18 Şubat 2017, Cumartesi 10:22:41

Sunexpress'ten Serdar'a ziyaret

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress’in Genel Müdürü Jens Bischof ve Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan, Devlet Hava Meydanları Antalya Başmüdürü Osman Serdar’ı makamında ziyaret etti.
  • THY almanyada iç hatlarda uçacakmış lufthansa ile ortak şirket kuracaklarmış.
  • Hicbir anlami olmayan haber degeri olmayan bir ziyaret!
  • Antalya Havalimanı genişliyor http://www.dha.com.tr/antalya-havalimani-genisliyor_1428077.html daha önce bu haber sonrası sıkıntılar oluşmuş izinsiz tüm açıklamalar yasaklanmıştı. bu haber için izin alınmış mıdır ki birlikte resimler çekilip beraber açıklamalar yapılmıştır. ben çok merak ettim doğrusu. ortalık yeniden kızışmasın, yoksa emeklilik ve sonrası için yatırımlar mı var. fazla merak ta iyi değil aslında ama merak işte edilmeden olmuyor.
  • Kardeş sen hayırdır ya? Ne zaman sunex ile alakalı haber yapılsa erc kardeş sen sürekli kötü bi yorum yapma peşindesin hayırdır ? Sen necisin? Ne ayaksın? THY sunexin etinden sütünden tırnağından fazlasıyla yararlanıyor merak etme sen. Sunexpress'in bütün birimleri işlerini fazlasıyla yapıyor. Alman disiplini sayesinde safety, THY kültürüyle memnuniyeti harmanlamış bir şirket. Seni de bekleriz...

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress’in Genel Müdürü Jens Bischof ve Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan, Devlet Hava Meydanları Antalya Başmüdürü Osman Serdar’ı makamında ziyaret etti. 

Antalya havaalanı hakkında Başmüdür Serdar’dan bilgi alan Bischof, SunExpress’in kuruluşundan bu yana Antalya’nın kalkınmasında ve gelişmesinde çok önemli bir rol oynadığını belirtti: “Antalya bizim evimiz, 1989’dan, kuruluşumuzdan beri merkezimiz Antalya. SunExpress Antalya’yla, Antalya da SunExpress ile büyüyor. Bu doğal ortaklık bölgenin refahı için çok önemli.  Biz her yıl Antalya’ya milyonlarca turist taşıyoruz. Bunu yapabilmemizin temel etkenlerden biri de her şeyi ile gayet düzgün bir şekilde işleyen bir havaalanının olmasıdır. Bize bu anlamda her türlü desteği veren Devlet Hava Meydanları İşletmesi’ne, Başmüdür Sayın Osman Serdar nezdinde teşekkür ediyoruz.”

DHMİ Başmüdür Osman Serdar, daha sonra Genel Müdür Bischof ve Genel Müdür Yardımcısı Çalışkan’a Antalya havaalanını gezdirdi.

Sunexpress'ten Serdar'a ziyaret

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

thy ~ 1 yıl önce
THY almanyada iç hatlarda uçacakmış lufthansa ile ortak şirket kuracaklarmış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bos ~ 1 yıl önce
Hicbir anlami olmayan haber degeri olmayan bir ziyaret!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Antalya Havalimanı ~ 1 yıl önce
Antalya Havalimanı genişliyor http://www.dha.com.tr/antalya-havalimani-genisliyor_1428077.html daha önce bu haber sonrası sıkıntılar oluşmuş izinsiz tüm açıklamalar yasaklanmıştı. bu haber için izin alınmış mıdır ki birlikte resimler çekilip beraber açıklamalar yapılmıştır. ben çok merak ettim doğrusu. ortalık yeniden kızışmasın, yoksa emeklilik ve sonrası için yatırımlar mı var. fazla merak ta iyi değil aslında ama merak işte edilmeden olmuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ERC,ye ~ 1 yıl önce
Kardeş sen hayırdır ya? Ne zaman sunex ile alakalı haber yapılsa erc kardeş sen sürekli kötü bi yorum yapma peşindesin hayırdır ? Sen necisin? Ne ayaksın? THY sunexin etinden sütünden tırnağından fazlasıyla yararlanıyor merak etme sen. Sunexpress'in bütün birimleri işlerini fazlasıyla yapıyor. Alman disiplini sayesinde safety, THY kültürüyle memnuniyeti harmanlamış bir şirket. Seni de bekleriz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000