15 Mayıs 2013, Çarşamba 01:03:36

FLAŞ GELİŞME... TALPA GREVE KATILMIYOR

Türkiye Havayolları Pilotları Derneği Talpa, greve katılmama kararı aldı.
  • GREVE HAYIR DİYEN TASSA VE TALPA, GREV SÜRECİ SONA ERDİĞİNDE HEM VİCDANİ HEM İNSANİ OLARAK HEM DE ÜYELERİNE VE TEMSİL ETTİKLERİ MESLEKTAŞLARINA KARŞI DERHAL B PLANINI UYGULAMALIDIRLAR. MEVCUT YÖNETİMLERİNİN GÖREV BAŞI YAPAR YAPMAZ İLK HATTA TEK YAPMALARI GEREKEN ŞEY OLAN HAVAİŞ YASA TASARISINI YENİDEN MECLİS GÜNDEMİNE GETİRMELİDİRLER. EĞER MESLEKTAŞLARININ HAKKINI KORUYAN TEK YASAL UYGULAMAYI İÇEREN TİS HAKKI KAYBINA KARŞI YAPILAN MÜCADELEYİ, DESTEKLEMEDİLERSE, BUNUN ALTERNATİFİNİ, DAHA İYİSİNİ KENDİLERİ YAPMAK ZORUNDADIRLAR. HEM DE İŞBİRLİĞİNE, AĞIZ BİRLİĞİNE DEVAM EDEREK.
  • talpa mı sadece adı olan bos ınsanların toplandıgı yer...ayrılıyorum bu yuzden karekterlı sahsıyetlı ınsanların talpada ısı olmaz zaten
  • Alttaki yorumları okudum da ; Birisi birine Garson diyor bir diğeri de ona Şöför diyor , Ne saygı var ne sevgi .Birileri hakları için eylem yapıp haklarını iyileştirmeye çalışıyor diğeri bunu baltalamaya çalışlıyor . Bu mu Ekip ruhu ? İnsanın en azından Havacılığa saygısı olur. Nasıl bir meslek bu?
  • korkarlar dedik, bir pilot olarak yazdık insanlar inanmadı.

Talpa'dan üyelere gönderilen mesajda, " Değerli üyelerimiz, grev konusunda yönetim ve denetim kurulu üyeleri olarak son dakikaya kadar yürüttüğümüz görüşmelerimiz neticesinde greve katılmama kararı aldı. Üyelerimizin uçuş emniyetinden taviz vermeden alacakları her türlü karara saygı duyarız."  denildi.

Öte yandan Airporthaber'e gelen bilgilere göre kabinde görev yapan kabin memurlarının önemli bir bölümünün greve katılmama eğiliminde oldukları kaydedliyor.

Airporthaber.com

FLAŞ GELİŞME... TALPA GREVE KATILMIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (267)

borçlular ~ 5 yıl önce
GREVE HAYIR DİYEN TASSA VE TALPA, GREV SÜRECİ SONA ERDİĞİNDE HEM VİCDANİ HEM İNSANİ OLARAK HEM DE ÜYELERİNE VE TEMSİL ETTİKLERİ MESLEKTAŞLARINA KARŞI DERHAL B PLANINI UYGULAMALIDIRLAR. MEVCUT YÖNETİMLERİNİN GÖREV BAŞI YAPAR YAPMAZ İLK HATTA TEK YAPMALARI GEREKEN ŞEY OLAN HAVAİŞ YASA TASARISINI YENİDEN MECLİS GÜNDEMİNE GETİRMELİDİRLER. EĞER MESLEKTAŞLARININ HAKKINI KORUYAN TEK YASAL UYGULAMAYI İÇEREN TİS HAKKI KAYBINA KARŞI YAPILAN MÜCADELEYİ, DESTEKLEMEDİLERSE, BUNUN ALTERNATİFİNİ, DAHA İYİSİNİ KENDİLERİ YAPMAK ZORUNDADIRLAR. HEM DE İŞBİRLİĞİNE, AĞIZ BİRLİĞİNE DEVAM EDEREK.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
talpa mı ~ 5 yıl önce
talpa mı sadece adı olan bos ınsanların toplandıgı yer...ayrılıyorum bu yuzden karekterlı sahsıyetlı ınsanların talpada ısı olmaz zaten

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sanal Pilot ~ 5 yıl önce
Alttaki yorumları okudum da ; Birisi birine Garson diyor bir diğeri de ona Şöför diyor , Ne saygı var ne sevgi .Birileri hakları için eylem yapıp haklarını iyileştirmeye çalışıyor diğeri bunu baltalamaya çalışlıyor . Bu mu Ekip ruhu ? İnsanın en azından Havacılığa saygısı olur. Nasıl bir meslek bu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gölgelerinden ~ 5 yıl önce
korkarlar dedik, bir pilot olarak yazdık insanlar inanmadı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000