16 Ekim 2012, Salı 16:23:00

UÇAK KALKAMADI YOLCULAR ÇILGINA DÖNDÜ!

Sunexpress Almanya Havayolları’nın dün akşam Frankfurt-Trabzon seferi yaklaşık 17 saat rötar yapınca yolcular çılgına döndü...
  • Sun express'te çok üzülüyor zaten sen onunla çalismiyorsun diye !! birakin artik böyle bencilligi, sanki büyük sirketler acentalari umursuyorlarmis gibi.
  • biz agenta olarak artik sun expressle calismamaya karar verdik bu sene yapilan kacinci hata , kacinci kere yolcumuz magdur ediliyor . yolcuya birgün sonra ne anlatacagimizi sasiriyoruz. Aero lyod u ariyoruz .
  • Sun expres varsa rötar olmaması imkansız yaptığım son 4 uçuş rötar yaptı En son rötar yedi saat böyle bir firma olamaz
  • Uçak arızalı veya yer ekipmanlarından biri uçağa çarpmış olabilir. Hakkın yenmesi, ucuzculuk, birileri gitsin gibi yorumlar bu işi yapanlara haksızlık. Uçağın gecikmesi; bir sürü zarar, bir çok insan için fazladan çalışma demek. Yolcuya doğru bilgilendirme yapılmamış, hizmette kusur edilmiş olabilir. Ama "sürç-ü lisan ettiysek affola" gibi özlü sözü olan bir toplumun anlayışlı olması lazım. Yıllarca hakkının yenmesinin acısını buradan çıkarmaması lazım bu saygıdeğer toplumun.

Almanya’nın Frankfurt şehrinden Trabzon’a, Trabzon’dan da Köln’e gidecek uçak Almanya’dan bir türlü kalkamayınca havalimanında gergin anlar yaşandı. İşte ayrıntılar...

Sunexpress Almanya Havayolları’nın Frankfurt’tan 19:40’da kalkarak Trabzon’a uçması gereken XG 1641 sefer sayılı yolcu uçağının kalkış saati önce 22:15’e alındı daha sonra ise iptal edildiği yolculara açıklandı. Bu haberi duyan yolcular görevlilere tepki göstererek bu bilginin daha önceden verilmesi gerektiğini söyledi.

Bu sırada Frankfurt’tan gelecek uçağı bekleyip aynı uçakla Köln’e gidecek yolcular ise Trabzon Havalimanı’ndan alınarak otellere yerleştirildi. Trabzon Havalimanı’nda da bu nedenle kısa süreli gerginlik yaşandı.

Frankfurt Havalimanı’nda seferin yapılmasını bekleyen yolculara ise uçaktaki teknik ekipmanlarda yaşanan arıza nedeniyle uçuşun bu sabah 11:30’da yapılacağı bilgisi verildi. Saat 11:30’u bekleyen yolcuları yeni bir sürpriz daha bekliyordu. Sefer saati bir kez daha ertelenerek önce 12:15’e daha sonra ise 14:40’a alındı. Bu gelişme sonrası yolcuların tepki gösterdiği ve görevlilerle tartıştığı öğrenildi.

AirportHaber’in edindiği bilgiye göre uçağın Trabzon’a gitmek üzere 14:40’da kalkışını gerçekleştirdiği, Trabzon’dan Köln’e yapılacak seferin ise 19:50’ye alındığı öğrenildi.

  ©AirportHaber Özel  

UÇAK KALKAMADI YOLCULAR ÇILGINA DÖNDÜ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

"hisar"'a ~ 6 yıl önce
Sun express'te çok üzülüyor zaten sen onunla çalismiyorsun diye !! birakin artik böyle bencilligi, sanki büyük sirketler acentalari umursuyorlarmis gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hisar ~ 6 yıl önce
biz agenta olarak artik sun expressle calismamaya karar verdik bu sene yapilan kacinci hata , kacinci kere yolcumuz magdur ediliyor . yolcuya birgün sonra ne anlatacagimizi sasiriyoruz. Aero lyod u ariyoruz .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Farkedilir ~ 6 yıl önce
Sun expres varsa rötar olmaması imkansız yaptığım son 4 uçuş rötar yaptı En son rötar yedi saat böyle bir firma olamaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hak hukuk ~ 6 yıl önce
Uçak arızalı veya yer ekipmanlarından biri uçağa çarpmış olabilir. Hakkın yenmesi, ucuzculuk, birileri gitsin gibi yorumlar bu işi yapanlara haksızlık. Uçağın gecikmesi; bir sürü zarar, bir çok insan için fazladan çalışma demek. Yolcuya doğru bilgilendirme yapılmamış, hizmette kusur edilmiş olabilir. Ama "sürç-ü lisan ettiysek affola" gibi özlü sözü olan bir toplumun anlayışlı olması lazım. Yıllarca hakkının yenmesinin acısını buradan çıkarmaması lazım bu saygıdeğer toplumun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000