22 Ocak 2010, Cuma 19:50:57

SUNEXPRESS'TEN BOMBA AÇIKLAMASI

Stutgart-İzmir seferini yapan Sunexpress'e ait Boeing 737-800 tipi uçağa bomba ihbarı yapıldı. Uçak, Yunanistan'a acil iniş yaptı.
  • Acaba açıklama Türkçe mi yapılmış Almanca mı??
  • Sunexpress ve buna benzer özel şirketleri çalışmalarını basarılarını izleyen havacılık tutkunu bır arkadas...
  • SunExpress başlığıyla yazan kişi adını açıklasa nolacak işiniz gücünüz laf yapmak.Tabi meyve veren Ağaç taşlanır. Kıskanmayın dürüst olun sizde başarırsınız. SunExpress vatandaşlarımızı otobus derdinden kurtardı ama malesef Teşekkür edileceğine karalanıyor. artık 49 ya da 59 lira millete pahalı geliyor. ver o zaman o parayı otobüs ile gel 20 saatte Türk milleti böyle işte yüzünü verirsin astarını ister
  • SunExpress tüzel kisiliği adına yapılan her türlü açıklama genel müdürümüzün imzasını taşır. SunExpress kurumsal bir şirkettir ailenizin şirketi değil.

SunExpress'in XQ973 sayılı Stuttgart - İzmir seferini gerçekleştiren uçuş ekibi, uçak Belgrad hava sahasında seyir halindeyken, tuvalet kabininde bir kağıda yazılı bomba ihbarı metni bulmuştur. Kaptan, güvenlik yönetmeliği gereğince uçağı derhal en yakındaki Selanik Havaalanı'na yönlendirmiş, güvenli bir şekilde iniş yapılmış, 62 yolcu ve 6 mürettebat uçaktan tahliye edilmiştir. Yetkililer tarafından uçakta bomba araması başlatılmıştır. Alanda yolcularının her türlü ihtiyacını karşılayan SunExpress, Yunan makamlarının izin vermesinin ardından, yolcularının İzmir'e güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağlayacaktır. Yolcularımızın rahatsızlığından ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, ancak uçuş güvenliği en önemli önceliğimiz olduğu için prosedürler tamamlanır tamamlanmaz yolcularımızı İzmir'e ulaştıracağımızı bildiririz.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Saygılarımızla,
SunExpress

SUNEXPRESS'TEN BOMBA AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
Acaba açıklama Türkçe mi yapılmış Almanca mı??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sunexpress ve buna benzer özel şirketleri çalışmalarını basarılarını izleyen havacılık tutkunu bır arkadas...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
SunExpress başlığıyla yazan kişi adını açıklasa nolacak işiniz gücünüz laf yapmak.Tabi meyve veren Ağaç taşlanır. Kıskanmayın dürüst olun sizde başarırsınız. SunExpress vatandaşlarımızı otobus derdinden kurtardı ama malesef Teşekkür edileceğine karalanıyor. artık 49 ya da 59 lira millete pahalı geliyor. ver o zaman o parayı otobüs ile gel 20 saatte Türk milleti böyle işte yüzünü verirsin astarını ister

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
SunExpress tüzel kisiliği adına yapılan her türlü açıklama genel müdürümüzün imzasını taşır. SunExpress kurumsal bir şirkettir ailenizin şirketi değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000