08 Mart 2016, Salı 13:42:01

SunExpress'i de kadın ekip uçurdu

Dünya Kadınlar Günü’nde havayolu şirketleri tamamı kadınlardan oluşan ekiple seferlerini yaparken Sunexpress de kadınlardan oluşan ekiple seferini gerçekleştirdi.
  • Baştaçlarımız,analarımız,kardeşlerimiz....Gurur duyuyoruz...
  • Türk Kadını'nı hakettiği yerlere yükselten, Atatürk vizyonudur.. Dünyanın ilk kadın savaş pilotu da Sabiha Gökçen'dir, Atatürk'ün manevi kızıdır. Bu vesileyle Cumhuriyetimizin Kurucusu Mareşal Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve Silah Arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyorum.
  • Böyle bir ekiple çalışmaktan gurur duyuyoruz. Çalışkan Türk kadını her şeyin en iyisine layıktır. Başarılarınızın devamını diler, bütün ülke kadınlarımıza neleri başarabildiğinizi gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Hepinize saygılar, sevgiler. SAW/TECHNIC.
  • Kadınlar gününde bayanlarla uçmak haber değildir, kadınlarla uçmak haberdir. Sığ kafa yine sığ yine sığ, yapacak birşey yok. Aslında var da yöneticiler de sığ olduğu için sadece sığ insanların yetişmesini istiyorlar. Önce yöneticiler değişecek, sonra yönetilenler..

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla birçok etkinlik düzenlenirken gökyüzüne kadınlar adeta damga vurdu.

Air India’nın bu özel günde tamamı kadından oluşan ekiple 17 saatlik rekor uçuş gerçekleştirmesinden sonra Türkiye’den de benzer etkinlik haberi geldi.

Sunexpress Havayolları’nda görevli iki kadın pilot ve dört kabin memuru kadınlar gününe özel planlanan Anadolujet için yapılan İstanbul Sabiha Gökçen- Samsun  seferini gerçekleştirdi.


Uçuş sonrası ise ekip işte böyle poz verdi:

SunExpress'i de kadın ekip uçurdu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

Kadınlar ~ 2 yıl önce
Baştaçlarımız,analarımız,kardeşlerimiz....Gurur duyuyoruz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ATATÜRK ~ 2 yıl önce
Türk Kadını'nı hakettiği yerlere yükselten, Atatürk vizyonudur.. Dünyanın ilk kadın savaş pilotu da Sabiha Gökçen'dir, Atatürk'ün manevi kızıdır. Bu vesileyle Cumhuriyetimizin Kurucusu Mareşal Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve Silah Arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saw Technic ~ 2 yıl önce
Böyle bir ekiple çalışmaktan gurur duyuyoruz. Çalışkan Türk kadını her şeyin en iyisine layıktır. Başarılarınızın devamını diler, bütün ülke kadınlarımıza neleri başarabildiğinizi gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Hepinize saygılar, sevgiler. SAW/TECHNIC.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bağyan ~ 2 yıl önce
Kadınlar gününde bayanlarla uçmak haber değildir, kadınlarla uçmak haberdir. Sığ kafa yine sığ yine sığ, yapacak birşey yok. Aslında var da yöneticiler de sığ olduğu için sadece sığ insanların yetişmesini istiyorlar. Önce yöneticiler değişecek, sonra yönetilenler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000