05 Şubat 2016, Cuma 11:25:35

Sunexpress'ten bahar kampanyası

SunExpress, “Bu bahar yerimde duramam” diyenler için 25.99 TL’den başlayan bahar kampanyası düzenledi.
  • Samsun istanbul arasıda olsun
  • ANTALYA ŞANLIRFA SEFER İSTİYORUZ...
  • Sunexpress iyi güzel yapmış 20 liraya her yere gidiş dönüş uçak bileti aldık ama birazda yurtdışına yapsa şu kampanyaları keşke. borajet 66 liradan pegasus 100 liradan başlayan fiyatlarla satıyor biletlerini sunexpress 200 liranın altına dahi inmiyor. haftada 1-2 uçuş yapacağınıza uçuş sayınızı artırmak zorunda kalırsınız zaten kampanyalı alımlar uçağın önemli kısmını karşılar.
  • Erah THY pılot adayı yetıstırme anlaşması tamam Erah Sunex anlaşması ne zaman Askıdan inecek Thy Erah uçuş okuluna güvendi inandı üç yıllık anlaşma yaptı Sunex ise Erah uçus okulu anlaşmasını ASKIYA aldı NEDEN??? Sunex THY ve Lufthansa ortaklığı değılmı

SunExpress, “Bu bahar yerimde duramam” diyenler için 25.99 TL’den başlayan bahar kampanyası düzenledi.

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, “Bu bahar yerimde duramam” diyenler için 25.99 TL’den başlayan fiyatlarla bahar kampanyası düzenledi. Kampanya çerçevesinde, İzmir ve Antalya’dan bütün iç hat uçuşlarda tek yön her şey dahil 25.99 TL, 45.99 TL ve 65.99 TL’den satışa açıldı.

02-12 Şubat 2016 tarihleri arasında kampanya çerçevesinde biletini alan herkes 01 Mart - 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında, İzmir-İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir-Antalya, Antalya- İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir-Adana, Antalya-Adana, İzmir-Kayseri ve İzmir-Konya karşılıklı seferlerinde her şey dahil tek yön 25.99 TL’den, İzmir-Trabzon, Antalya- Trabzon, İzmir-Samsun karşılıklı seferlerinde her şey dahil tek yön 45.99 TL’den ve İzmir-Diyarbakır, Antalya-Diyarbakır, İzmir-Van, Antalya-Van, İzmir-Kars, İzmir-Erzurum ve Antalya-Kayseri, İzmir- Malatya, Antalya-Samsun, Antalya-Gaziantep ve İzmir-Gaziantep karşılıklı seferlerinde ise her şey dahil tek yön 65.99 TL’den uçabilecekler. Kampanya 12 Şubat’a kadar sunexpress.com ve tüm satış kanallarında geçerli olacak.

Sunexpress'ten bahar kampanyası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Fatma Türk ~ 1 yıl önce
Samsun istanbul arasıda olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GNY ~ 2 yıl önce
ANTALYA ŞANLIRFA SEFER İSTİYORUZ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
karşıyakalı ~ 2 yıl önce
Sunexpress iyi güzel yapmış 20 liraya her yere gidiş dönüş uçak bileti aldık ama birazda yurtdışına yapsa şu kampanyaları keşke. borajet 66 liradan pegasus 100 liradan başlayan fiyatlarla satıyor biletlerini sunexpress 200 liranın altına dahi inmiyor. haftada 1-2 uçuş yapacağınıza uçuş sayınızı artırmak zorunda kalırsınız zaten kampanyalı alımlar uçağın önemli kısmını karşılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Almanyalı ~ 2 yıl önce
Erah THY pılot adayı yetıstırme anlaşması tamam Erah Sunex anlaşması ne zaman Askıdan inecek Thy Erah uçuş okuluna güvendi inandı üç yıllık anlaşma yaptı Sunex ise Erah uçus okulu anlaşmasını ASKIYA aldı NEDEN??? Sunex THY ve Lufthansa ortaklığı değılmı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000