01 Aralık 2012, Cumartesi 10:15:13

SUNEXPRESS'TE DEĞİŞİM BAŞLADI

Acentelerle Düsseldorf'da bir araya gelen SunExpress yönetimi değişim sürecine girildiğini açıkladı. İlk somut uygulamalar bugünden itibaren başlıyor...
  • Necdet ağabey Türkiye değilmiydi?Almanya'da ne işin var?Sana güveniyoruz.Acente dostu,enazından herkese eşit davranılır.Necdet ağabey herkese eşit uzaklıktadır.THY'deki görevi sırasında yaptıkları unutulmaz.Hiçbirimiz,acenteler arasında bir ayrım yapmaz.
  • Arladaslar neyin kavgasini yapiyorsunuz? Adamlar bizim ürünümüz budur ister sat istersen satma diyor. Yani satmak zorunda degilsiniz yok 20 kiloymus yok 30 yemekliymis yemeksizmis.bende satisimi yapiyorum 20 kiloysa satarken 20 diyorim ve hic sorun yasamiyorum egerki bunu ben beceriyorsam bu demektirki sirketlerde degil siz acentelerde bir sorun var iyi bir satici degilsiniz o zaman! adamlar almanca bilmis yada bilmemis size ne? thy personelinin tainini güney doguya planladiginda adamlar o dilimi biliyor saniyorsunuz? önemli olan icraatleri. Begenmiyorsaniz satmayin o kodar basittir.kimse sizi bogazina cökmekle tehdit ederek bilet sattirmiyor.sizler aliskinsiniz hadi istanbula balik yemeye diyen sirketle gidip daha masalarinda otururken sirketi elestirmeye.Keske hepiniz benim kadar kivirmadan acikca yazabilseydiniz...
  • Yine deneme yanilma yöntemi. Daha önce yapilan 20 Kg yanlisi, üc kurus gelir olsun diye o kötü sandvici, suyu satip tekrar bu yanlistan dönmenin adi degisim rüzgari mi? yaptiginiz her deneme kac milyon EUR götürüyor sirketten? Eminim 4-5 ay sonra bir degisim rüzgari daha yapip simit satmaya, yük hakkini mesela 22 Kg ye düsürürsünüz. Maksat degisim rüzgari estirmek ve milyonlari ! ucurmak..
  • Almanya Base in yapmıs oldugu 5.000.000 Euro nun hesabını kim verecek ve sadece 5 ayda..Yazık oluyoo Sunexpress..

Almanya’nın 7 noktasından, Anadolu’nun 13 noktasına uçuş gerçekleştiren SunExpress’in üst düzey yöneticileri Düsseldorf Maritim Hotelde acentelerle bir araya geldi.

NRW'de Sunexpress ile çalışan yaklaşık 180 acentenin katıldığı toplantıda alınan yeni kararlar paylaşıldı. Yeni dönemde yolcuları da yakından ilgilendiren kararlar arasında, uçaklarda yemek ikramının yanı sıra, Antalya, Bodrum ve Dalaman uçuşlarının dışındaki bütün uçuşlarda yük hakkının 30 kiloya çıkarıldığı bilgisi yer aldı.

Toplantıya, Almanya genel Müdür yardımcısı Server Aydın’ın yanı sıra, Türkiye’den gelen pazarlama sorumlusu Necdet Gürsoy, gelir yönetimi sorumlusu Andreas Thams, acente sorumluları Ali Çillioğlu ve Hakan Ortatepe katıldı.

SERVER AYDIN: "TEK HAVAYOLU OLMA ÖZELLİĞİNİ DEVAM ETTİRMEK İSTİYORUZ"

SunExpress Almanya Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın, "1 Aralık'tan (bugün) itibaren uçak içinde ikramlarımız başlayacak. Müşterilerimiz uçak içinde yiyecek satın almak zorunda kalmayacak. Ücret yapımızda ve uçuş rotalarımızda da bazı değişiklikler oldu. Kış- yaz Anadolu'ya direkt uçan tek havayolu şirketi özelliğini genişleterek devam ettirmek istiyoruz. Ayrıca bundan böyle uçtuğumuz noktalara cenaze de taşıyacağız ”dedi.

SUNEXPRESS'TE DEĞİŞİM BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (56)

Almanya ~ 5 yıl önce
Necdet ağabey Türkiye değilmiydi?Almanya'da ne işin var?Sana güveniyoruz.Acente dostu,enazından herkese eşit davranılır.Necdet ağabey herkese eşit uzaklıktadır.THY'deki görevi sırasında yaptıkları unutulmaz.Hiçbirimiz,acenteler arasında bir ayrım yapmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Neyin kavgasini yapiyorsunuz? ~ 6 yıl önce
Arladaslar neyin kavgasini yapiyorsunuz? Adamlar bizim ürünümüz budur ister sat istersen satma diyor. Yani satmak zorunda degilsiniz yok 20 kiloymus yok 30 yemekliymis yemeksizmis.bende satisimi yapiyorum 20 kiloysa satarken 20 diyorim ve hic sorun yasamiyorum egerki bunu ben beceriyorsam bu demektirki sirketlerde degil siz acentelerde bir sorun var iyi bir satici degilsiniz o zaman! adamlar almanca bilmis yada bilmemis size ne? thy personelinin tainini güney doguya planladiginda adamlar o dilimi biliyor saniyorsunuz? önemli olan icraatleri. Begenmiyorsaniz satmayin o kodar basittir.kimse sizi bogazina cökmekle tehdit ederek bilet sattirmiyor.sizler aliskinsiniz hadi istanbula balik yemeye diyen sirketle gidip daha masalarinda otururken sirketi elestirmeye.Keske hepiniz benim kadar kivirmadan acikca yazabilseydiniz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zavallilar ~ 6 yıl önce
Yine deneme yanilma yöntemi. Daha önce yapilan 20 Kg yanlisi, üc kurus gelir olsun diye o kötü sandvici, suyu satip tekrar bu yanlistan dönmenin adi degisim rüzgari mi? yaptiginiz her deneme kac milyon EUR götürüyor sirketten? Eminim 4-5 ay sonra bir degisim rüzgari daha yapip simit satmaya, yük hakkini mesela 22 Kg ye düsürürsünüz. Maksat degisim rüzgari estirmek ve milyonlari ! ucurmak..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yalan dolan... ~ 6 yıl önce
Almanya Base in yapmıs oldugu 5.000.000 Euro nun hesabını kim verecek ve sadece 5 ayda..Yazık oluyoo Sunexpress..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000