10 Nisan 2014, Perşembe 17:46:10

SUNEXPRESS'TE DEPREM!!!

Sunexpress Havayolları Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say, sürpriz bir kararla görevden alındı.
  • Ağlayanlar :))ve büyükk ÇINAR a olumlu yorum gönderenler neden acaba isimlerinizi kullanmıyorsunuz?Yoksa ÇINAR la kan bağınız mı var?Dürüstçe adını yazanı ayakta alkışlamak gerek ancak isimsiz ünlemler gizli Kahraman postuna bürünmekten öteye geçmez...
  • Gercekten cok komik buradaki yorumlar herkes biliyor onun arkasindan ne konusuldugunu ama burada yazanlar acayip farkli.. Kıdem tazminatini vermedigi bir sürü amirin ahı tutmuş olacak ki o çok degerli "ÇINAR"a da kıdem tazminati vermemişler.. Allah büyük herşey sırayla!!
  • Teknik departman dahil olmak üzere birçok departmanda performans değerlendirmesi! Yaparak sadece yandaşlarının sözüyle yaşlı hasta çocuklarını okutan yılların emekçilerini kartlarını alarak bir hiç gibi kapının önüne koymak mıdır koca çınar lık?
  • Double pack keşke sende az yürekli olup adını yazsaydın açık açık.Nickname inin ardına sığınıp yorum gönderen arkadaşlarım keşke Gülşah Hanımın cesaretinin onda biri sizde olsaydı.Bu yorumların hepsini Hacı Say mı yazdırttı acaba diye düşünmeden edemiyor insan.Zira kendilerinin keyfi uygulamaları tüm havacılık sektöründe nam salmıştı..

8 yıldan bu yana Sunexpress Havayolları'nda genel müdür yardımcılığı görevini yürüten Hacı Say, görevden alındı. Say, karar sonrası bu akşam saatlerinde çalışanlarla bir araya gelerek veda konuşması yaptı.

Son yıllarda ciddi büyüme performansı gösteren Sunexpress Havayolları'nda Hacı Say'ın görevden alınması şaşkınlık yarattı.

Bilindiği gibi Sunexpress geçtiğimiz haftalarda Boeing firmasından 50 uçak sipariş etmişti.

Hacı Say'ın yerine Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın'ın vekalet edeceği kaydedildi.

Airporthaber.com ÖZEL

SUNEXPRESS'TE DEPREM!!!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (98)

Firdevs gülmez ~ 4 yıl önce
Ağlayanlar :))ve büyükk ÇINAR a olumlu yorum gönderenler neden acaba isimlerinizi kullanmıyorsunuz?Yoksa ÇINAR la kan bağınız mı var?Dürüstçe adını yazanı ayakta alkışlamak gerek ancak isimsiz ünlemler gizli Kahraman postuna bürünmekten öteye geçmez...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cok yazik ~ 4 yıl önce
Gercekten cok komik buradaki yorumlar herkes biliyor onun arkasindan ne konusuldugunu ama burada yazanlar acayip farkli.. Kıdem tazminatini vermedigi bir sürü amirin ahı tutmuş olacak ki o çok degerli "ÇINAR"a da kıdem tazminati vermemişler.. Allah büyük herşey sırayla!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
!!! ~ 4 yıl önce
Güzel arkadasim, buda bir cok sey oldugu gibi dedikodu. Tazminatini tabiki aldi. O CINAR hicbir Zaman yikilmayacaktir! Bu böyledir ve böyle bilinsin.
!!! ~ 4 yıl önce
Aynen, Allah biliyor bunlari. Ama bizde biliyoruz. Aradan kac gün gecti ve calisanlari olarak halen her gün agliyoruz. ADAM izindeyiz!!!
2late ~ 4 yıl önce
Teknik departman dahil olmak üzere birçok departmanda performans değerlendirmesi! Yaparak sadece yandaşlarının sözüyle yaşlı hasta çocuklarını okutan yılların emekçilerini kartlarını alarak bir hiç gibi kapının önüne koymak mıdır koca çınar lık?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hülya Sapan ~ 4 yıl önce
Double pack keşke sende az yürekli olup adını yazsaydın açık açık.Nickname inin ardına sığınıp yorum gönderen arkadaşlarım keşke Gülşah Hanımın cesaretinin onda biri sizde olsaydı.Bu yorumların hepsini Hacı Say mı yazdırttı acaba diye düşünmeden edemiyor insan.Zira kendilerinin keyfi uygulamaları tüm havacılık sektöründe nam salmıştı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000