22 Şubat 2012, Çarşamba 09:55:04

YENİ GÖREVİNE ATANMASI GERÇEKLEŞTİ...

Server Aydın'ın yeni görevini Sunexpress Havayolları basın bülteniyle duyurdu...
  • çok sevindim server bey selamınıda aldım beni unutmamışsın bizde seni unutmadık
  • vay vay osman bey hemsericilik le bu isler yürümez bizim düsseldorf ta sen den baska uyanik yokmu zannettin biz busuna mi actik burolari cogalttik kim oldugumuzu anlamisindir her halde osman durmus dapli
  • hakaret etmedigi sürece herkez istedigini yazar.. düsüncesini söyler.. yok isim yaz.. yok telefon da görüselim.. kim olduigunuzu biliyorum... cok gereksiz, böyle yorumlar cok ucuz.. lütfen sitenin seviyesini düsürmeyin.
  • adamlar kimi alir..kimi atar.. bana neeee.. gereksiz tartisiyorsunuz. ha torpil diyorsunuz.. torpil artik dünyanin her yerinde, avrupanin göbeginde bile var.. o yoksa sansiniz da yok.. isim vermiyorum diye kizmayin..ama cok istiyorsaniz yazarim :-) cogu yorumcular acenta isleten kisiler galiba :-) anlasilan
AirporHaber'in geçtiğimiz ayın başında özel haber olarak duyurduğu Sabiha Gökçen Havalimanı’nın işletmecisi İSG’de Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yapan Server Aydın'ın Sunexpress Germany'e transferini Sunexpress Havayolları da resmen duyurdu.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, üst yönetim kadrosunu genişletti. Server Aydın, SunExpress bünyesindeki Almanya tescilli havayolu "SunExpress Almanya"nın Genel Müdür Yardımcısı ile SunExpress’in Üst Düzey Ticari Yöneticisi (Chief Commercial Officer/CCO) görevlerine atandı. Server Aydın, bu yeni pozisyonda SunExpress’in tüm satış ve pazarlama organizasyonu ile kapasite ve verimlilik yönetiminin sorumluluğunu üstleniyor, SunExpress’in havalimanlarıyla olan iş ilişkilerini koordine ediyor. Server Aydın atamanın ardından, CEO Paul Schwaiger ve Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say ile birlikte SunExpress’in üst düzey yönetim ekibinin de üyesi oldu.
  
36 yaşındaki Aydın, kariyerini havacılık endüstrisinde yaptı. Çalışma hayatına Antalya’nın dış hatlar terminalini işleten Fraport’ta Pazarlama Şefi olarak başlayan Aydın, daha sonra 5 yıl boyunca Türk Hava Yolları’nda önemli İskandinav pazarlarının Satış Müdürlüğü, Batı Avrupa ve Afrika Bölgesel Direktörlüğü ve Yer İşletme Başkanlığı pozisyonlarını yürüttü. Server Aydın daha sonra da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Terminal İşletmesi’nin Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığını üstlendi.
 
Server Aydın’ın katılımıyla birlikte SunExpress’in ticari departmanlarındaki önemli görevler ise şu şekilde tanımlandı; SunExpress’in ana iş kolunu oluşturan tur operatörleriyle ilişkileri uzun yıllardır olduğu gibi Ticari Direktör Michael Buck tarafından yürütülmeye devam ediliyor. Dr. Andreas Thams, direkt satış ile uluslararası pazarlardaki kapasite ve fiyat yönetiminin sorumluluğunu yürütüyor. Thorsten Amend-Schnaar ise yeni yaratılan Ek Satışlar segmentini yönetiyor. Kapsamlı bir iç hat programına sahip Türkiye pazarında Kapasite ve Gelir Yönetimi Grup Müdürü olan Onur Canlı ile Satış ve Pazarlama Grup Müdürü olan Emre Bahtoğlu da Server Aydın’a bağlı çalışıyorlar.


AirportHaber'in duyurduğu özel haber için TIKLAYINIZ...
YENİ GÖREVİNE ATANMASI GERÇEKLEŞTİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

bahadır ~ 6 yıl önce
çok sevindim server bey selamınıda aldım beni unutmamışsın bizde seni unutmadık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
vay vay osman bey hemsericilik le bu isler yürümez bizim düsseldorf ta sen den baska uyanik yokmu zannettin biz busuna mi actik burolari cogalttik kim oldugumuzu anlamisindir her halde osman durmus dapli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
hakaret etmedigi sürece herkez istedigini yazar.. düsüncesini söyler.. yok isim yaz.. yok telefon da görüselim.. kim olduigunuzu biliyorum... cok gereksiz, böyle yorumlar cok ucuz.. lütfen sitenin seviyesini düsürmeyin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
adamlar kimi alir..kimi atar.. bana neeee.. gereksiz tartisiyorsunuz. ha torpil diyorsunuz.. torpil artik dünyanin her yerinde, avrupanin göbeginde bile var.. o yoksa sansiniz da yok.. isim vermiyorum diye kizmayin..ama cok istiyorsaniz yazarim :-) cogu yorumcular acenta isleten kisiler galiba :-) anlasilan

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000