19 Kasım 2009, Perşembe 17:24:59

ALİ ZİYA YILMAZ'DAN DUYGU YÜKLÜ VEDA...

İşte TALPA Başkanlığından istifa eden Ali Ziya Yılmaz’ın veda mektubu…
  • adam gibi geldi adam gibi gitti show yapmayıp iş yapan bir yönetimdi.kıymet bilmemek toplumumuzun en büyük sorunu.
  • Yeni gelecek başkandan aktif görev bekliyoruz. Hayırlısı olsun.
  • SAĞLIKLI GÜNLER GEÇİRMENİZ DİLEKLERİMLE.
  • lütfen yeni başkanımız önce bu konuyu çözsün lütfennnnn iki yıldır iş bulamadım tip parasıda ayarlıyamadım,babamda yok hiçbiryerde torpil bulamadım yabancı pilotlar basmış şirketleri yalvarıyorum artık birisi bu gidişata dur desin....

Değerli arkadaşlarım, 

Gördüğüm lüzum üzerine 16 Kasım 2009 tarihinde TALPA Başkanlığndan ve Yönetim Kurulu Üyelğinden istifa etmiş bulunmaktayım.

İki yıl önce benim gibi düşünen Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımla büyük bir hevesle aday olduk. Sizler de bu güne kadar görülmemiş katılımın olduğu bir secim sonucu bizlere bu görevi tevcih ettiniz. Bizlere gösterdiğiniz güvene layık olmaya çalıştık.

Yönetim Kurulu olarak birlikte görev yaptığımız süre içerisinde tüm toplantılarda demokratik ortam muhafaza edilmiş, herkes özgürce fikirlerini söylemiş ve alınan tüm kararlarlar fikir birliği içerisinde alınmıştır.

Hiç bir kararımızda kişi veya kişilerin çıkarları göz önüne alınmamış, toplumun ve kurumun çıkarları göz önünde tutulmuştur. Ben dahil, hiçbir Yönetim Kurulu Üyesi veya TALPA çalışanının çıkarı, bizlere emanet edilen ‘’bu kurumun çıkarlarından önde değildir’’ düşüncesini hiç bir zaman gözardı etmedik. Yaptığımız tüm  çalışmalarımızı kendimiz adına değil kurum adına yaptık.

Benimle birlikte; işinden veya kendisi ve ailesi için harcayacağı zamandan çalarak TALPA için hiç bir karşılık beklemeden harcayan, Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.  Bu kurum için bizden önce bu özveriyi göstermiş olan ve bundan sonra da gösterecek arkadaşlarımı kutluyorum.

Bizler gerekli fedakarlığı yaptık. Çalışmalarımız ve icraatlarımızın takdiri sizlere aittir. Bizden sonra buraya talip olan arkadaşlarımın da bizim düşüncemizde olacağından eminiz. Yarın bizler olmayacağız, fakat genç arkadaşlarımızla TALPA, olması gerektiği yeri alacak ve Sivil Havacılık Sektörünü ayakta tutan sağlam bir bacak olarak dimdik ayakta duracaktır.

Hepinizi saygıyla selamlıyor, enmiyetli uçuşlar diliyorum.
Hoşcakalın.
 
Kpt. Plt. Ali Ziya YILMAZ
                                                                                                 
TALPA Üyesi

ALİ ZİYA YILMAZ'DAN DUYGU YÜKLÜ VEDA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 9 yıl önce
adam gibi geldi adam gibi gitti show yapmayıp iş yapan bir yönetimdi.kıymet bilmemek toplumumuzun en büyük sorunu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yeni gelecek başkandan aktif görev bekliyoruz. Hayırlısı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
SAĞLIKLI GÜNLER GEÇİRMENİZ DİLEKLERİMLE.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
lütfen yeni başkanımız önce bu konuyu çözsün lütfennnnn iki yıldır iş bulamadım tip parasıda ayarlıyamadım,babamda yok hiçbiryerde torpil bulamadım yabancı pilotlar basmış şirketleri yalvarıyorum artık birisi bu gidişata dur desin....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000