30 Temmuz 2015, Perşembe 17:30:55

SunExpress'in yeni uçağı testlere başladı

Antalya merkezli havayolu şirketi SunExpress'in Boeing firmasından sipariş ettiği yeni uçağı test uçuşlarına başladı.
  • sun express i tebrik etmek lazim umarim ucuslar guzel gecer
  • Maasimizdan kime ne. Maasi tek kistas alan ve mutsuz olan gidiyor zaten. Kalanlarin da burda aglamadigi dogrudur evet. Belli basli kişiler sagda solda yapiyor o aglasilari. Halbuki biz bu sirkete maasini bilerek isteyerek ve en onemli cok zor bir surecten ve secimden gecerek girdik. Cogumuzun ilk tercihi olan sirkete daha az aliyoruz diye mi saydiralim. Kaldi ki yarim maas olayinda pegasus da 22 24 bin tl ler vermiyor sonucta fo sune. 4 5 bin fazla aliyorsunuz. Ki hakkınız helal olsun lakin bize de aldiklarimiz ankarada antalyada yetiyor cok sukur. Kac kisi bu paralari kazanabiliyor
  • "Sıktınız artık" teşekkürler sana. Ne güzel, kısa ve öz yazmışsın. Yeni yetme olduğu yazdıklarından ve hayal dünyasında olmasından anlaşılan kardeşim, daha yolun uzun, kurallara göre çatır çatır uçacaksın ve buralarda mızırdanmaya devam edeceksin. Şimdiden alış.
  • Adb-dus uçmak isterdim
  • OGU da baslasin ucuslara
  • Kardeşim yok sxs de pilot kalmamış yok pgs de pilot kalmamış... Sıktınız artık, kalmadınızda bu şirketler nasıl yıllardır çalışıyor. Şımarıklığı bırakın işinizi yapın kardeşim. Her şey belirlenmiş ve sıklıkla denetlenen kurallar çerçevesinde. Bu sınırlar size zor geliyorsa sorunu kendinizde arayın. Demekki bu meslek size göre değil.
  • Uçaklar geliyor da SunExpress te bu uçakları uçuracak pilotlar gidiyor. Emsallerinin yarı maaşına her gün dört bacak uçmak canlarına yetmiş artık. Adamlar yine ketum ağlamıyorlar buralarda. Yeni uçağınız hayırlı olsun.
  • Gravity
  • şu yenilerine uçuşta denk gelsek
  • bu son gelenler hepsi Sky Interior Kabinli mi ?

Antalya merkezli havayolu şirketi SunExpress'in Boeing firmasından sipariş ettiği yeni uçağı test uçuşlarına başladı.

Amerikalı uçak üreticisi Boeing'inden sipariş edilen B737-800 tipi uçak, yeni nesil Boeing 737 uçakların yapıldığı Washington eyaletindeki Renton Muni Havalimanı'ndan havalandı.

Boeing'in Everett'deki tesislerine XQ353 sefer sayısı ile uçarak ilk test uçuşunu yapan uçağa TC-SEJ kuyruk tescili verildi. Kısa bir süre sonra SunExpress filosuna katılacak uçakla birlikte filodaki B737-800 tipi uçak sayısı 51'e yükselmiş olacak.

©AirportHaber

SunExpress'in yeni uçağı testlere başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

semih ozan ~ 3 yıl önce
sun express i tebrik etmek lazim umarim ucuslar guzel gecer

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Maasimizdan kime ne. Maasi tek kistas alan ve mutsuz olan gidiyor zaten. Kalanlarin da burda aglamadigi dogrudur evet. Belli basli kişiler sagda solda yapiyor o aglasilari. Halbuki biz bu sirkete maasini bilerek isteyerek ve en onemli cok zor bir surecten ve secimden gecerek girdik. Cogumuzun ilk tercihi olan sirkete daha az aliyoruz diye mi saydiralim. Kaldi ki yarim maas olayinda pegasus da 22 24 bin tl ler vermiyor sonucta fo sune. 4 5 bin fazla aliyorsunuz. Ki hakkınız helal olsun lakin bize de aldiklarimiz ankarada antalyada yetiyor cok sukur. Kac kisi bu paralari kazanabiliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Katılıyorum ~ 3 yıl önce
"Sıktınız artık" teşekkürler sana. Ne güzel, kısa ve öz yazmışsın. Yeni yetme olduğu yazdıklarından ve hayal dünyasında olmasından anlaşılan kardeşim, daha yolun uzun, kurallara göre çatır çatır uçacaksın ve buralarda mızırdanmaya devam edeceksin. Şimdiden alış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İzmir base olsa keşke ~ 3 yıl önce
Adb-dus uçmak isterdim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B-738 ~ 3 yıl önce
OGU da baslasin ucuslara

