28 Ocak 2012, Cumartesi 13:01:40

TAI TEKNİSYENİNİN ŞÜPHELİ ÖLÜMÜ!

ASELSAN mühendislerinin şüpheli ölümleri tartışılırken benzer bir olay da Türk Havacılık ve Uzay Sanayi'nde yaşandı
  • Diyen yarım akıllı yaptığın yorum ile konu başlığının uzaktan yakından ilgisi yok. Sırf laf olsun diye burada saçmalar. Burada yazmak ve havacılığın daha da ileri gitmesi için kayıt sistemi ama gercekten iyi bir kayıt sistemi ile üye yapılıp daha sonra yorumlar istenirse daha faydalı olacaktır. Yoksa başka türlü, insanlar içlerindeki eksikliği böyle kimliksiz ve alakasız bir sekilde havacilik dısına çekerek sacmalamaktadirlar.
  • tai ve de aselsan da ki muhendislerin ve teknisyenlerin olumu, intihari, veya her ne sekilde olmeleri kesinlikle incelenmelidir dikkatli bir sekilde. tai teknisyeni olabilir bunalima girmistir, su ya da bu sebepten dolayi ama yine intihar etmesine sebep olmaz.. gelelim aselsandaki olumler kesinlikle derinden sorusturmali hem calistigi firmadan hem de disaridan bu tip olaylar her yerde olur ozellikle de stratejik bolumde calisan ve yeni bir seyi kesif eden veya kesfetmeye calsianalrda olur ortadan kalkarlar proje de biter soan erir..
  • TAI, Tusa$, THK, THY vs ne kadar kurum varsa hikayeden pa$alardan arindirilmali. Ne zamanki Turkiye'de bu tarz kurumlarda boyle kisilere ender rastlanilir, o zaman Turkiye gercekten gelismistir deriz. Bunlardan kac tanesi yetenekleri ile boyle kurumlarin basina gelmistir.Bir kisi dusunun, pilot egitimine varini yogunu koymus, binlerce dolar borca girmis, ingilizcesini adam etmis vs. digeri ise askeriyeye kim bilir hangi omzu kalabalik bir pa$a'nin torpili ile sokulmus, ya kazanci iyi, kizlara havam olur, annem millete pilot oglum var diye hava atar diyerekten bu ise girmis.Hangi pilot daha verimli olur?Sozum ona kendi hakki ile bir yere gelmis askerler alinmasin, ama guzel ulkemin gercegi bu.
  • sonuna kadar destekliyorum, desteklmeyenlerin de ya havacılığı anlayacak derecede eğitim düzeyinin mevcut olmadığını yada bu alanla alakasız olduğunu düşünüyorum. Havacılık gönüllüleri artık gerçek havacılık haberleri istiyor, ülkemizde maalasef böyle bir medya kaynağı yok. Uçuyorum bilmem ne adıl tv programları da gezelim görelimden öteye gidemiyor maalesef.
  • komplocular baslar artik yazmaya. yok biraksalar 3 ayda ucak yapariz, tank yapariz bilmem ne diye. Yazik adamcagiz bunalimdaydi galiba. Allah ailesine sabir versin. TAI de calisip fittirmamak elde degil. Askeriyenin baska bir kopyasi. Gelen agam giden pasam, icerisi torpilli adam dolu. Basta pasalar koltuklara kurulmus emir yagdirir. Su kurumlar gercek anlamda nezaman ozel olacak?
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • Yalnız bu siteye haber olabilecek değeri nedir bu olayın? Üzerinde çalıştığı çok önemli bir proje mi varmış? Anlayamadım gitti. Adliye sayfası haberinin havacılık sitesi olduğu iddia eden bir sitede bulunması ne ifade ediyor? Sayın editör? Artık filtreleme yapma vaktinizin geldiğini, bu tarz haberler yerine coy-paste olsa da insanların gerçek havacılık haberleri okumak istediklerini ne zaman anlayacaksınız? Kendinize bir çeki düzen verin, gerçek isimlerle yorum yazılabilecek bir üyelik sistemi oluşturun.
Ankara, korkunç bir ölümle sarsıldı. Şüpheyle birleşen ölüm, geçtiğimiz Perşembe günü yaşandı.

TAI (Türk Havacılık ve Uzay Sanayi) çalışanı olan makine teknisyeni Duran Kumtepe, sabah Eryaman'daki evinden çıktı. Bu sırada eşine "Emekli olmaya gidiyorum" dedi. Akşam eve gelmeyince eşi Songül Kumtepe, polise haber verdi.

