01 Nisan 2017, Cumartesi 12:11:28

SunExpress'in yeni uçağı Antalya'ya teker koydu

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress’in bu yılki ikinci yepyeni uçağı TC-SOD Antalya’ya teker koydu.
  • Stella nin hala SXS e yerlestirmedigi artiklar var yeni ucak yeni sans,eskiden Turkiye Turklendir diye cay bardaklarinda yazi vardi, evet sadece yazilarda kaldi.
  • Hani kapanıyor veya satılıyor diyorlardı.
  • bu cicek ile ucak karsilama muhabettini anlamadim !....yahu zaten 67 tane ucaginiz var, bir tane daha alinca niye cicek kapip ucagin yanina gidorsunuz !?.....ne komik bir görüntü, elinde cicek ile sonucta bir"makina" yi karsiliyorsun, keske 2 bidon gres yagi kapip gitseydiniz, ucak daha cok sevinirdi !!!
  • Sırada yer hızmetlerı kurmadı gereklı

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress’in bu yılki ikinci yepyeni uçağı TC-SOD Antalya’ya teker koydu. 

Yılın ilk uçağını, TC-SOC tescili ile 13 Mart’ta filosuna katan SunExpress, bu yıl teslim edilmesi beklenen 6 adet Boeing 737-800 NG’nin ikincisini de filosuna kattı.  Cuma akşam Antalya'ya inen uçağı, SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan karşıladı.

2014’te liste fiyatı üzerinden yaklaşık 4 milyar 750 milyon dolar değerinde 50 adet Boeing 737-800NG ve MAX uçak siparişi çerçevesinde, SunExpress’in filosuna katılan yeni uçak sayısı,TC-SOD ile birlikte, 14 oldu. Bu yıl sonuna kadar SunExpress, 18 adet yeni yepyeni Boeing 737-800 NG’yi filosuna katmış olacak.

SunExpress'in yeni uçakla beraber filosundaki uçak sayısı 68 oldu. SunExpress bu yaz sezonuyla beraber filosunda toplam 72 uçağa sahip olacak.

SunExpress'in yeni uçağı Antalya'ya teker koydu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

TC ~ 1 yıl önce
Stella nin hala SXS e yerlestirmedigi artiklar var yeni ucak yeni sans,eskiden Turkiye Turklendir diye cay bardaklarinda yazi vardi, evet sadece yazilarda kaldi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Closed ~ 1 yıl önce
Hani kapanıyor veya satılıyor diyorlardı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GolfTango ~ 1 yıl önce
Sen hangi dünyada yaşıyosun? Şirket zarar bile etmedi 2016 da...
gT ~ 1 yıl önce
Tebrikler Sunexpress.
MAHO AIR ~ 1 yıl önce
bu cicek ile ucak karsilama muhabettini anlamadim !....yahu zaten 67 tane ucaginiz var, bir tane daha alinca niye cicek kapip ucagin yanina gidorsunuz !?.....ne komik bir görüntü, elinde cicek ile sonucta bir"makina" yi karsiliyorsun, keske 2 bidon gres yagi kapip gitseydiniz, ucak daha cok sevinirdi !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Lan maho ~ 1 yıl önce
Çiçeklerin parasını sen mi verdin. Rahatsızlığın niye ?
@LAN`a ~ 1 yıl önce
demek ki sende cicekci MAHO`lardansin..... MINIBÜSCÜ SENI ....!!!!!
Misafir ~ 1 yıl önce
Sırada yer hızmetlerı kurmadı gereklı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000