09 Aralık 2009, Çarşamba 16:46:38

SunExpress'ten seyahat önerileri...

SunExpress, yeni yılın coşkusunu farklı bir şekilde yaşamak isteyen seyahat tutkunlarını, Almanya’ya davet ediyor.
  • Çevrecilik ne oldu ? Yoksa panayırda çevre temizliği yok mu ?
  • Ne yapsalar bizim insanimiza anlatamazlar. Bende anlayamam bir türlü nedendir? Ucak iner inmez cep telefonlari acilir, kemerler cözülür, ayaga kalkilir. O kadarda anons edilir ucakta. Ne demeli?? Rahmetli Aziz Nesin cok hakliymis vallahi.
  • ne o DLR zorunuza mı gitti?
  • sunexpress umduğu umutları bulamadı yolcu portföyünde sanırım..yine dikkat çekmek için çiçekler böcekler.:) yolcu uyanık işini bilir...türk örünüp yabancılara yani almanlara para yedirmeyen Türk zihniyetini milliyet duygusunu seviyorumm...

Yüzyıllardır süren “Noel Panayırı” geleneği, başta Nürnberg olmak üzere, Almanya’nın hemen her şehrinde her yıl milyonları bir araya getiriyor. SunExpress, 24 Aralık’a kadar devam edecek bu keyifli etkinliğe katılmak isteyenler için, Nürnberg’e her şey dahil 49 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçuş imkanı sunuyor. Nürnberg seferleri, İstanbul Sabiha Gökçen ve İzmir’den perşembe ve pazar günleri karşılıklı düzenleniyor.

Nürnberg Noel Panayırı’nın tarihi 17. yüzyıla kadar uzanıyor. Eşsiz doğal ve tarihi güzelliklere sahip Nürnberg’in eski şehir meydanında ve çevresindeki caddelerde kurulan panayır, her yıl yaklaşık 2 milyon ziyaretçisiyle, Almanya’nın ve dünyanın en büyük etkinlikleri arasında yer alıyor. Özellikle çocukların ilgi gösterdiği noel panayırında, el yapımı tahta süs eşyaları, yılbaşına özel şekerleme ve kurabiyeler, oyuncaklar, kitaplar, bol eğlence ve panayırın vazgeçilmezi sıcak şarap ziyaretçileri bekliyor. Ayrıntılı bilgiye www.christkindlesmarkt.de adresinden ulaşabilirsiniz.

SunExpress'ten seyahat önerileri...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
Çevrecilik ne oldu ? Yoksa panayırda çevre temizliği yok mu ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ne yapsalar bizim insanimiza anlatamazlar. Bende anlayamam bir türlü nedendir? Ucak iner inmez cep telefonlari acilir, kemerler cözülür, ayaga kalkilir. O kadarda anons edilir ucakta. Ne demeli?? Rahmetli Aziz Nesin cok hakliymis vallahi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ne o DLR zorunuza mı gitti?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sunexpress umduğu umutları bulamadı yolcu portföyünde sanırım..yine dikkat çekmek için çiçekler böcekler.:) yolcu uyanık işini bilir...türk örünüp yabancılara yani almanlara para yedirmeyen Türk zihniyetini milliyet duygusunu seviyorumm...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000