23 Mart 2011, Çarşamba 10:02:14

SunExpress'ten Bahar kampanyası

SunExpress Nisan ve Mayıs’a özel “Bahar Güneşi” kampanyasıyla iç hatlarda herşey dahil 39,99 TL’ye uçuruyor!
  • Ben makul fiyata Antalya-Samsun arası uçuyorum ailemle..Umarım 2011 yaz kampanyası olurda uçmaya devam ederiz ailecek..teşekkürler Sun Expres...
  • beğenmiyorsan alma kardeşim sizlerede ne yapılsa yaranılmıyor.yakıt bedava değil havalimanı vergiler var ee bedavamı uçmak istiyon.beğenmiyosan otobüsle git gitceğin yere.
  • sunExpress e teşekkürler devamını bekliyoruz....
  • kampanyamı ? zaten 29.99 idi 10 lira zam yapmışlar onuda kampanya olarak duyuruyorlar. ayıp ya

SunExpress Nisan ve Mayıs aylarında yolcularına hesaplı uçuş fırsatı sunacağı Bahar Güneşi adlı yeni bir kampanya başlatıyor. 2011 yaz tarifesi kapsamında, 1 Nisan ile 31 Mayıs 2011 tarihleri arasındaki tüm iç hat uçuşlarında geçerli olacak kampanyada, yalnızca pazar günleri duyurularak satışa açılacak biletler www.sunexpress.com adresinden her şey dahil 39,99 TL’den alınabilecek.

Kampanyalı biletlerin geçerli olduğu uçuşlar, her hafta pazar günü internet sitesi üzerinden duyurulacak ve 24 saat süresince kampanyalı satışlara açık kalacak. Satışa 27 Mart Pazar günü başlayacak kampanya dahilinde satılan biletlerde iptal ve değişiklik yapılamayacak.

SunExpress 2011 yaz tarifesi kapsamında, İstanbul Sabiha Gökçen’den Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kars, Mardin, Samsun, Trabzon ve Van’a; İzmir’den Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İstanbul Sabiha Gökçen, Kars, Kayseri, Malatya, Samsun, Trabzon ve Van’a; Antalya’dan ise Adana, Bodrum, Diyarbakır, Gaziantep, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir, Samsun, Trabzon ve Van’a tarifeli seferler düzenliyor.
 

SunExpress'ten Bahar kampanyası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 7 yıl önce
Ben makul fiyata Antalya-Samsun arası uçuyorum ailemle..Umarım 2011 yaz kampanyası olurda uçmaya devam ederiz ailecek..teşekkürler Sun Expres...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
beğenmiyorsan alma kardeşim sizlerede ne yapılsa yaranılmıyor.yakıt bedava değil havalimanı vergiler var ee bedavamı uçmak istiyon.beğenmiyosan otobüsle git gitceğin yere.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sunExpress e teşekkürler devamını bekliyoruz....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
kampanyamı ? zaten 29.99 idi 10 lira zam yapmışlar onuda kampanya olarak duyuruyorlar. ayıp ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000