06 Ağustos 2015, Perşembe 11:40:37

Sunexpress'in yeni uçağı yola çıktı

Sunexpress Havayolları'nın Amerikalı üretici Boeing'den sipariş ettiği Boeing 737-800 tipi uçak, İstanbul'a gelmek üzere yol çıktı.
  • Thy daha güzel
  • Hayrlı olsun
  • Oncelikle Turk islam aleminin bu yeni ucaginin hayirli olmasini diliyorum. Ben 17 yasindayim meslek lisesi elektrik bolumunde okuyorum, ucaklara ilgim var, ucak gordugum an donup kaliyorum. Cok ucak kullanmak istiyorum. Nasil pilot olabilrim bilgisi olan abilerim veya ablalarim yardimci olabilirse cok sevinirim.
  • Arkadaslar. Reykjavik degil Keflavik. Ayni zamanda şirketin charter ucuslarininda oldugu bi meydan. yeni ucuslarda rota söyle: BFI-KEF&KEF-AYT Ortalama 20'şer tona yakin yakit ile kalkip yaklaşik 5 ton kala inis yapiliyor. Yani ortalama 27-29 ton gibi bir yakitla ucak Seattle'den geliyor. Zaten dow:41 ton civari Ee Mtow'da 79015 Ee ucak zaten 20:800 tanklara sahip.. En ideal ara bacak Keflavik yani :)) Biraz matematik iyidir :) Hayirli ugurlu olsun. Kazasiz belasiz :))

Sunexpress Havayolları'nın Amerikalı üretici Boeing'den sipariş ettiği Boeing 737-800 tipi uçak, Türkiye'ye gelmek üzere yola çıktı.

Bir süre önce test uçuşlarına başlayan TC-SEJ kuyruk tescilli 737-800 tipi uçak, testleri bitirmesinin ardından Sunexpress'e teslim edilmek üzere Seattle'dan kalkış yaptı. Önce Keflavik'e inecek olan uçak daha sonra rotasını Türkiye'ye çevirecek.

TC-SEJ'in filoya dahil edilmesiyle Sunexpress'in filosundaki 737-800 tipi uçak sayısı 51'e yükselecek.


 

Sunexpress'in yeni uçağı yola çıktı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Thy daha güzel

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pgs ~ 3 yıl önce
Hayrlı olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kosovali ~ 3 yıl önce
Oncelikle Turk islam aleminin bu yeni ucaginin hayirli olmasini diliyorum. Ben 17 yasindayim meslek lisesi elektrik bolumunde okuyorum, ucaklara ilgim var, ucak gordugum an donup kaliyorum. Cok ucak kullanmak istiyorum. Nasil pilot olabilrim bilgisi olan abilerim veya ablalarim yardimci olabilirse cok sevinirim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yanlış yer ~ 3 yıl önce
arkadaşım iyi niyetle yazıyorsun ama şimdi birçok kişi senin hevesini kaçırıp sinirini bozarlar. Üni mezunu olacaksın iyi ingilizce olacak THY akademide olur diğer uçuş okullarıda aama araştırmanda fayda var. DLR , mollymawk denen birşeylerde var onlarıda araştır. Yaklaşık 110 bin € varsa bu işe soyunabilirsin. Hayırlı olsun.
TGS ~ 3 yıl önce
Bol bol dua etmek ise yariyor..
Android ~ 3 yıl önce
Türk islam aleminin yeni uçağı?? Ah be kardeşim senin kafa şimdiden yükselmiş, pilot olsan senin orucunun da reklamlarını okuruz artık ne diyelim
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Arkadaslar. Reykjavik degil Keflavik. Ayni zamanda şirketin charter ucuslarininda oldugu bi meydan. yeni ucuslarda rota söyle: BFI-KEF&KEF-AYT Ortalama 20'şer tona yakin yakit ile kalkip yaklaşik 5 ton kala inis yapiliyor. Yani ortalama 27-29 ton gibi bir yakitla ucak Seattle'den geliyor. Zaten dow:41 ton civari Ee Mtow'da 79015 Ee ucak zaten 20:800 tanklara sahip.. En ideal ara bacak Keflavik yani :)) Biraz matematik iyidir :) Hayirli ugurlu olsun. Kazasiz belasiz :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tebrikler ~ 3 yıl önce
Hocam guzel anlatmissin ama emegine yazik ne anlatiyorsun bu cahillere anlamazlar :)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000