30 Temmuz 2015, Perşembe 17:30:55

SunExpress'in yeni uçağı testlere başladı

Antalya merkezli havayolu şirketi SunExpress'in Boeing firmasından sipariş ettiği yeni uçağı test uçuşlarına başladı.
  • sun express i tebrik etmek lazim umarim ucuslar guzel gecer
  • Maasimizdan kime ne. Maasi tek kistas alan ve mutsuz olan gidiyor zaten. Kalanlarin da burda aglamadigi dogrudur evet. Belli basli kişiler sagda solda yapiyor o aglasilari. Halbuki biz bu sirkete maasini bilerek isteyerek ve en onemli cok zor bir surecten ve secimden gecerek girdik. Cogumuzun ilk tercihi olan sirkete daha az aliyoruz diye mi saydiralim. Kaldi ki yarim maas olayinda pegasus da 22 24 bin tl ler vermiyor sonucta fo sune. 4 5 bin fazla aliyorsunuz. Ki hakkınız helal olsun lakin bize de aldiklarimiz ankarada antalyada yetiyor cok sukur. Kac kisi bu paralari kazanabiliyor
  • "Sıktınız artık" teşekkürler sana. Ne güzel, kısa ve öz yazmışsın. Yeni yetme olduğu yazdıklarından ve hayal dünyasında olmasından anlaşılan kardeşim, daha yolun uzun, kurallara göre çatır çatır uçacaksın ve buralarda mızırdanmaya devam edeceksin. Şimdiden alış.
  • Adb-dus uçmak isterdim

Antalya merkezli havayolu şirketi SunExpress'in Boeing firmasından sipariş ettiği yeni uçağı test uçuşlarına başladı.

Amerikalı uçak üreticisi Boeing'inden sipariş edilen B737-800 tipi uçak, yeni nesil Boeing 737 uçakların yapıldığı Washington eyaletindeki Renton Muni Havalimanı'ndan havalandı.

Boeing'in Everett'deki tesislerine XQ353 sefer sayısı ile uçarak ilk test uçuşunu yapan uçağa TC-SEJ kuyruk tescili verildi. Kısa bir süre sonra SunExpress filosuna katılacak uçakla birlikte filodaki B737-800 tipi uçak sayısı 51'e yükselmiş olacak.

©AirportHaber

SunExpress'in yeni uçağı testlere başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

semih ozan ~ 3 yıl önce
sun express i tebrik etmek lazim umarim ucuslar guzel gecer

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Maasimizdan kime ne. Maasi tek kistas alan ve mutsuz olan gidiyor zaten. Kalanlarin da burda aglamadigi dogrudur evet. Belli basli kişiler sagda solda yapiyor o aglasilari. Halbuki biz bu sirkete maasini bilerek isteyerek ve en onemli cok zor bir surecten ve secimden gecerek girdik. Cogumuzun ilk tercihi olan sirkete daha az aliyoruz diye mi saydiralim. Kaldi ki yarim maas olayinda pegasus da 22 24 bin tl ler vermiyor sonucta fo sune. 4 5 bin fazla aliyorsunuz. Ki hakkınız helal olsun lakin bize de aldiklarimiz ankarada antalyada yetiyor cok sukur. Kac kisi bu paralari kazanabiliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Katılıyorum ~ 3 yıl önce
"Sıktınız artık" teşekkürler sana. Ne güzel, kısa ve öz yazmışsın. Yeni yetme olduğu yazdıklarından ve hayal dünyasında olmasından anlaşılan kardeşim, daha yolun uzun, kurallara göre çatır çatır uçacaksın ve buralarda mızırdanmaya devam edeceksin. Şimdiden alış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İzmir base olsa keşke ~ 3 yıl önce
Adb-dus uçmak isterdim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000