25 Nisan 2009, Cumartesi 08:34:31

SunExpress'ten anlamlı destek

SunExpress, çok anlamlı bir yardımda bulunarak, işitme engelleri çocukları sevindirdi...
  • black fella sus, sus artık, yazdıkça batıyorsun. Saygı göster yapabilirsen sen yap. Hem burada yazacağına git yol parası kazan, neden burada zaman harcıyorsun ?
  • başarılarının devamını dileriz eskişehirede sefer istiyoruz
  • Bu haber 2356 kişi tarafından okunmuş.19 öğrenciyi taşımanın maliyetinin 2bin lira olacağını düşünürsek, 2bin lira ile sizce bu 2356 kişiye daha etkili ulaşabilmenin başka yolu olur muydu ? Ki 2356 kişi sadece burda haberi okuyan kişiler. O öğrencilerin çevresinde ki insanları da işin içine sokarsak en az 4000 kişide olumlu bir imaj ve marka yarattı. BU GAYET NORMAL BİŞEY. ama gönül isterdi ki 2bin liralık sosyal bir yardımla değilde, daha büyük rakamlı sosyal yardımlarla olsun bu iş. Şirketlerin sosyal yardımlarda bulunmalarında ki ilk amaçta, sosyal yardım değil reklamdır. Çünki şirketlerin amacı Kar etmektir. Özetle, ben sunexpress'e kızmıyorum, sadece yaptığı yardımın çapından ve yaptığı yardım karşılığında ne kazandığından bahsediyoru
  • Bence Van'da Ağrı'da olupta istanbul'a gelmeye ihtiyacı olan binlerce engelli, hasta öğrenci de var. Ben Sunexpress sosyal yardım yapmaz demedim, sadece bu haberdeki yardım büyütülecek bir yardım değil. Genede ellerine sağlık tabiki ama kendileri bu vesileyle aynı zamanda reklamda yapıyor. Ben üniversite öğrencisiyim, kendi ailemi ziyaret edecek otobüs param yok, benden yardım talebinde bulunacak adam utansın. Sunexpres'le benide bir kefeye koydunuz ya ne deyim. :)

SunExpress, bugün düzenlenecek olan Kahramanmaraş’taki İşitme Engelliler İlköğretim Okulları Halk Oyunları Yarışması’na katılmaya hazırlanan Antalya’daki Kepez Merkez İşitme Engelliler İlköğretim Okulu’nun ulaşım giderlerini üstlendi.

Okulun 19 kişiden oluşan halk oyunları grubu, SunExpress’in tarifeli seferiyle Antalya’dan Adana’ya uçup, Kahramanmaraş’a ulaştı. 28 Nisan’da ise Antalya’ya geri dönecek.

SunExpress'ten anlamlı destek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 9 yıl önce
black fella sus, sus artık, yazdıkça batıyorsun. Saygı göster yapabilirsen sen yap. Hem burada yazacağına git yol parası kazan, neden burada zaman harcıyorsun ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
başarılarının devamını dileriz eskişehirede sefer istiyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu haber 2356 kişi tarafından okunmuş.19 öğrenciyi taşımanın maliyetinin 2bin lira olacağını düşünürsek, 2bin lira ile sizce bu 2356 kişiye daha etkili ulaşabilmenin başka yolu olur muydu ? Ki 2356 kişi sadece burda haberi okuyan kişiler. O öğrencilerin çevresinde ki insanları da işin içine sokarsak en az 4000 kişide olumlu bir imaj ve marka yarattı. BU GAYET NORMAL BİŞEY. ama gönül isterdi ki 2bin liralık sosyal bir yardımla değilde, daha büyük rakamlı sosyal yardımlarla olsun bu iş. Şirketlerin sosyal yardımlarda bulunmalarında ki ilk amaçta, sosyal yardım değil reklamdır. Çünki şirketlerin amacı Kar etmektir. Özetle, ben sunexpress'e kızmıyorum, sadece yaptığı yardımın çapından ve yaptığı yardım karşılığında ne kazandığından bahsediyoru

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bence Van'da Ağrı'da olupta istanbul'a gelmeye ihtiyacı olan binlerce engelli, hasta öğrenci de var. Ben Sunexpress sosyal yardım yapmaz demedim, sadece bu haberdeki yardım büyütülecek bir yardım değil. Genede ellerine sağlık tabiki ama kendileri bu vesileyle aynı zamanda reklamda yapıyor. Ben üniversite öğrencisiyim, kendi ailemi ziyaret edecek otobüs param yok, benden yardım talebinde bulunacak adam utansın. Sunexpres'le benide bir kefeye koydunuz ya ne deyim. :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000