17 Kasım 2008, Pazartesi 11:34:09

Pilotlar ekran başına...

Türkiye'nin en 'havalı' kanalı Airport TV'de Pazartesi akşamları ekrana gelen ve herşeyin özgürce dile getirildiği 'Kara Kutu' programı bu hafta, Türkiye Hava Yolları Pilotları Derneği (TALPA) Başkanı Ali Ziya Yılmaz'ı ağırlıyor.
  • Herhalde başkanlık gidiyor şimdiye kadar o kadar pilotun canı yanarken aklı vakıf balolarındamıydı
  • ÇALIŞMAK AYIP DEĞİLDİR.ÇALIŞMAMAK AYIPTIR.
  • ÜLKEMİZDE SİVİL HAVACILIĞIN GEÇERLİ BİR KANUNU YOKTUR.YILLARDIR MÜCADELESİ VERİLMEKTEDİR,HAZIRLIKLAR RAFA KALKMAKTADIR.BAŞARANI TEBRİK EDERİM.
  • nerelerde çalıştıgını ve patronlarının kim oldugunu ziya yılmaza sormak lazım ögrenmek isteyen sefa beyin programına katılıp sorması gerekmezmi

UTED Onursal Başkanı Sefa İnan’ın sunduğu "Kara Kutu" programı, geçtiğimiz hafta düzenlenen yemekte "Hayvanların bile hakları var, pilotların hakları yok!" diyerek sert bir çıkış yapan TALPA Başkanı Ali Ziya Yılmaz'ı konuk ediyor.

Merak edilen birçok sorunun gündeme getirileceği Sefa İnan’la Kara Kutu bu akşam saat 21.00’de Airport TV’ ekranlarında olacak…

TALPA Başkanı Ali Ziya Yılmaz’a sorularınız için air yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra sorunuzu yazın ve tüm GSM operatörlerinden 2030’a gönderin. Merak ettikleriniz cevapsız kalmasın.

Pilotlar ekran başına...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

ae ~ 10 yıl önce
Herhalde başkanlık gidiyor şimdiye kadar o kadar pilotun canı yanarken aklı vakıf balolarındamıydı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
E.HAVACI ~ 10 yıl önce
ÇALIŞMAK AYIP DEĞİLDİR.ÇALIŞMAMAK AYIPTIR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
E.HAVACI ~ 10 yıl önce
ÜLKEMİZDE SİVİL HAVACILIĞIN GEÇERLİ BİR KANUNU YOKTUR.YILLARDIR MÜCADELESİ VERİLMEKTEDİR,HAZIRLIKLAR RAFA KALKMAKTADIR.BAŞARANI TEBRİK EDERİM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
nerelerde çalıştıgını ve patronlarının kim oldugunu ziya yılmaza sormak lazım ögrenmek isteyen sefa beyin programına katılıp sorması gerekmezmi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000