20 Ekim 2011, Perşembe 10:10:45

SUNEXPRESS'TEN 44'LÜK KAMPANYA

SunExpress, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir ve Antalya ile Avrupa arasındaki kış dönemi uçuşlarında tam 100.000 koltuğu her şey dahil 44 Euro’dan satışa sundu...
  • memnun değilsen binme ....işte bu bakış açısı sonunuz olacak zaten binmiyoruz.binip de almanlara para mı kazandıralım..
  • memnun değilsen binme.
  • yıllardır pegasus izmirdeydi zaten. izair ve pegasus izmirden ortak uçuşlar yapıyordu ama izairin yanlış yönetimi sebebiyle firma bir defa battı şimdide personelsiz çalışıyor. Pegasus istanbuldan izmiri yönetseydi pegasusta 1 numara olurdu. izmir yönetimi vasat. almanya hatlarında rezil oldular.
  • 44 euro hersey dahil..daha iyisini yapabilecek?iç hat bileti bile değil..memnun olmayan uçmasın kimseye zorla bilet satılmıyor sonuçta..marjinal fayda marjinal maliyet analizi yapılmalı hep.fiyat her zaman caydırıcıdır..tebribler sxs devamını bekliyoruz
Kampanyadan yararlanmak isteyenler, biletlerini 20-23 Ekim tarihleri arasında SunExpress’in web sitesinden ve çağrı merkezi 444 0 797 ya da yetkili acentelerinden alabilecekler. Kampanya dahilindeki uçuşlar, 1 Kasım 2011 ile 24 Mart 2012 tarihleri arasında geçerli kış tarifesi boyunca gerçekleştirilebilecek. SunExpress’in yolcu avantaj programı SunPoints’e üye olanlar ise bu uçuşlarından çifte puan kazanacaklar.
 
SunExpress, 30 Ekim’de başlayacak kış tarifesi boyunca İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir ve Antalya ile Avrupa arasında haftada 402 sefer düzenleyecek. SunExpress bu dönem boyunca İstanbul’dan Berlin-Tegel, Dortmund, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Köln/Bonn, Münih, Nürnberg, Stuttgart ve Viyana’ya; İzmir’den Amsterdam, Basel, Berlin-Tegel, Dortmund, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Köln/Bonn, Münih, Münster/Osnabrück, Stuttgart, Viyana ve Zürih’e; Antalya’dan  ise Basel, Berlin-Schönefeld, Berlin-Tegel, Bremen, Dortmund, Dresden, Düsseldorf, Erfurt, Frankfurt, Friedrichshafen, Graz, Hamburg, Hanover, Karlsruhe, Köln/Bonn, Lepzig, Linz, Münih, Münster/Osnabrück, Nürnberg, Paderborn, Rostock-laage, Saarbrücken, Salzburg, Stuttgart, Viyana ve Zürih’e uçacak.
SUNEXPRESS'TEN 44'LÜK KAMPANYA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 7 yıl önce
memnun değilsen binme ....işte bu bakış açısı sonunuz olacak zaten binmiyoruz.binip de almanlara para mı kazandıralım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
memnun değilsen binme.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yıllardır pegasus izmirdeydi zaten. izair ve pegasus izmirden ortak uçuşlar yapıyordu ama izairin yanlış yönetimi sebebiyle firma bir defa battı şimdide personelsiz çalışıyor. Pegasus istanbuldan izmiri yönetseydi pegasusta 1 numara olurdu. izmir yönetimi vasat. almanya hatlarında rezil oldular.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
44 euro hersey dahil..daha iyisini yapabilecek?iç hat bileti bile değil..memnun olmayan uçmasın kimseye zorla bilet satılmıyor sonuçta..marjinal fayda marjinal maliyet analizi yapılmalı hep.fiyat her zaman caydırıcıdır..tebribler sxs devamını bekliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000