜ İÇTENLİKLE KUTLUYORUM. GÖREV ŞEHİTLERİMİZİ SAYGI İLE ANIYORUM. BU ÖZEL GÜNDE BURADA KİN VE KISKANÇLIK DOLU KELİMELER KULLANARAK YORUM YAZAN EDEPSİZ HAİNLERİ KINIYORUM.
  • senin gibilerin mantelitesine bisiklet bile emanet edilmez...hadi doğru psikoloğa
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • valla bunlara hiç gerek yok...danimarkalılar zaten sizi dünyaya tanıttılar...oturun ders çalışın burada laf yetiştireceğinize
İlk Türk Pilotu ve 1 numaraları uçuculuk brövesi sahibi Fesa Evrensev'in Genelkurmay tarafından 1911 yılında uçuş okuluna Fransa'ya gönderilmesinin ardından Türkiye'ye dönüp Türk semalarında ilk uçuşunu gerçekleştirdiği günü (26 Nisan 1912) Pilotlar Derneği ve Türk Hava Kuvvetleri, Pilotlar Günü olarak kutlanıyor.

Türkiye Havayolları Pilotları Derneği Talpa da bugün WOW otelde bir gece düzenleyecek. Geceye çok sayıda pilotun yanı sıra havacılık sektöründen üst düzey yöneticiler katılacak.


Biz de AirportHaber olarak pilotların gününü kutlar, onlara kazasız uçuşlar dileriz.
PİLOTLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

PİLOT ~ 4 yıl önce
BU MESLEK AŞK MESLEĞİDİR, SEVGİ MESLEĞİDİR . ZOR MESLEKTİR. HEMDE ÇOK ZOR . DİSİPLİN İSTER , SORUMLULUK İSTER . GÖNÜLDEN BAĞLI OLMAK GEREKİR . CESUR VE DELİKANLI OLMAK GEREKİR . SAYMAKLA BİTMEZ BU MESLEĞİN ÖZELLİKLERİNİ. BU MESLEĞE GÖNÜL VERMİŞ HERkesin PİLOTLAR GÜNÜNÜ İÇTENLİKLE KUTLUYORUM. GÖREV ŞEHİTLERİMİZİ SAYGI İLE ANIYORUM. BU ÖZEL GÜNDE BURADA KİN VE KISKANÇLIK DOLU KELİMELER KULLANARAK YORUM YAZAN EDEPSİZ HAİNLERİ KINIYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
senin gibilerin mantelitesine bisiklet bile emanet edilmez...hadi doğru psikoloğa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
valla bunlara hiç gerek yok...danimarkalılar zaten sizi dünyaya tanıttılar...oturun ders çalışın burada laf yetiştireceğinize

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000