26 Nisan 2017, Çarşamba 10:50:07

Sunexpress'ten turizme büyük destek

Türk Havayolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, Antalya ve İzmir turizmine katkı sağlamak ve canlandırmak için Almanya’dan 44 tur operatörü ve seyahat acentesini Antalya’ya ve İzmir’e getiriyor.
  • BURAYA KÖLN YADA DÜSSELDORF CIKISLI EN AZINDAN 4AY 10CU AY ARASI HAFTADA BIR SEFERDE OLSA TUTARRRRRRRRRRRRR
  • Katkılarından dolayı sxs i kutluyorum,,inanın sunexpress isterse yapar
  • Sunexpress amstrdam izmir direk uçuşları var çok güzel ama devletin turk hava yolları hollandadan İzmire direk uçuşu yoktur yazıklar olsun beceriksizler hava atmayı biliyorlar
  • İZMİR - ROMA , İZMİR MİLANO , İZMİR PARİS , İZMİR BARCELONA VE MADRİD SEFERLERİ EN AZINDAN YAZ AYINDA OLSA YOK SATAR YOK...

Türk Havayolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, Antalya ve İzmir turizmine katkı sağlamak ve canlandırmak için Almanya’dan 44 tur operatörü ve seyahat acentesini Antalya’ya ve İzmir’e getiriyor. Antalya ve İzmir’i tarifeli seferlerle hem yurt dışında hem yurt içinde en fazla noktaya bağlayan SunExpress, Antalya ve İzmir’i 28 Nisan ile 1 Mayıs arasında, yerel otoritelerle beraber, son dakika satışlarında uzman Alman tur operatörüne ve seyahat acentesine tanıtacak.

Turizm sanayiinde önemli bir oyuncu olduklarını ve Türk turizmine her zaman destek verdiklerini belirten SunExpress Genel Müdürü Jens Bischof, “Kurulduğu günden bu yana merkezimiz Antalya. Biz Antalya ile büyüdük.  Bugün geldiğimiz noktada ise, hem Akdeniz hem de Ege Bölgesine tarifeli seferlerle en fazla turist getiren havayolu şirketiyiz. Antalya’dan 27’si Avrupa’da, 10’u iç hatta olmak üzere 37 noktaya, hafta 668 uçuş gerçekleştiriyoruz. İzmir’den ise 26’sı Avrupa’da ve 13’ü iç hatta olmak üzere toplam 39 noktaya, hafta 490 uçuş gerçekleştiriyoruz” dedi.

“Turizm bizim ana iş kolumuz. Avrupa’da, Türkiye’de de hem fiyat hem de kalite olarak en iyi değerde hizmet veren leisure (tatil) havayoluyuz,” diyen Bischof şöyle konuştu: “SunExpress’in kuruluşundan bu yana, yani 27 yıldır süre gelen bir uzmanlığı var.  Bu çerçevede, yalnızca bu yıl Avrupa’daki 5.000’nin üzerinde tur operatörü ve seyahat acentesine, roadshowlarla, katalog sunumlarıyla başta Antalya’yı olmak üzere Akdeniz ve Ege bölgesini tanıtmak için çalışma yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Proje ortaklarımızla beraber, yaklaşık 700 tur operatörünü, seyahat acentesini Türkiye’ye davet ettik. Gruplar halinde önce Antalya’ya sonra da İzmir’de ağırlayacağız.”

Yaşanan olumsuzluklar nedeniyle Türk turizminin etkilendiğini belirten Bischof, “Her zaman çok daha önceden dolan oteller bu yıl istedikleri talebi maalesef bulamadılar. Türkiye’ye uçan diğer rakiplerimiz kapasitelerini azalttılar ya da uçuşlarını iptal etiler. Ancak biz, tüm bunların aksine, Türkiye’ye olan inancımızı doğrultusunda kapasitemizi düşürmedik, artırdık. SunExpress olarak, son dakika satışlarıyla, bu yıl beklentileri tam karşılamasa da, bir toparlanma bekliyoruz. Zaten, proje ortaklarımız ile beraber Antalya ve İzmir’e getireceğimiz misafirlerimiz son dakika satışlarında uzmanlaşmış tur operatörleri ve seyahat acenteleri” dedi.

Bischof, başta Antalya ve İzmir Valilikleri, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı, ETİK ve AKTOB olmak üzere bu organizasyona destek veren bütün kurumlara teşekkür etti.

Sunexpress'ten turizme büyük destek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

BALIKESIR EDREMIT ~ 1 yıl önce
BURAYA KÖLN YADA DÜSSELDORF CIKISLI EN AZINDAN 4AY 10CU AY ARASI HAFTADA BIR SEFERDE OLSA TUTARRRRRRRRRRRRR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yes ~ 1 yıl önce
Katkılarından dolayı sxs i kutluyorum,,inanın sunexpress isterse yapar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Necef Atış Eindhoven ~ 1 yıl önce
Sunexpress amstrdam izmir direk uçuşları var çok güzel ama devletin turk hava yolları hollandadan İzmire direk uçuşu yoktur yazıklar olsun beceriksizler hava atmayı biliyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SUNEXPRES ~ 1 yıl önce
İZMİR - ROMA , İZMİR MİLANO , İZMİR PARİS , İZMİR BARCELONA VE MADRİD SEFERLERİ EN AZINDAN YAZ AYINDA OLSA YOK SATAR YOK...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000