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sıktınız Artık ~ 3 yıl önce
Kardeşim yok sxs de pilot kalmamış yok pgs de pilot kalmamış... Sıktınız artık, kalmadınızda bu şirketler nasıl yıllardır çalışıyor. Şımarıklığı bırakın işinizi yapın kardeşim. Her şey belirlenmiş ve sıklıkla denetlenen kurallar çerçevesinde. Bu sınırlar size zor geliyorsa sorunu kendinizde arayın. Demekki bu meslek size göre değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ofisin sana dar gelmeye başladı galiba. Kıskançlık krizlerine girilmiş. Kimsenin çalışmayla sıkıntısı yok çalışılmadan da bu iş yapılmıyor zaten. Bu insanlar profesyonel bir şekilde emeklerinin karşılığını almak ister. O yüzden Dünya çapında tecrübeli pilot ilanları dolaşıyor ortalıkta. Müdür bile olsan kıyaslamayacaksın bir pilotla kendini. Öyle deneme yanılma yoluyla pilot olunmuyor .Çünkü senin onun yaptığı işi deneme şansın bile yok. Pilot olmadan o uçağın sahibi bile olsan uçan uçakta o koltuğa oturamazsın. Hayaller Boeing 787, hayatlar FSX.
MÜDÜR ~ 3 yıl önce
BAKIN PİLOTLAR CAN TAŞIYORLAR, O YÜZDEN BİR YERE KADAR HASSASİYETLERİNİ ANLAMAK MÜMKÜNDÜR. AMA KENDİNİ BAŞKALARINDAN ÜSTÜN GÖRMEK, BAŞKLARININ İŞİNİ KÜÇÜMSEMEK PEK HOŞ KAÇMAMIŞ. FİNANS BİR ÖDEMEYİ ATLASA UÇAK HAVAALANINDAN KALKAMAZ,SATIŞÇILAR HATTI DOLDURACAK SATIŞI GERÇEKLEŞTİREMESELER ZATEN NE UÇUŞ NE DE PİLOT OLUR, BİR TEKNİSYEN BİR VİDAYI YANLIŞ SIKSA DÜŞÜNMESİ BİLE FELAKET OLUR. SEVGİLİ PİLOT KARDEŞİM, SIKINTILARINI DİLE GETİR AMA LÜTFEN NE BAŞKALARINI NE DE İŞLERİNİ KÜÇÜMSEME. ÇÜNKÜ BİR DİŞLİ İŞİNİ YAPMAZSA BU SİSTEM ÇALIŞMAZ. VÜCUDA MÜDÜR SEÇME HİKAYESİNİ HATIRLAYIN LÜTFEN. KAZASIZ, BELASIZ VE DE YIELD'İ YÜKSEK UÇUŞLAR DİLERİM.
MÜDÜR DOGRU ~ 3 yıl önce
Bir tc vatandaşı olarak pilot arkadasım ne avrupada ne de amerikada iş bulabilirsin hatta asyadaki belli havayolları bile vatandaslık veya çalışma izni istiyor. Bir daralmadada unutma çok maaş alıp operasyonda olanlar işinden olur. Bu arada egıtımde olan piotum
PGS F/O ~ 3 yıl önce
Uçaklar geliyor da SunExpress te bu uçakları uçuracak pilotlar gidiyor. Emsallerinin yarı maaşına her gün dört bacak uçmak canlarına yetmiş artık. Adamlar yine ketum ağlamıyorlar buralarda. Yeni uçağınız hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kalite ~ 3 yıl önce
Pegasus pilotları yani bizim gibi ağlamazlar çünkü biz para için ağlamıyoruz insan yerine konulmadığımız için ağlıyoruz ne mutlu ki onların böyle bir problemi yok, bugün alsınlar hemen giderim.
g ~ 3 yıl önce
Gravity

Yanıtla

Kalan karakter 1000
memet ~ 3 yıl önce
şu yenilerine uçuşta denk gelsek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FO ~ 3 yıl önce
bu son gelenler hepsi Sky Interior Kabinli mi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tech ~ 3 yıl önce
:)) evet

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000