30 Ekim 2017, Pazartesi 16:06:47

Sunexpress'ten yaz sürprizi

Sunexpress Havayolları, Anadolu'yu Londra'ya bağlıyor.
  • Luton dışına uçamazlar çünkü slot verilmez. Esb ufak tefek bir yer abileri öncelikli. Hitrowa büyükler iner. Zaten yazlık uçuş hava soğudumu biter. Büyük ihtimal o kadar bile sürmez. Zarardan biter.
  • Sivil havacılık dünyasının en sevilmeyen, en değişimlere ayak uyduramayan havayolu. Biraz güncelleme yapın allah için.
  • Ya bi ankara çıkışlı amsterdam daha ne belliyorsunuz
  • Bursa - Londra çok uygun olurdu, es geçmişler
  • İstanbul unutma kesin dolu dolu gider
  • Sunexpress umreyede başlıyormuş . Bilgisi olan varmı ?
  • Yillardir thy yapamadigini sunexpress yapti
  • Ozellikle Ankara çıkışlı Londra uçuşlarının başlaması oldukça iyi oldu. Fakat bir iki noktaya dikkat çekmek istiyorum. Birincisi Ankara -Londra Luton hattı için birde Kıbrıs ayağı eklense güzel bir aktarma ile uçak dolu gidip, dolu gelecektir. Ikinsici aslında Gatwick veya Stansted havalimanlari secilseydi kesinlikle dolardı zira Luton havalimanı Türklerin yaşadığı bölgeye uzak ve biraz da Londra dışında kalıyor. Yinede hayırlısı olsun diyorum..
  • İzmir den Roma Milano yaptı 2015 te doluydu seferler , yanına Madrid Barselona beklerken onlarıda kaldırdı nedeni neydi acaba ?
  • thy, esb'ye koyduğu ablukayı kaldırdı mı demek ha? vay anasını bugünleri de görecektik. sunexpress de artık ankara'ya giriyorsa thy'nin esb'deki tekeli tamamen kırıldı demektir.

Sunexpress Havayolları, Anadolu'yu Londra'ya bağlıyor.

Antalya merkezli Sunexpress Havayolları 2018 yazında Gaziantep, Antalya ve Ankara'dan Londra uçuşlarına başlıyor. Yaz dönemi için planlamasını şimdiden hazırlayan şirket, uçuş tarihlerini de belirledi.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; Londra çıkışlı Gaziantep uçuşları 20 Haziran'da, Antalya uçuşları 15 Haziran'da ve Ankara uçuşları da 17 Haziran'da başlayacak. Seferlerle ilgili detaylar ise daha sonra belli olacak.

Sunexpress, Londra uçuşları için Luton Havalimanı'nı kullanılacak.

Sunexpress'ten yaz sürprizi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Emre İklim ~ 11 ay önce
Luton dışına uçamazlar çünkü slot verilmez. Esb ufak tefek bir yer abileri öncelikli. Hitrowa büyükler iner. Zaten yazlık uçuş hava soğudumu biter. Büyük ihtimal o kadar bile sürmez. Zarardan biter.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Piyasa ~ 12 ay önce
Sivil havacılık dünyasının en sevilmeyen, en değişimlere ayak uyduramayan havayolu. Biraz güncelleme yapın allah için.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bogota fly ~ 12 ay önce
Ya bi ankara çıkışlı amsterdam daha ne belliyorsunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bursa ~ 12 ay önce
Bursa - Londra çok uygun olurdu, es geçmişler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yavuz ~ 12 ay önce
İstanbul unutma kesin dolu dolu gider

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Umre ~ 12 ay önce
Sunexpress umreyede başlıyormuş . Bilgisi olan varmı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
küçük boylu ~ 12 ay önce
bana baksana sen. senin baban ticaret müdürümüydü. Çok acemisin haberin olsun. şu yaptığın ucuz reklamdan başka birşey değil.
Kıvanç ~ 12 ay önce
Evet. Menenjit aşklarınız olduk, bekliyoruz.
hehe ~ 12 ay önce
umre diye bir şehir hiç duymadım, patagonyada mı bu şehir :)
Umre ~ 12 ay önce
Kenara itilenlere bakmam ben...aslolan boyu değil işlevidir.
Tk ~ 12 ay önce
Yillardir thy yapamadigini sunexpress yapti

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LTN ~ 12 ay önce
Ozellikle Ankara çıkışlı Londra uçuşlarının başlaması oldukça iyi oldu. Fakat bir iki noktaya dikkat çekmek istiyorum. Birincisi Ankara -Londra Luton hattı için birde Kıbrıs ayağı eklense güzel bir aktarma ile uçak dolu gidip, dolu gelecektir. Ikinsici aslında Gatwick veya Stansted havalimanlari secilseydi kesinlikle dolardı zira Luton havalimanı Türklerin yaşadığı bölgeye uzak ve biraz da Londra dışında kalıyor. Yinede hayırlısı olsun diyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
v ~ 12 ay önce
Stansted ok de sanki Gatwick çok yakın Türklerin yaşadığı bölgeye. .Londra'da ki havalimanlarinin hepsi uzak.. ayrıca sadece Türkler kullansın diye birseymi var??? Sanki sadece Türkler için
sunexpress izmir ~ 12 ay önce
İzmir den Roma Milano yaptı 2015 te doluydu seferler , yanına Madrid Barselona beklerken onlarıda kaldırdı nedeni neydi acaba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ankara mı? ~ 12 ay önce
thy, esb'ye koyduğu ablukayı kaldırdı mı demek ha? vay anasını bugünleri de görecektik. sunexpress de artık ankara'ya giriyorsa thy'nin esb'deki tekeli tamamen kırıldı demektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000