Yapılan araştırmada Duran Kumtepe, aracının içinde av tüfeğiyle karnından vurulmuş halde bulundu. Üzerinden çıkan kağıtta ise "Tek sorumlu benim, ruhsal dengemi koruyamıyorum, kimsenin suçu yok" yazıyordu.

Yakınları Kumtepe'nin TAI'de bir arkadaşıyla kavga ettiğini ve günlerdir moralinin bozuk olduğunu söyledi. Polis konuyla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

Alper Sancar / Takvim

TAI TEKNİSYENİNİN ŞÜPHELİ ÖLÜMÜ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 7 yıl önce
Diyen yarım akıllı yaptığın yorum ile konu başlığının uzaktan yakından ilgisi yok. Sırf laf olsun diye burada saçmalar. Burada yazmak ve havacılığın daha da ileri gitmesi için kayıt sistemi ama gercekten iyi bir kayıt sistemi ile üye yapılıp daha sonra yorumlar istenirse daha faydalı olacaktır. Yoksa başka türlü, insanlar içlerindeki eksikliği böyle kimliksiz ve alakasız bir sekilde havacilik dısına çekerek sacmalamaktadirlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
tai ve de aselsan da ki muhendislerin ve teknisyenlerin olumu, intihari, veya her ne sekilde olmeleri kesinlikle incelenmelidir dikkatli bir sekilde. tai teknisyeni olabilir bunalima girmistir, su ya da bu sebepten dolayi ama yine intihar etmesine sebep olmaz.. gelelim aselsandaki olumler kesinlikle derinden sorusturmali hem calistigi firmadan hem de disaridan bu tip olaylar her yerde olur ozellikle de stratejik bolumde calisan ve yeni bir seyi kesif eden veya kesfetmeye calsianalrda olur ortadan kalkarlar proje de biter soan erir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
TAI, Tusa$, THK, THY vs ne kadar kurum varsa hikayeden pa$alardan arindirilmali. Ne zamanki Turkiye'de bu tarz kurumlarda boyle kisilere ender rastlanilir, o zaman Turkiye gercekten gelismistir deriz. Bunlardan kac tanesi yetenekleri ile boyle kurumlarin basina gelmistir.Bir kisi dusunun, pilot egitimine varini yogunu koymus, binlerce dolar borca girmis, ingilizcesini adam etmis vs. digeri ise askeriyeye kim bilir hangi omzu kalabalik bir pa$a'nin torpili ile sokulmus, ya kazanci iyi, kizlara havam olur, annem millete pilot oglum var diye hava atar diyerekten bu ise girmis.Hangi pilot daha verimli olur?Sozum ona kendi hakki ile bir yere gelmis askerler alinmasin, ama guzel ulkemin gercegi bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sonuna kadar destekliyorum, desteklmeyenlerin de ya havacılığı anlayacak derecede eğitim düzeyinin mevcut olmadığını yada bu alanla alakasız olduğunu düşünüyorum. Havacılık gönüllüleri artık gerçek havacılık haberleri istiyor, ülkemizde maalasef böyle bir medya kaynağı yok. Uçuyorum bilmem ne adıl tv programları da gezelim görelimden öteye gidemiyor maalesef.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
komplocular baslar artik yazmaya. yok biraksalar 3 ayda ucak yapariz, tank yapariz bilmem ne diye. Yazik adamcagiz bunalimdaydi galiba. Allah ailesine sabir versin. TAI de calisip fittirmamak elde degil. Askeriyenin baska bir kopyasi. Gelen agam giden pasam, icerisi torpilli adam dolu. Basta pasalar koltuklara kurulmus emir yagdirir. Su kurumlar gercek anlamda nezaman ozel olacak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yalnız bu siteye haber olabilecek değeri nedir bu olayın? Üzerinde çalıştığı çok önemli bir proje mi varmış? Anlayamadım gitti. Adliye sayfası haberinin havacılık sitesi olduğu iddia eden bir sitede bulunması ne ifade ediyor? Sayın editör? Artık filtreleme yapma vaktinizin geldiğini, bu tarz haberler yerine coy-paste olsa da insanların gerçek havacılık haberleri okumak istediklerini ne zaman anlayacaksınız? Kendinize bir çeki düzen verin, gerçek isimlerle yorum yazılabilecek bir üyelik sistemi oluşturun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000