01 Ağustos 2015, Cumartesi 17:11:29

Hürkuş'a rüzgar engeli

Bugün başlayan ve yarın da devam edecek Airfest 2015'de Hürkuş'un rüzgar nedeniyle bugünkü gösterisini yapamayacağı açıklandı.
  • savunma sanayiinde havacılıkla ilgili yerlere yönetici olarak atanan kişilere bakın thy teknikten oraya geçen torpillilerdir çoğu. hürkuş, iha gibi ülke için kritik projelere nitelikli değil torpilli adam atanıyor hala. işi çok iyi bilen zehir gibi birisi gelsin ama ben atestim desin işe almazlar. ondan sonra bugün hava rüzgarlı, uçamıyor bizim kuş. iman gücüyle uçmaz bunlar.
  • İkinci bir DEVRİM vakası yaşanmasın, en kritik zamanda uçamayan bu uçak için çalışmaya devam, hernekadar daha çok yolumuz var ama ümidimizi kırmadan azimle devam etmeliyiz, ...
  • HÜRKUŞ TAI nin gururu olacak Tabiki ne zaman çift pilot uçtuğu zaman Tabiki tasarımdaki hatalarla uçmadığı gördüğümüzde Tabiki tasarımsal uçak ile gösteri yapmadığında Gerçekten Gurur Duyacağız Insanları kandırıyorsunuz Bari kendinizi kandırmayın Saygılarımla
  • ........ Teyyare selam soyle o yare.

TATCA (Türkiye Hava Trafik Kontrolörleri Derneği) tarafından organize edilen havacılık festivali Airfest 2015'e katılması planlanan yerli uçak Hürkuş, hava şartlarına takıldı.

TAI tarafından tasarlanan temel eğitim uçağı Hürkuş'un şiddetli rüzgar nedeniyle bugünkü gösteriye katılamadığı ve hava şartlarının uygun olması halinde yarın planlanan gösteri uçuşunu yapabileceği belirtildi.

Akrobasi uçaklarını etkilemeyen rüzgarın, Hürkuş için risk oluşturabileceği ve bu nedenle festivalin ilk gününe katılamayacağı açıklandı.

Öte yandan, Airfest 2015'de heyecan tüm hızıyla devam ederken, Pioneer Team ve Ali İsmet Öztürk'ün bir kez daha sahne almasının ardından Haluk Levent konseriyle ilk güne nokta konulacak.

Hürkuş'a rüzgar engeli

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

4/58 ~ 3 yıl önce
savunma sanayiinde havacılıkla ilgili yerlere yönetici olarak atanan kişilere bakın thy teknikten oraya geçen torpillilerdir çoğu. hürkuş, iha gibi ülke için kritik projelere nitelikli değil torpilli adam atanıyor hala. işi çok iyi bilen zehir gibi birisi gelsin ama ben atestim desin işe almazlar. ondan sonra bugün hava rüzgarlı, uçamıyor bizim kuş. iman gücüyle uçmaz bunlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
İkinci bir DEVRİM vakası yaşanmasın, en kritik zamanda uçamayan bu uçak için çalışmaya devam, hernekadar daha çok yolumuz var ama ümidimizi kırmadan azimle devam etmeliyiz, ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gerçekler ~ 3 yıl önce
HÜRKUŞ TAI nin gururu olacak Tabiki ne zaman çift pilot uçtuğu zaman Tabiki tasarımdaki hatalarla uçmadığı gördüğümüzde Tabiki tasarımsal uçak ile gösteri yapmadığında Gerçekten Gurur Duyacağız Insanları kandırıyorsunuz Bari kendinizi kandırmayın Saygılarımla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
........ Teyyare selam soyle o yare.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000