10 Nisan 2010, Cumartesi 10:10:03

SunExpress'te 49.99 dönemi

Baharı yeni bir kampanyayla karşılayan SunExpress, biletini 19 Nisan tarihine kadar satın alan yolcularına, 9 Haziran’a kadar, belirlenen iç hat uçuş noktalarına her şey dahil 49.99 TL, dış hat noktalarına ise 49.99 Avro’dan uçma imkanı sunuyor.
  • Madem anlama özürün var ne ararsın buralarda ;))) Git anlayabileceğin şeylerle uğraş.
  • Kimmiş çevreci ? Ben başından anlayamadım ? Sunexpress mi ? Komiksiniz komik...
  • elektrikle uçan yolcu uçağı icad edildi de sunexpress mi kullanmıyor.ne bu rahatsızlığınız sunexpress den.yaranız var sanırsam.diğer şirketler yakıt kullanmıyor mu? madem bu kadar duyarlısınız siz de araç kullanmayın, hatta şu an bu satırları okurken kullandığınız bilgisayar bile ısı/radyasyon açısından çevreye zararlı.siz de antalyanın en işlek caddesini temizleyin, otobüslerin tertemiz olmasını sağlayın, sizinde reklamınızı yapsınlar. maksat reklam olsa dahi sonuç güzel.bir de hem kendi kazancını hem de çevreyi düşündüğünden tüm sxs uçaklarında winglet vardır,milyon dolarlık masraflar yapılarak sonradan takılmıştır.işte laf ola beri gele.sizin gibilerde laf var ama iş/eylem yok maalesef.oturdugunuz yerden milletle alay ettiğinizi zannedin
  • Sevgili arkadaş o zaman sen öncülük yap arabana bir daha binme, havayı da kirletme.... ;)) Eleştirilerinde mantıklı ol lütfen sayın arkadaşım.

Kampanya kapsamında, 19 Nisan tarihine kadar biletini SunExpress’in www.sunexpress.com adresindeki internet sitesinden veya 444 0 797 numaralı çağrı merkezinden satın alan yolcular, 9 Haziran’a kadar iç hatlarda İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir ve Antalya’yla, Adana, Diyarbakır, Hatay, Mardin, Samsun ve Trabzon arasındaki karşılıklı seferlerde 49.99 TL; dış hatlarda ise her üç merkezden Berlin, Münih ve Viyana’ya yapılan seferlerde 49.99 Avro’dan başlayan fiyatlara uçabilecek.

SunExpress'te 49.99 dönemi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 8 yıl önce
Madem anlama özürün var ne ararsın buralarda ;))) Git anlayabileceğin şeylerle uğraş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Kimmiş çevreci ? Ben başından anlayamadım ? Sunexpress mi ? Komiksiniz komik...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
elektrikle uçan yolcu uçağı icad edildi de sunexpress mi kullanmıyor.ne bu rahatsızlığınız sunexpress den.yaranız var sanırsam.diğer şirketler yakıt kullanmıyor mu? madem bu kadar duyarlısınız siz de araç kullanmayın, hatta şu an bu satırları okurken kullandığınız bilgisayar bile ısı/radyasyon açısından çevreye zararlı.siz de antalyanın en işlek caddesini temizleyin, otobüslerin tertemiz olmasını sağlayın, sizinde reklamınızı yapsınlar. maksat reklam olsa dahi sonuç güzel.bir de hem kendi kazancını hem de çevreyi düşündüğünden tüm sxs uçaklarında winglet vardır,milyon dolarlık masraflar yapılarak sonradan takılmıştır.işte laf ola beri gele.sizin gibilerde laf var ama iş/eylem yok maalesef.oturdugunuz yerden milletle alay ettiğinizi zannedin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sevgili arkadaş o zaman sen öncülük yap arabana bir daha binme, havayı da kirletme.... ;)) Eleştirilerinde mantıklı ol lütfen sayın arkadaşım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000