15 Nisan 2010, Perşembe 16:52:09

Trabzonspor, SunExpress yetkilileriyle tartıştı!

Trabzonspor kafilesi, Antalya Havalimanı’nda Sunexpress yetkilileriyle tartıştı.
  • sizin zorunuz trabzonsporu çekememek olmasın
  • Olayı bilen arkadaş. Ben o terminalde daha önce çalıştım Hatta dış hatlar terminalinden sadece pasaportunu gönderen şirket sahiplerinin check-in için kontuarın önüne gitmediğine de defalarca şahit oldum. Kaldı ki onlar dış hat uçuşlarıydı. Şimdi merak ediyorum kontuar görevlisi bay veya bayan Trabzonspor değil de Galatasaray için de aynı uygulamayı yaparmıydı. Yapılmadığına defalarca şahit oldum.
  • Öncelikle SunExpress Trabzonspor un sponsoru değildir.Bu bir.Sponsoru olsa da olmasa da check-in e giren her vatandaş, eğer özel bir statüsü yoksa kimlik ibraz etmek zorundadır.Bu iki.Buradaki olay Trabzonspor un kendilerine ayrıcalık tanınmasını istemekten başka birşey değildir.Kısacası ukalalığın daniskasıdır.Olay güvenlikle ilgilidir.SunExpress ya da Trabzonspor ile ilgili değil.Galatasaray ı da AHL de paşa paşa check-in yapıp, güvenlik kontrolünden geçerken görebilirsinizBu ülkede Futbolculara ayrı bir statü tanındı da bizim mi haberimiz yok.Şenol Güneş taraftarların kendilerine saldırmasından korktuğunu falan söylemiş.O zaman polis koruması isteyecek.Kısacası olay tamamen Trabzonspor un şimarıklığıdır.
  • Hacılara serbest ama. Onlara kafile başkanı check in yaptırtıyor ? Çifte standart değil mi ?

Trabzonspor’un anlaşmalı olduğu havayolu şirketi Sun Express’e kafilenin oturma planını vermesine rağmen, yetkililer tüm kafilenin bankoya gelmesi konusunda ısrar edince gergin dakikalar yaşandı.

Futbolcular, banko önüne geldikten sonra check-in işlemi için lisanslarını gösterdi. Yetkililer de lisanslarla değil nüfus cüzdanlarıyla işlem yapmaları gerektiğini belirtince tartışma alevlendi.

Trabzonspor kafilesi gergin bir havada tamamlanan işlemlerin ardından saat 11:40 sularında Antalya-Trabzon uçağı ile Trabzon'a gidebildi.

Trabzonspor, SunExpress yetkilileriyle tartıştı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 8 yıl önce
sizin zorunuz trabzonsporu çekememek olmasın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Olayı bilen arkadaş. Ben o terminalde daha önce çalıştım Hatta dış hatlar terminalinden sadece pasaportunu gönderen şirket sahiplerinin check-in için kontuarın önüne gitmediğine de defalarca şahit oldum. Kaldı ki onlar dış hat uçuşlarıydı. Şimdi merak ediyorum kontuar görevlisi bay veya bayan Trabzonspor değil de Galatasaray için de aynı uygulamayı yaparmıydı. Yapılmadığına defalarca şahit oldum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Öncelikle SunExpress Trabzonspor un sponsoru değildir.Bu bir.Sponsoru olsa da olmasa da check-in e giren her vatandaş, eğer özel bir statüsü yoksa kimlik ibraz etmek zorundadır.Bu iki.Buradaki olay Trabzonspor un kendilerine ayrıcalık tanınmasını istemekten başka birşey değildir.Kısacası ukalalığın daniskasıdır.Olay güvenlikle ilgilidir.SunExpress ya da Trabzonspor ile ilgili değil.Galatasaray ı da AHL de paşa paşa check-in yapıp, güvenlik kontrolünden geçerken görebilirsinizBu ülkede Futbolculara ayrı bir statü tanındı da bizim mi haberimiz yok.Şenol Güneş taraftarların kendilerine saldırmasından korktuğunu falan söylemiş.O zaman polis koruması isteyecek.Kısacası olay tamamen Trabzonspor un şimarıklığıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Hacılara serbest ama. Onlara kafile başkanı check in yaptırtıyor ? Çifte standart değil mi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000